Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dung

Oriflame - Wasze dobre i złe doświadczenia-proszę o pomoc!!!

Polecane posty

Tego własnie najbardziej sie obawiam, zeby tylko nie przygasnać... Ale kosmetyki naprawde uwielbiam więc wystarczy wziąc katalog do reki i znów puścić wodze fantazji i jakos sie chce...Żeby mnie tylko maruderzy i negatywi nie przyćmili:)) ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie damy się maruderom ;) a co do motywatorów, to w naszej grupie jest np. 10 katalogów gratis za 100 PP, a za każdą nową osobę 50 zł w formie ogłoszeń w prasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty chyba musiałaś spędzic nad materiłami Ori mnóstwo czasu co? Żeby to wszytsko poznać i tak się doskonale orientowac. Ja nawet nie mam czasu... Siedzę w nosy i to jedyny moment, gdy moge przejrzec katalog nawet. Codzień spotykam kogo innego i mam nadzieję, że maszyna nieco się rozpedza!!! Musze posiasc jak najwięcej informacji w jak najkrótszym czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie tam, nad niczym nie siedziałam za długo :) po prostu jak np. składałam zamówienie, to się zorientowałam w praktyce, co i jak, jak musiałam komuś przedstawić ofertę, to też zebrałam wszystko... i tyle. to nie jest aż tak skomplikowane jak się wydaje na pierwszy rzut oka, po paru tygodniach sama będziesz wszystko wiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem klientką,która dość często zamawia kosmetyki z Ori . Zawsze dostaję je w krótkim czasie.Nigdy nie zdarzyło się abym musiała na nie dłużej czekać.Do moich ulubionych należą -krem i tarka do stóp,pomadki z błyszczykami,Glacier ,podkład Giordani Gold, balsam, mleczko i tonik (różowa seria).Nie pamiętam wszystkich nazw a nie mam akurat nowego katalogu :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, sponsora mam daleeeeko :) ale że ja sama też buduję grupę w całej Polsce, to nie stanowi to dla mnie problemu :) Internet i telefon mam pod ręką prawie przez cały dzień, pocztę też niedaleko. szczerze mówiąc, to chyba nawet trudniej byłoby mi znaleźć czas na osobiste spotkania tu na miejscu, bo pracuję na etacie i mam zajęcia dodatkowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak ja, dobrez że sa narzedzia w postaci internetu, bo nie wiem jakby to wygladało...I tak doba wydłuzyła mi sie juz znacznie:) Budujesz grupe, a jak ludzie sie do Ciebie zgłaszają? CZy ta wizytówka działa? jest naprwde fantastycznie przygotowana i potrafi zachęcić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różnie, sporo ogłoszeń daję, wizytówka działa (chociaż prawdopodobnie będę musiała ją zlikwidować, bo Asia mi uświadomiła, że jakiś punkt regulaminu zabrania mieć strony inne niż te oferowane przez Ori :( tak więc pracuję na własną stronę firmową), mam też sporo znajomych z Internetu i tak się wieści rozchodzą ;) a dzięki doświadczeniom w poprzednich firmach znam też ludzi z innych firm i czasami któraś z tych osób chce rozszerzyć swoją działalność... a właśnie druga osoba dzisiaj dołączyła do mojej grupy :) chyba jakiś szczęśliwy dzień, 7-go marca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieźle to chyba przez net sie zapisują? Bo troszkę zaczne zazdroscic. Ale te ogłoszenia to dobry pomysł...Szkoda, że nie jestes stąd może bysmy czasem sie spotkały i pogadały, zmotywowały sie itp. Ale i tak miło było poznac, naprawdę. Jestes taką starsza siostra w biznesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czego zazdrościć, to nie jest przecież tak codziennie :) zresztą, niedługo sama będziesz tyle osób miała... jedna zapisała się sama przez Internet, a z drugą byłam w kontakcie już od dawna, tylko czekała na początek katalogu i promocję wpisowego. ale są osoby, głównie takie, które zajmują się tylko network marketingiem, które codziennie przeprowadzają kilka rozmów rekrutacyjnych i zapisują kilka osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dung, a czy starsza siostra, to nie wiem, nie czuję się ;) Boginka, masz bardzo mądre zdanie w stopce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam w biznesie Oriflame, no cos Ty!!! Jeszcze nie podpisałam deklaracji, ale moja koleżanka juz ma zamówienie na 67 PP, fajosko? Mamy dodatkowy bonus motywacyjny od naszego Dyrektora. Wyobraź sobie, że za każdą wprowadzona w 4 kat. osobe, która przejdzie cały program witamy dostanę ja i każdy w mojej grupie 100zł. Wprowadze 3 i ? Oprócz tego oczywiście bonusy z Orie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, i jak tam, czy te nagrody odpowiednio zmotywowały Cię do pracy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, tak długo Cię nie było i myślałam, że juz po rozmowie. Taak, zmotywowały mnie i moja nowowprowadzona koleżankę też. Podoba jej się ten plan. Jutro ją zapisuję i zobaczę wreszcie katalog 5. Bedziemy świetowac 15lecie firmy i mam byc dodatkiem do Claudii, wiesz? Dla nas to chyba swietnie- dodatkowa reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super, że macie taką okazję. a ja dzisiaj byłam po katalogi, jeszcze K4, i nie było :( więc K5 też nie brałam, jutro sobie kupię i obejrzę... na razie wystarczy mi, że wiem, jakie będą nowości :) no a moja grupa powoli się powiększa, do tej pory 3 osoby od początku katalogu, zobaczymy, co będzie dalej... szkoda, że więcej osób nie chce się wymieniać doświadczeniami tu na forum. Asia na chwilę wpadła i wypadła, parę osób zajrzało i na tym koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po przerwie Jako ż ejest czas promocyjny niezabardzo mam czas na cokolwiek poniewaz zajmuję sie teraz sponosrowaniem i spotkaniami z nowymi osobami :) Nie opuściłąm Was :) Tylko nie mam czasu ani siły nic skrobnąć :) Ale mam nadzijeę z eefekty mojej pracy wynagrodzą mi wszytsko :) Pozdrawiam Was serdecznie i życze wielu nowych aktywnych konsultantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Jak tam z waszym zapałem? Ja dzis znów sie widze z moim sponsorem.Słuchajcie dostałam od niego kuferek z produktami, które w danym katalogu są w promocji. Poradźcie mi, czy warto, a jeśli tak to jakie próbki zakupić? Perfumy? Pewnie tak, lakiery i pomadki? czy są jakieś zestawy do kupienia? tak, zebym sie nie szczypała co chwila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam sobie na początek ten zestaw próbek w etui - Ty jako osoba, która zapisała się w K4, masz możliwość zakupu tego zestawu po osiągnięciu 100 PP za 39,90 - masz tam takie etui w wszystkimi próbkami i specjalnymi pojemniczkami na próbki (ten zestaw jest dla pozostałych konsultantów za 29,90) plus krem do rąk, uniwersalny kremik oraz torba. a w ogóle to warto chyba mieć większość próbek po jednej sztuce, bo to zawsze zejdzie, w Klasie Biznes, to wiadomo, wszystkie próbki po 50 gr, a teraz dla wszystkich jest promocja, że kilka wybranych próbek jest po 50 gr. poza tym, jak klientka składa zamówienie, to można zapytać, co chciałaby przetestować i specjalnie dla niej zamówić konkretne próbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ori, Ja zapisałam się w poprzedni piątek i zrobiłam zakup od ręki za 100PP. To, że moge miec zestaw tych próbek za 39,90 po zrobieniu 100PP w kat4 to wiem. Ale dlaczego reszta konsultantów ma go za 29,90? I jeszcze jedno- mówisz, że tam sa wszystkie próbki? Perfumy, pkmadki, tak? To by mi bardzo odpowiadało naparwdę... Ale na razie nie mam za dużego zamówienia jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacz sobie na cenniku - zestaw próbek w etui za 29,90. ale to nie jest dokładnie ten sam zestaw, to Ty możesz zamówić - jak pisałam, Twój zestaw jest o 10 zł droższy, ale zawiera o wiele więcej, bo _podobno_ wszystkie próbki, 2 kremy i torbę. ja mam ten za 3 dychy i nie zawiera wszystkich próbek, chociaż jest ich całkiem sporo. etui jest bardzo poręczne, ma sporo przegródek i wygląda profesjonalnie, dodatkowo są fajne plastikowe pojemniczki na szminki i zapachy, dopasowane właśnie do tego etui. obejrzałam dzisiaj K5 - oj, ciekawy ten katalog, tyle rzeczy kusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i wznawiam po weekendzie, może jakieś nowe Panie do nas dołączą i opowiedzą troszkę o tym, czy stosowały jakieś kosmetyki, czy były miło obsługiwane itp? A może coś reklamowały i maja na tym polu jakies doświadczenia? Drogie Panie piszcie- każda wypowiedź jest dla nas ważna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, my tu sobie gadu gadu, a opinie klientek też chętnie poczytamy :) Dung, jak Ci idzie? zamówienia są? nowi konsultanci też? :) ja prowadzę teraz w sumie 4 nowe osoby, mam nadzieję, że uda im się zaliczyć program Witamy, a może i jeszcze kogoś zasponsorować zdążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nad ranem! jestem konsultantka od 2 lat, ale idzie mi jakos tak po grudzie... 200pp to osiagalny pułap, aczkolwiek dosyc cieżko, tym bardziej, że klientki zamawiaja głównie kosmetyki w promocji, a wiadomo, że takie maja po 1-2pp... :( poza tym jesli chodzi o siwze informacje to w kat.05 wpisowe tez jest za 1zł, ale pewnie juz o tym wiecie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Gosiu, witamy Cię w naszym gronie :) tak, wiem, że promocja wpisowego za 1 zł została przedłużona na następny katalog i bardzo mnie to cieszy :) zapraszam do zapisywania się :) a z nowych prezentów pojawiła się woda toaletowa Fire za 5 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się dowiedziałam dzisiaj i zaraz puszcam info do mioch nowych Dziewczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem konsultantka..jesli chcesz wiedziec cokolwiek wiecej pisz k.o.c.h.a.m@interia.pl pozdrawiam...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia, my też chcemy dowiedzieć się więcej... o Twoich doświadczeniach z Ori :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×