Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dung

Oriflame - Wasze dobre i złe doświadczenia-proszę o pomoc!!!

Polecane posty

No własnie napisz, co lubisz, co sprawia kłopoty. Tu mam tak duzo do nauki, że hej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dung, i jak tam u Ciebie? u mnie K5 to rewelacja, zarówno katalog pełen promocji, jak i wpisowe zachęcające dla wielu osób :) udało mi się wskoczyć na następny próg premii w stosunku do poprzedniego katalogu, a jeszcze kolejny próg jest w zasięgu ręki... mam w grupie nowe, fantastyczne osoby :) zapraszam kolejne, póki trwa promocja, a to jeszcze tylko tydzień! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jak mówiłam jestem na samym poczatku, to w końcu mój trzeci dopiero katalog. Ale juz jest nas znacznie więcej. Osiagnęłam pierwszy próg rabatowy i z tego katalogu tez juz mam:) A jeszcze idą zamówienia, ho ho. Niestety nie mam za duzo klientów, bo szczerze mówiąc znajomi juz obskoczeni, Jeżdżę na spotkania (oczywiście w weekendy kiedy mam czas:) Wszyscy prwie zasponsorowani. Zobaczymy co sie bedzie działo... Oczywiście zgarnęłam wszystko, co było do zgranięcia w programie Witamy i tez się cieszę.A dziś mamy spotkanie szkoleniowe wewnątrz grupy i wreszcie wypytamy o co chodzi!!! Pozdrawiam i zapraszam- mi tu jest bardzo dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop Hop Oriflame jesteś gdzies tu? Jestem juz na 6%, kurcze po dwóch katalogach, niesamowicie. Jade dzis do Ori realizować zamówienia i zapisywac nowe osoby. Kończe piątke ze stanem ok. 800pp i 9 osobami w grupie:) Oj naprawdę nie wiedziałam, ze tak fajnie pójdzie:) Co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no mnie też to zaskoczyło, nie spodziewałam się tak szybkich awansów :) to naprawdę niesamowite :) ja 6% miałam już wcześniej, teraz walczę o 9%, a różnica w punktach jest spora - trzeba podwoić to, co wystarczy na 6%. a te 2 katalogi promocji na wpisowe znacznie powiększyły moją grupę. oprócz premii, załapałam się na nagrody dla sponsorów. ale oczywiście na tym nie poprzestanę, mam ambicje na 21% :D przy okazji życzę wszystkim wesołych Świąt! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oju ja tez chetnie wspięłabym sie i na 21%, a jeszcze bardziej marza mi sie podróże zagraniczne w stylu \"konferencje międzynarodowe\". A jak zaczyna sie 6? Bedzie troche ciezej, nie? Powoiedz czy udało sie osiągnać te wymarzone 9? Może jest tu ktoś z wiekszymi osiągnięciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienkaa
Ja jestem konsultantka Oriflame i zawsze staram sie, zeby kosmetyki dostarczyc na czas. Coz, zdazaja sie wyjatki ale sa to wypadki losowe, za ktore nie odpowiadam. Ogolnie Oriflame ma kosmetyki dobrej jakosci i ja sie ciesze ze jestem konsultantka i moge je miec taniej dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, miło Cię powitać na topiku, a od dawna jestes w Ori? Możesz z nami sie podzielić doświadczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop, hop, i co tam słychać? ;) no w końcu miałam te 9%, ale K6 faktycznie już było o wiele spokojniejsze, K7 pewnie tak samo... nie ma to jednak, jak promocja na wpisowe ;) chociaż ja, zapisując się do Oriflame, wiedziałam dokładnie, czego chcę i żadna promocja na wpisowe nie była mi potrzebna ;) przecież te 19 zł to się kilka razy zwróciło w ciągu pierwszego katalogu :D a jak tam u Ciebie leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakoś takoś- jestem na 6 i nie mogę się wzbić!!! Chyba zabrakło mi motywacji:) ale chciałabym utrzymać to, co mam, może w nastepnym wyjdę na 9? Zaczną się olejki do opalania i takie różne. Pisz co słychać? Masz jakiś nowych w sieci? Jacy są ludzie> Chce im sie do czegoś dochodzić? i w ogóle bawic w Ori?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powoli nowe osoby są, chciałabym lokalnie też sieć rozwijać, bo zawsze to ułatwia dystrybucję katalogów itp., na razie mam parę osob z Gdańska, a reszta z kraju :) no, ale w dobie Internetu nie stanowi to problemu. a jeśli chodzi o to, co ludzie chcą osiągnąć... mam kilka niezłych sprzedawczyń, co jest oczywiście bardzo ważne :) ale nie ma nikogo na tyle ambitnego, aby budował grupę na poważnie. czasami ktoś tam, kogoś tam zapisze, i to wszystko. a przecież właśnie w tym leżą prawdziwe dochody. staram się do tego zachęcać, pokazywać korzyści... ale efekty tego nie są zadowalające. a jak to wygląda u Ciebie? masz jakieś ambitne osoby w grupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawuniaoriflame
Witam. Jakis czas temu zpisałam się do Oriflame i jestem z tego bardzo zadowolona. nie ma na tym kokosów ale w zamian zamawiam sobie co miesiac dla siebie kosmetyki z zarobionych pieniążków. Jest to miłe doswiadczenie. Czy ktoś chciałby wstapić do mojej grupy? Zapraszam bez względu na miejsce zamieszkania. Więcej informacji udzielam na kawunia_oriflame@wp.pl lub na bgonsior@wp.pl lub na gg 7574923 Zapraszam :-) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawuniaoriflame
kosmetyki są super i serio warto sie zapisać choćby tylko po to by mieć zniżkę dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawuniaoriflame
Zapraszam do mojej grupy. Kampania Rekrutacyjna w Katalogu 4 Uczestnicząc w Programie Witamy, otrzymujesz fantastyczne prezenty i korzystasz z dodatkowych ofert, przygotowanych specjalnie dla Ciebie.Wpisowe tylko 1zł (gdy przy rejestracji Nowy Konsultant złoży zamówienie) Zobacz nagrody w Programie Witamy Zrealizuj zamówienia za co najmniej 100 PP w Katalogu, w którym dołączyłeś do Klubu Oriflame, w prezencie otrzymasz torebkę (za 1zł) oraz rabat o wartości 20 zł (w cenach dla Konsultanta CH) na zakupy z następnego Katalogu! Zrealizuj zamówienia za co najmniej 100 PP w drugim etapie Programu Witamy, w prezencie otrzymasz rabat o wartości 30 zł (w cenach dla Konsultanta CH) na zakupy z następnego Katalogu! Zrealizuj zamówienia za co najmniej 100 PP w trzecim etapie Programu Witamy, w prezencie otrzymasz rabat o wartości 40 zł (w cenach dla Konsultanta CH) na zakupy z następnego Katalogu! Jak zdobyć prezenty w Programie Witamy? Zrób zakupy o łącznej wartości co najmniej 100 punktów premiowych (PP*) w każdym z trzech kolejnych Katalogów od momentu rejestracji w Klubie Oriflame *PP to punkty premiowe - każdy produkt oferowany przez Oriflame ma przypisaną określoną wartość punktów premiowych Piszcie do mnie. Z całej Polski. Teraz jest super okazja do zapisania się. Płacisz 1 zł a dostajesz 90zł + torebka za 1 zł (przy zamówieniach za 100PP). Piszcie do mnie bgonsior@wp.pl kawunia_oriflame@wp.pl gg 7574923 ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katalonia
Jestem kosultantką grudnia i z każdego katalogu ledwo zarobie 30 pp ... Kobinowałam jak mogłam zeby uzyskać 100pp ale to nie możliwe!!!!!!!!!!!! zawsze wychodzi 220 zł!! SZOK Katalog za każdym razem widzi z 14 osób - z tego 3 kupiły - a ldaczego tak mało? Bo DROGO Konsulantki to tylko papierowe laleczki - niestety ale to wyzysk wiadomo ze po paru katalogach rośnie zysk ale narzekacie na avon a w nim jest 150 zł minimum i zarobiłam tyle za jednym zamachem... Cóz szkoda słów... znam sie doskonale na sprzedaży ale znajome mówią - że w kosmetyki Oriflame to gówno tylko ładnie opakowane - reklamują się ceną a nie jakością.... Super jest ze w cenniku np jakis perfum kosztuje 52 a my płacimy 39 lub 41 - mamy za to 28 pp ale cóz z tego jak za jakaś pomadkę która ma 6pp damy 13zł Cennik jak sie dobrze przewertuje w tą i w jedną stronę to sie widzi różnice w manipulacji...niestety ale to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katalonia
Dodam ze gdy ktos zamówi u mnie 100PP to super mam zysk ale gy sama sponsoruje dla siebie tyle kosmetyków to obliczając sume takiego zakupu 220 zł + 1zł za torebkę ...odliczam rabat 20zł który dostaję no to na czysto wychodzę ze 201 zł - śmiech Jakis kuferek torebka i jeszcze jeden Bóg wie co jakas pierdoła które kosztują grosze no to SZKODA CZASU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lueva
I ja zapraszam tu: www.my.oriflame.pl/2010 Nic, tylko same korzyści. Praca, której tak nazwać nie można, a pieniądze lecą same. Wystarczy tylko chcieć. Niedawno się przekonałam Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia_kwiatek ORIFLAME TORUŃ
NATURALNE SZWEDZKIE KOSMETYKI WKROCZ DO ŚWIATA LUKSUSU! Korzystaj z programu witamy dla nowych Konsultantów i zdobywaj nagrody! Wyjątkowy kuferek na kosmetyki czeka na Ciebie! PROMOCYJNA OPŁATA WPISOWA 1zł. W etapach Programu Witamy otrzymasz bony 20zł i 30zł oraz kuferek oriflame możesz mieć za 19,90zł Kupujesz kosmetyki taniej 23% Twój zysk to 30% od każdego produktu Produkt do wyboru za 1zł o wartości 100zł w programie lojalnościowym (co trzeci katalog) Próbki po 0,50zł A oprócz tego: spotkania, szkolenia i kursy oczywiście w miłej atmosferze J Służę wszystkim pomocą i radą i dbam o moje konsultanki oraz klientów J Nie czekaj, skontaktuj się ze mną: Agata Kom 605 22 59 72 Mail agatamail@op.pl GG 5079706 www.my.oriflame.pl/agusia_kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara955
Witam! Chcecie dowiedzieć się wszystkiego o Oriflame? Napisałam takie mini Vademecum Oriflame gdzie zawarłam wszystkie informacje. Piszcie! Odpowiem na wszystkie pytania! Zapraszam! e-mail: sara955@onet.pl GG. 32496817 Sara Grabowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozaika

Jeśli ktoś jest z Wrocławia, a chciałby dołączyć do naprawdę fajnej ekipy polecam Diamentowego Dyrektora Iwonę Gierzkiewicz z nią naprawdę szybko rozwiniecie własne skrzydła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×