Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodyczka

Jakie słodkości lubicie???A jakich nie?

Polecane posty

Gość Wasze ulubione ciastaciastecz
11:08 Marzenkaa Były już pizze,a teraz ciasta,ciasteczka . Ja uwielbiam wszystkie kremowe,bez wyjątku . 11:09 Ala zero ciastka francuskie i półfrancuskie-pycha KŁOPOTY Z FACETAMI SĄ ZAWSZE NAJTRUDNIEJSZE 11:10 Krwawa_Orlica Lubie szarlotke, sernik, tort bezowat, kwasny i z truskawkami 11:10 Marzenkaa Tez uwielbiam francuskie,tylo szkoda ze sa takie kaloryczne .Pyszne sa takie drozdzowki z francuskiego, wsrodku budyn i owoce.Pycha . 11:12 Justinka Ja kocham wszystkie torty,ciasta,ciasteczka czekoladowe!!Czekolada jest the best!! 11:13 tak tak tak tak a potem zakładacie kolejne topicki o dietach i jęczycie męczeńsko - jak stracić te 20 kg, które nie wiadomo skąd się wzięły, TUCZNIKI wstrętne 11:13 nauzykaa serrrrnik i karpatka i inne takie z kremem You have to concern the possibility that God does not like you, he never wanted you, in all probability he hates you... 11:14 Ala zero pTysie uwielbiam nie wyobrazam sobie zycia bez slodyczy,jak nie zjem paczka na sniadanie to jestem chora KŁOPOTY Z FACETAMI SĄ ZAWSZE NAJTRUDNIEJSZE 11:14 Krwawa_Orlica W zyciu nie zalozylam topiku o dietach!! I nie zamierzam Karpatka tez jest git 11:28 Justinka Ja zalozylam duzo topikow o odchudzaniu,ale czy nie mozna pomarzyc o tych pysznosciach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasze ulubione czekolady
Wasze ulubione czekolady 12:27 Justinka Ze względu na moją ogromną miłość do czekolady postanowiłam założyć ten temat .Piszcie jakie są wasze najukochańsze czekolady . Ja uwielbiam: Lindt E.Wedel Wawel 12:33 Friend Euroshopper Jedynie miłość nadaje sens życiu. Dlatego im bardziej zdolni będziemy do miłości i dawania siebie innym, tym bardziej sensowne będzie nasze życie. 12:34 Goplana ta mleczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudzien
ja uwielbiam zelki misie haribo i rafaello ;] i to chyba wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoEmmi
A ja uwielbiam: 1) Liona peanut 2) czekoladę mleczną 3) chałwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święta i jedyna prawda
ja uwielbiam słodycze chałwe michaszki galaretki i w cukrze i w czekoladzie nie przepadam za lodami i ciastami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam czekoladę, oczywiscie w przeróżnych postaciach. Smakują mi ciastka czekoladowe, torty, batoniki w czekoladzie. Szukam ciągle nowych smakołyków, w których byłaby czekolada. Może wy coś polecicie? Jak macie jakieś ciekawe przepisy, czy próbowaliście gdzieś jakiegoś pysznego deseru, to czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatic sweet joy
A ja uwielbiam Nutellę. To jest moja zguba, gdyby nie to, mogłabym być szczuplejsza. Dlaczego ją kupuję? Dla dzieci, bo też ją lubią. Tylko, że sama pomagam im ją zjeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedynie chipsy jem a slodyczy
w ogóle, ogólnie nie cierpię wszystkiego co słodkie i aż mnie mdli jak mów facet wbierdala jakieś batoniki, czekoladki etc. Nawet owoców nie lubię typu banany, jabłka, gruszki,brzoskwinie i innych, zjem jedynie kiwi i grapefruta a tak to nic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grafica jak jesteś z Krakowa, albo pojawiasz się czasami w tym mieście, to koniecznie przejdź się do Scandale Royal na Plac Szczepański. Mają tam najlepsze ciastko czekoladowe świata. Rozpływa się w ustach. Zresztą jak wszystko co serwują w tym lokalu. Ale jeśli chodzi o desery to są absolutnymi mistrzami, więc jeśli lubisz słodkości to sobie nie żałuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka34
Lubie słodycze,jakby to mogło byc inaczej ? A czy Wy macie tak jak ja-ze najlepiej slodycze,batony smakuja kiedy zje sie dobiad? Musze potem leciec do lodówki po duplo bo chyba mi cukier spada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mistrzostwo ! nie wiedziałam, że ktoś tak jak ja praktykuje słodycze z lodowki, Duplo idealnie się sprawdza :D Robie wysyłkę z opakowań do konkursu Duplo może wygram ich więcej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etegge
Dobrze dobrany prezent dla faceta to szansa na zaskarbienie sobie jego sympatii. Jeśli chcesz podarować mu coś, wyjątkowego, wybierz produkt, który spełni jego oczekiwania. https://www.harempower.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×