Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maszaa

Chciałabym powitać WIOSNĘ płaskim brzuchem, czas zacząc ale ....

Polecane posty

taka leniwa sie zrobilam tez zimy, ze bedzie ciezko, a brzuszka przybylo ....az wstyd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga20
tak jak wiekszosci przez zime;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka21
hej, hej maszaa i mi troszke przybylo ale na czas postu postanowilam ograniczyc jeszenie slodyczy. to takie moje postanowienie, idzie wiosna, wiecej sportu i chyba sie uda tylko te checi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj...trzeba sie wziasc za siebie , codziennie brzuszki - coraz wiecej i wiecej, az zobacze efekty, ktos chce jeszcze spróbowac tego brzucha zrzucic? ?? :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tymi słodyczam Smerfetko21 to i ja spróbuje je ograniczyć , za to wiecej warzyw i owoców :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka21
no to super ze nie jestem sama tez zaczne robic brzuszki.. to co? od ilu zaczynamy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka21
chodzi mi o brzuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayaaa
no to i ja sie chetnie przyłącze...tylko ze potrzebuje ogromnej motywacji;) od kiedy zaczynamy, od dzis:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka21
a nawet i od dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka21
co prawda zjadlam juz dzisiaj lizaka ale w czasie postu nie jem slodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się :) Pokażmy wiosną zgrabne nogi i płaskie brzuszki! Proponuję żeby każda codziennie tu wchodziła i się rozliczała ze swojej diety i ćwiczeń, tylko szczerze !!! Będziemy się nawzajem pilnować i dopingować, hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja również chciałabym zacząć walczyć z moim pociążowym brzuszkiem :( . Może zacznę razem z wami robić brzuszki, no i te przeklęte słodycze, a ja je tak uwielbiam. Mam pytanie do Czaduni: czy przy szóstce Weidera przy trzecim i czwartym ćwiczeniu dotykasz łokciami kolan przez trzy sekundy mając nogi pod kątem prostym??? Ja jakiś czas temu zaczęłam robić ten trening ale po szóstym dniu jakoś dałam sobie spokój, chyba brak mobilizacji. A podobno daje efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak, zaczynamy? Chętne ręka w górę. Ćwiczymy codzennie (metodą dowolną), słodycze na bok (twardo !!!), więcej warzyw i owoców. Codziennie meldujemy się na topiku i składamy sprawozdanie z postępów. Mam prośbę do pomarańczek o zaczernienie się, będziemy wiedzieli kto jest kto - bez podszywów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka21
ciesze sie ze jest nas wiecej!! super!! ja od dzis aczynym brzuszki no a zaraz klikne na zaproponowane przez was stronki z cwiczeniami jak zameldowac swoj nick??? Niewiem :-(( p.s. jestem w pracy a w domu nie mam internetu, takrze bede odzywac sie tylko w tygodniu bede pisac wam sprawozdanie o moich wysilkach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym robieniem brzuszków to jakaś lipa. Ja robie prawie codziennie i nic. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka21
a ile robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka21
no to zazdroszcze Ci wytrwalosci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->smerfetka21 Syn mówi że to włsnie od brzuszków jest taki duży. Juz sam nie wiem co o tym myśleć. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak się przyłożę to widzę efekty. Tylko jak już mam płaski brzuszek to się rozleniwiam i zaniedbuję ćwiczenia :( Do tego dieta, przynajmniej słodycze trzeba odstawić. Więcej warzyw i owoców. Spróbuj z nami Myrevin, co Ci szkodzi ;) Smerfetka, wejdź w Preferencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszcze 40 dni bez slodyczy zadnych czekolad, zadnych ciart i tak takich pierdolek NIC SLODKIEGO dolanczacie sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin ale Ty tylko z brzuszkiem masz problem a reszta szczupła? A może ćwiczysz za dużo i takie mięśnie sobie wyhodowałaś? No ale mięśnie nie wystają. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JMWB
A ja Wam powiem jak gubię wlasnie moją oponke na brzuzku- nie robie zadnych ćw. tylko- nie jem słodyczy, pije czerwoną herbate, łykam chrom i nie jem po 18. I tyle! Efekty po 2 tyg. ogromne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×