Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buziacccc

Ginekolog w Warszawie

Polecane posty

Gość buziacccc

Szukam dobrego ginekologa w Warszawie (najlepiej na Tarchominie). Prosze o pomoc. Wykryto u mnie torbiela jajnika, zaczełam brać luteine ale nie mam zaufania do lekarki u której byłam. Prosze o namiary na dobrego i sprawdzonego ginekologa najlepiej kobietę. Z góry dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziacccc
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam rewelacyjnego ginekologa gdy byłam na studiach na UW. Nazywa się Eugeniusz Wysocki, prowadzi nawet patologie ciąży.. Wiem, że ma swój gabinet, ale namiarów przy sobie nie mam może go jakos wynajdziesz. Nie był Polakiem z pochodzenia, miał jakis wschodni akcent. Ale takiego gościa jeszcze nie spotkałam, za każdym razem pełen wywiad, badań pilnował bardzo i każda nieprawidłowość dotad ciągnięta az wyjasniona- wyleczona. Z ręka na sercu polecam. Zastanawiam się, czy czasem sie do niego nie zgłosić, gdy bede planowac ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmm
Trzeba wejsc w zakladke- Tylko dla Członków Medicover a potem kliknac na nastepna- nasi lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmm
a potem na warszawska klinike,np.Atrium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmm
Do anusianiusi Jak dawno bylas u tego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziacccc
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chodze do tego lekarza - wprawdzie od niedawna, ale rzeczywiscie wyglada na to, ze w koncu jakis porzadny.;) Delikatny, szybki (badanie trwa kilka minut), bardzo pilnuje wszelkich badan (cytologia itd). I bardzo, bardzo kulturalny - nawet podaje reke przy zejsciu z fotela. Namiary na niego znajdziesz na www.ginweb.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmm
No to go mamy, dzieki Malinka Eugeniusz Wysocki ul. Finlandzka 9 Warszawa 501-169-055

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie było mnie jakiś czas na forum, u lekarza byłam ze 3 lata temu. To znaczy u tego. Do gina chodze regularnie. Ale i tak widzę, że go namierzyłyście. I to dokładnie ten. Zawsze ten sam, wtedy tez rękę podawał. Słucha Cię o wszystko pyta, takiej osoby sie nie zapomina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminka
podnosze - ktos znowu o to pyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaccc
up up A czy ktoś może polecić jakiegośdobrego lekarza na tarchominie lub okolicach. Będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellesita
dziewczynki takie pytanko głuptaskowe ale....mam 21 lat i jeszcze nigdy nie byłam u ginekologa bo nie było potrzeby ani pigułek a ni żadnej choroby żeby coś swędziało itd. Myślicie że powinnam się udac tak poprostu...?a! i jestem dziewicą dodam chociaż sypiam z facetem. buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa999
podnosze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treeeeee
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakatamja
Ja też chodzę do tego ginekologa i to już trzy lata, jest na prawdę świetny, bardzo obowiązkowy i dba o każdą pacjentkę. Nic dziwnego, że na przychodni studenckiej wiecznie są do niego duże kolejki. A wszystkim tym, które jeszcze nie były u żadnego ginekologa i tak jak ja kiedyś wolą iść do kobiety doradzam jednak pójść do niego. Byłam już kiedyś zapisana do kobiety i mi tylko zdrowie zrujnowała, a on to po niej dopiero naprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaa
hej dziewczyny. mam takie pytanie- ile kosztuje wizyta u Wysockiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś sie leczy/ł u tego Doktora prywatnie?? ile kosztuje wizyta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goośććć
Dziewczyny! Uważajcie na Eugeniusza Wysockiego w przychodni UW na Krakowskim Przedmieściu! Ten ginekolog może i jest sympatyczny, może i podaje rękę przy schodzeniu z fotela ale jest OSZUSTEM! Diagnozuje jakieś zmiany poważniejsze lub mniej poważne, informuje o konsekwencjach nieleczenia, po czym zaprasza na zabieg do swojego prywatnego gabinetu za wygórowaną cenę (krioterapia - 450zł) Tak było w moim przypadku. Po czym na wizycie u innej zaufanej ginekolog okazało się, że ŻADNYCH zmian u mnie nie ma i wszystko jest w idealnym porządku. Nie dajcie mu się oszukać na kasę, a co ważniejsze zrobić sobie zabiegu, który nie jest konieczny, a może być szkodliwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya84
Moim zdaniem dr Eugeniusz Wysocki jest ok. Zawsze pilnuje badań, wykonuje je starannie. Chodzę do niego nie tylko po pigułki tylko po to by dbać o swoje zdrowie. Może mam szczęście, ale ja nie należę do osób które kiedykolwiek próbował naciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo999
A ja mam takie pytanie, może troche glupie odnosnie dr Wysockiego. Czy badanie ginekologiczne wykonuje on wziernikiem czy tez palcem? W razie czego myslicie ze glupio poprosic o badanie palcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizunia
Ja też chodzę do dr Wysockiego już od jakiegoś czasu. Prowadził moją ciążę i na pewno jeśli zdecyduję się na kolejne dziecko to on będzie lekarzem prowadzącym. Ja chodzę do niego na Tarchominie do Medycyny Rodzinnej. Wizyta kosztuje chyba 100zł (chyba bo ja mam tam abonament), ale to koszt, który narzuca przychodnia. Wg mnie jest bardzo rzetelny i zawsze informuje mnie o kosztach i alternatywie. Polecam go z ręką na sercu. Bardzo delikatny, miły i cierpliwy. Dawno nie spotkałam tak miłego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McCofe
dziewczyny, uciekajcie od dr Wysockiego! Ja wiem, że to miły facet, podaje rękę po badaniu itp, ale to specjalista od d.... strony!!! Jestem w 30 tygodniu ciąży. Od 2 tygodni prowadzi mnie klinika patologii w warszawie po tym jak dr wysocki zaniedbał wszystkie wcześniejsze niepokojące objawy jakie miałam!! nic dla niego niedokrwistość, to się zdarza w ciąży, bóle to też naturalne, duszności-brzuch uciska, kłopoty z płucami-czysta natura. w końcu skończyłam w szpitalu, a on na wypis i zalecenia lekarki ze szpitala stwierdził: "zdarza się"!!!!! najlepszy to on jest gdy trzeba wepchnąć w kolejkę na płatne USG lub płatną wizytę, do prowadzenia ciąży nie polecam. Jeszcze leczę zapalenie w miejscu intymnym po tym jak na powiększone węzły chłonne przepisał mi witaminę C!!!!! Lekarz idealny gdy wszystko idzie dobrze, ale zastanówcie się czy jak coś sie stanie to chcecie ryzykować??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka51
U mnie było źle, był streptococcus, i to właśnie pan doktor go wykrył i unicestwił :) Lekarz z niego świetny, niczego nie lekceważy, niczego nie zaniedbuje, wszystko tłumaczy. Z naciąganiem na kasę wątpię. Jest uczciwy do tego stopnia, że sądząc że nie mam kasy odradzał mi robienie badań za 200 zł, mimo że wiedział, że jeśli je zrobię, to u jego przyjaciela. Poza tym jest świetnym człowiekiem, można z nim po prostu pogadać :) Myślę, że nawet jeśli kiedyś mu się coś nie udało, to nie z powodu zaniedbania (co nagminne u lekarzy państwowych...). Z czystym sumieniem mogę go polecić, nie tylko do prowadzenia ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agneska-122
nie wiecie czy dr wysoscki pracuje w jakimś szpiatlu w warszawie. szukam lekarza który poprowadził by moja ciąże ale i również był by przy porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×