Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agulaaaaa78

odżywka do bardzo zniszczonych włosów

Polecane posty

Gość agulaaaaa78

Hej dziewczyny! Po roku uzywania prostownicy - moja włosy wyglądają strasznie: są suche, rozdwojone końcówki itp.. błagam może macie jakieś sprawdzone odżywki czy balsamy do włosów ktore zregeneruja i poprawią stan moich włosów ????????????? może są jakieś odżywki w sklepach fryzjerskich?????? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **wwaaww**
dołączam się do pytania.. ja stosowałam już mnóstwo rozmaitych odżywek i olejków, maseczek itp i nic nie dało rezultatu, w czwartek idę obiąć włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananana
ja polecam gliss kur a szczególnie maseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam szczegolnieeeeee
maski loreal elseve sa naprawde bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
o które maski z loreala chodzi jaki kolor ma opakowanie? i jakie sa po tej masce włosy? nie przetłuszczają sie bardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
a jak rok temu mowilam ze prostownica szkodzi to mnie wysmiewali :(( Tylko obciecie niestety :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko obciąć zniszczone wlosy. Ja juz od miesiaca nie prostuje, wlosy mam z natury falowane a teraz to juz calkiem siano sie zrobilo:/ ale duzo odzywki dam i laczki calkiem fajne są:) wiec najpierw trzeba obciaz zniszczone końcowki, ja niedlugo ide podciac. Później zawieram sie ostro za regeneracje wlosow. Zgadzam sie najlepsze to gliss kur i elseve do wlosow zniszczonych. Ale ja zawsze jak nakladam odzywke to nie na kilka minut - trzymam nawet 2 godziny na wlosach, efekt jest jeszcze lepszy. Polecam tez odzywki Ziaji w zielonych opakowaniach, nakladam spora ilosc i tez trzymam tak dlugo jak tylko sie da. Czytalam ze dobra odzywka to heena treatment wax, zalecana do wlosow zniszczonych, po chemioterapi. Zapiasalam sobie na liste ma duzo pozytywnych opini. Trudno zrezygnowac z prostownicy tym bardziej ze zniszczone wlosy jeszcze bardziej sie faluja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **wwaaww**
ja stosue elseve szampon+odzywka+maska do wlosow zniszczonych i poprawy prawde mowiac nie widze.. choc pewnie gdybym myla zwyklym szaponem bez odzywki to bylaby tragedia.. wax stosowalam 2 lata temu przez kilka m-cy, teraz wrocilam i stosowalam przez ok 6 m-cy, i pomoglo ale tylko troszeczke, dlatego podjelam meska decycje, ze obcinam wlosy ok 5 cm (mam wlosy troszke za ramiona i boje sie jak bede wygladala).. a jezeli chodzi o pantene to ktore odzywki polecacie..? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pójdźcie do fryzjera
na zabieg regenerujący a od razu zauważycie zmianę. No i niestety musicie sie liczyć z obcięciem włosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvssvsd
ods

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **wwaaww**
a co to jest ten zabieg regenerujący..? na czym polega..? i w jakiej jest cenie.. jeśli można spytać.. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaaax
Ja tez mam bardzo zniszczone włosy - rozjaśnianie, farbowanie, prostownica, dużo kasy wydawałam na szampony odzywki balsamy i nic, efektów nie widziałam. udałam sie do hurtowni fryzjerskiej, pani poleciła mi maseczke do włosów z keratyną, pisze na niej dokładnie PROFESIONAL cos tam dalej, w takiej szaro niebieskiej tubce, maseczka jest bardzo wydajna i rzeczywiście fajne włosy mam po niej, miekkie, delikatne. trzeba trzymać ja na włosach co najmniej 10 minut, owinąć ręcznikiem lub folią, ja na początku kuracji trzymałam odżywke nawet ponad godzinę. trzeba obficie zmyć ją wodą, dobrze spłukać, bo podobno jest bardzo ciężka. kosztuje 32 zł chyba 250 lub 300 ml, może nie za duża, ale jest naprawde wydajna. jesli chciałby ktos namiary na ta maskę to piszcie, bo teraz nie mam mozliwości podania pełnej nazwy. Kiedyś miałam taka odżywke maskę firmy IDRA w takim pudełku 500 ml kosztowała tez gdzies tak około 30 zł też była fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLECONE PRZEZ FRYZJERKĘ sprawdzone przez mnie!- maseczka Teatrament Henna Wax do kupienia w aptece. (ok. 20 zł)Są dwie do dwóch rodzajów włosów- jasnych i ciemnych. Stosuje się ją raz w tygodniu nakładając na umyte włosy , przykrywając woreczkiem , ręcznikiem lub czymkolwiek, co trzyma ciepło, można też podgrzać suszarką. To raz w tygodniu. Poza tym do stosowania co dzień- Pantene ProV szampon i maseczka (bez spłukiwania) też tej firmy w takiej fajnej butelce z tłoczkiem ale nie wiem jak się nazywa, chyba termiczna, w każdym bądź razie chroni włosy przez gorącym strumieniem powietrza z suszarki, lokówki itp. cena ok. 12 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka84
ja tez polecam waxa, pomogl mi na moje wloski ktore i tak trzeba bylo obciac! ale za to teraz rosna takie sliczne i blyszczace, nawet pomogla mi odzywka z ziaji z olejem rycynowym bez splukiwanie za niecale 3 zl!!! polecam, kasa nie duza a warto sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ENDI
MIAŁAM TEZ TA ODZYWKE Z ZJAJI I SZAMPON OD RAZU POSZŁY DO KOSZA WŁOSY PO NICH BYŁY TŁUSTE BEZ POŁYSKU MATOWE COS STRASZNEGO:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćipitrinka
Ja bardzo sobie zniszczylam wlosy dekoloryzacja , mialam kiedys hne na glowie i chialam ja sciagnac , wlasnorecznie zrobilam 5 dekoloryzacji w ciagu 2 miesiecy - masakra na glowie, potem u fryzjera zafarbowalam wlosy na kolor naturalny ale mimo obciecia wlosy mam w strasznym stanie. Od 2 miesiecy do kazdego mycia a wlasciwie koncowego plukania dodaje polowe cytryny , myje wlosy delikatnym szamponikiem i efekty sa widoczne , blyszczace i miekie. Polecam tez maseczki z oleju kokosowego - mozna go kupic w sklepie ze zdrowym jedzonkiem , kosztuje ok 8 zl 200 gram - wyglada jak smalec pieknie pachnie i jest tlusciutki POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **wwaaww**
agataxx, proszę daj mi namiary na tą odżywkę.. nie wiecie czy w wawie są jakieś hurtownie tego typu..? waxu używałam bardzo długo i często, z 2 lata temu jakiś czas, a teraz przez pół roku.. ale praktycznie nic mi to nie dało.. z cytrynką też próbowałam ale szybko zaprzestalam, a olejek rycynowy z ziaji byl dla moich wlosów nieprzyswajalny.. dzięki za rady dziewczyny!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna26
ja również bardzo długo zmagałam się z problemem wypadających, suchych i bardzo zniszczonych włosów. dziś są silne i zdrowe. jednak ja stosowałam zarówno kurację kosmetykami i lekami. zażywałam preparat SILIKA firmy NATURELL kosztuje ok 32 zł za 100 tabletek zażywa sie 1 tabletkę dziennie. a na włosy stosowałam BIOSILK 12ml kosztuje jakies 7,50zl na allegro można kupić znacznie taniej. wcierałam ten preparat po umyciu w mokre włosy i skórę głowy, jest barzo wydajny nie trzeba dużo nakładać. robiłam to raz w tygodniu. POLECAM. a do mycia i pielęgnacji używam serii DOVE do zniszczonych włosów (szampon, odżywkę i krem regeenerujący taki w tubie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **wwaaww**
dzieki justyna26, skorzystam z Twoich rad a czy preparat SILIKA firmy NATURELL o którym wspomniałaś dostępny jest powszechnie w aptekach..? Dziękuję i pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yvetti
polecam wetrzeć na noc parafinę ciekłą w końcówki, ew. olejek rycynowy albo olej kokosowy. rewelacja! do tego odżywka dove. raz w tygodniu maseczka z nafty,parafiny,olejku rycynowego i zółtka i włosy wyglądają o niebo lepiej. po miesiącu takiej kuracji (wspomaganej od wewnątrz preparatem ze skrzypem lub pokrzywą) włosy będą nie do poznania,zapewniam :-) mam włosy do łopatek, codziennie je myję i używam lokówki (która niszczy włosy chyba jeszcze bardziej niż prostownica), a mimo wszystko są dość gęste i zdrowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **wwaaww**
yvetti, a gdzie mogę dostać olejek kokosowy?? i czy olejek rycynowy nie przyciemnia włosów? i jeszcze jedno pytanie: o której odzywce Dove napsalas? dzięki i pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalama
no dziecwzynki widze ze sie znacie to poradzcie mi bo ja tez mam ardzo zniszczone wlosy i od niedawno troche sie za nie zabralam i teraz stosuje tak: -szampon gliss kur - po umyciu nakladam odzywke elseve ( ta w zoltym opakowaniu)splukuje ja po 2 minutach - nastepnie osuszam recznikiem wlosy i nakladam odzywke mr. potters z aloesem - czasem tez dodatkowo spryskam koncowki odzywka gliss kur jedwab w plynie wlosy myje co 2 dni uzywam walkow na rzepy i suszarki - wydaje mi sie ze te walki troszke szkodza moim wlosom oprocz tego co tydzien robie sobie maseczke: oliwa z oliwek zmieszana z olejem rycynowym powiedzcie mi czy ja nie przesadzam przypadkiem? a moze cos tu bardziej szkodzi niz pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Treatment Wax do nabycia w aptekach. Bardzo odżywia włosy. Poza tym po umyciu a przed suszeniem dobrze jest zastosować len. Ten kupisz w salonach fryzjerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalama, nadużywasz stanowczo! Włosów nie powinno się tak przeciążać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalama
a z czego proponujesz mi zrezygnowac? ja uzywam tego tyle bo dopiero wtedy moje wlosy jakos wygladaja i nie sa takie suche i sianowate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłabym od wałków i suszarki :-) Potem z którejś z odżywek - albo do spłukiwania, albo bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalama
chcialabym zastapic walki na rzepy innymi ale nigdzie nie moge dostac takich o duzych srednicach - w sklepach same rzepy musze jednak czegos uzywac bo moje wlosy sie nie ukladaja i rano wygladam strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wałki koniecznie muszą być? Może zmień fryzurę? Na odpowiednią do rodzaju Twoich włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yvetti
**wwaaww** olejek kokosowy dostaniesz w sklepach z kosmetykami naturalnymi,ale jest stosunkowo drogi -około 30zl, więc polecam raczej parafinę,którą dostaniesz za 3zl, a efekty sa chyba nawet szybciej widoczne niż po olejku:-) olejek rycynowy może przyciemniać włosy przy dłuższym stosowaniu,ale unikniesz tego jeśli będziesz je płukać co jakiś czas w naparze z rumianku. odżywka Dove jasnoniebieska ta z najnowszej linii do włosów lekko zniszczonych,polecam też szampon:-) na włosy dobrze działa również zwykły majonez:-) pozdrawiam i życze wytrwałości w dbaniu o włoski:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×