Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Gość jolciako
Jakby ktos mial polska instrukcje do baby comp prosze o przeslanie na jolciako@gmail.com! Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolciako
czy ma ktos moze polska instrukcje obslugi do baby comp, prosze o emaila jolciako@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina 24
Dziewczyny jak często myjecie swoje sensory????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana LC
Witam Was dziewczyny! Zastanawiam się nad kupnem LC i dlatego chciałam na tym forum przeprowadzić "ankietę" :) Niech każda z Was odpowie na dwa pytania: jak długo stosuje komputerek i iloma zielonymi światełkami w cyklu (i jak długim) może się pochwalić :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam pytanko do Was
do dziewczyn, które urodziły dziecko i już wcześniej zaczęły stosować LC. Czy poród, laktakcja, wstawanie do dziecka w nocy itp zakłócił coś u Was? czy musiałyście przez to stosować jakąś inną antykoncepcję, np tabletki.....no bo wiadomo że do dziecka się wstaja, bo karmienie itp, wiele razy w nocy, jak przez to przebrnęłyście? Mi się wydaje osobiście, że na czas takiego częstego wstawania hm chyba lepiej brać tabletki...ale może się mylę, jak było to u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainteresowana LC. Pisałyśmy to już często ja mam zielonych ok 25 w cyklu Ale mam długie cykle :) Co do stosowania po porodzie to moja koleżanka stosuje ale odczekała trochę jak dziecko aż tak często się nie budziło. Miała też z mężem umowę że raz w nocy wstaje on do dziecka żeby ona mogła pospać trochę i dokonać pomiaru. co do tabletek to ja osobiście bałabym się je brać karmiąc dziecko piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja sie dlugo nie nacieszylam moim urzadzeniem Baby comp :) poczeka z rok jesli donosze oczywiscie..... 6tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina 24
wow Patinka GRATULACJE!!!!!!!!!!!!! czyli co sprawdził się bardzo co?? a CELOWAŁAŚ W PŁEĆ CZY BYŁO OBOJETNIE CO SIĘ URODZI???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Zainteresowanej - Ja LC stosuję 5 cykl - mam ok 15 zielonych lampek( łącznie z @) ale niestety mam krótkie cykle - 26 dni ale jestem ZADOWOLONA ! Ja zaczełam stosować LC dopiero jak skończyłam karmić maluszka tj. po 8 m-cach od urodzenia choć @ wystąpiła wcześniej. Czekałam trochę ze stosowaniem żeby organizm "przyszedł do siebie". Teraz synek jeszcze się przebudzi w nocy więc mam umowę z mężem że do 5 rano on musi wstać do niego ( o 5 rano robię pomiar) a potem ewentualne ja wstaję. Patinka26 - to życzę zdrowego dzidziusia ( a jeszcze lepiej SYNKA - chyba? ) My z mężem też byśmy chcieli trójeczkę ( mamy 2) - tylko żebym mogła sobie pozwolić na urlop z 2-3 lata na wychowanie, a nie tak jak teraz po macierzyńskim zaraz praca a to nie takie proste! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana LC
katasha7 - a jak długie masz cykle (25 zielonych to dużo :)) Tessaa - a czy podczas czerwonych lampek stosujesz inną antykoncepcje? bo piszesz ze jesteś zadowolona a ja się szczerze martwię czy dam rade stosować tylko LC, a bardzo by mi na tym zależało. Zachęcam pozostałe dziewczyny do dzielenia się swoimi doświadczeniami (ile mają zielonych lampek w cyklu i czy stosują inną antykoncepcje podczas tych czerwonych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zainteresowanej - w czasie czerwonych lampek nie stosuję innej antykoncepcji po prostu robimy sobie przerwę z mężem. Co nie znaczy że jest łatwo, ale z drugiej strony gdy zapali się zielone to się dzieje (hi hi hi) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana LC
Dzięki Tessaa za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina bylo wtedy gdy na minotorku pojawil sie chlopczyk :) wiec co bedzie to zobaczymy tak naprawde duzo zalezy od meza i jego plemniczkow :) urzadzenie w sumie sie jeszcze uczylo wiec nawet ciazy nie zdiagnozowalo ciagle sie pytalo o nastepna M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym cyklu będę mieć ok. 20 zielonych i tylko 10 czerwonych, no i 2-3 żółte., ale mam długie cykle, dlatego czasami mam bardzo duzo czerwonych, nawet 20 czasami jeśli cykl ma ponad 40 dni :(.. Jak bym miała takie cykle jak w tym miesiącu to byłoby bardzo git :D To jest mój 6-ty cykl z pearly. patinka gratulacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam :) a teraz pytanko czy wylaczyc alamr tylko i to wystarczy i raz na 3 msce naladowac?czy dopiero po roku jak zaczne uzywac wystarczy zresetowac i jak sie to robi czy zrobic to teraz ? czy baby comp zapamieta ten cykl i pozniej po roku doda go do nastepnych. Mam instrukcje ale chyba mam problem czytac ze zrozumieniem :O pozdrawiam i jeszcze raz dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ja mam pearly, więc nie pomogę. ale czytałam, że w ciązy można robić pomiary LC do któregoś tam tygodnia, chyba 12? patinka, czy Twoja córeczka na zdjęciu to "miksik"? ;) śliczna jest :) Tutaj jest skrócona instrukcja LC/BC po polsku bo jakaś dziewczyna pytała: http://www.baby.com.pl/zdjecia/0/3/5/5397_instrukcja_bl-comp.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oryental-miksik? nie bardzo rozumiem? i dziekuje tylko jesli bede robila pomiary do 12tc to czy urzadzenie nie zglupieje skoro nie wykrylo ciazy u mnie i nie bede wprowadzala M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela 007
do zainteresowanej. Ja stosuje LC od 8 miesiecy i jestem bardzo zadowolona z urzadzenia. Moje dwa ostatnie cykle byly wyjatkowo dlugie 32 dniowe zielonych ok 14. Tak normalnie to przy cyklu 28 dniowym mam ok 16 chociaz tez nie ma reguly bo zdarza sie wiecej lub mniej. Czasem pomine pomiar i mam wtedy wiecej czerwonych. Jam mam czerwone to gumki lub stosunek przerwany i jak narazie mi sie udaje he he ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina 24
Patinka z tego co ja wyczytałam to urządzenie najlepiej odłożyć. Oczywiście budzik wyłączyć no i ładować raz na 3 miesiące, żeby całkowicie się nie rozładowało. Tak przynajmiej jest napisane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki!!!Otóż mam 23 lata, szukam dla siebie dobrej metody antykoncepcji.Wraz z narzeczonym stosujemy prezerwatywy + stosunek przerywany ale podświadomie uwazam że to za mało.Po za tym wyczytałam gdzieś ze dla partnera to dodatkowy stres wiec chciałabym mojemu lubemu to zaoszczędzic :).Pół roku temu wybrałam sie do lekarza by dobrał mi jakiaś dobrą metodę antykonc. Doktorka bez żadnych badań (!) wypisała mi plastry.W domu po przeczytaniu ulotki załamałam się.Skutków ubocznych na pół strony.Weszłam na forum internetowe i faktycznie -b. dużo dziewczyn miało okropne skutki uboczne-bolesność piersi ,obfite krwawienia,obrzęki.Plastry leża u mnie w szafce juz ponad pół roku,srał pies te 55 zł,ale to jest b.niebezpieczne dla zdrowia.Ingeruje w cały organizm.to samo z tabletkami.Ostatnio natknęłam się na przyrzad Pearly.I tu pojawai sie moje pytanie-czy to jest skuteczne???I ile wynosi czynnik Pearle`a???Czy codziennie musze sobie mierzyć temp???W te metody kalendarzykowe,badanie śluzu nie wierze,a myśle ze ten przyrząd bedzie wiarygodniejszy.w internecie znalazłam tez elektoniczny termometr owulacyjny dużo tańszy-ok. 140 zł.Jaka jest jego skuteczność???I co polecacie??A ten Pearly ile kosztuje??Mam nadzieje że was nie zanudzam...Dziękuje serdecznie za wszystkie odpowiedzi ,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeelaaaviiii
poczytaj sobie dokładnie kilka stron wstecz i będziesz miała odpowiedź na każde pytanie:) Też uważam że nie ma sensu się truc, a te urządzenia są tak samo skuteczne jak tabletki czy plastry. Termometr owulacyjny o jakim piszesz pewnie też nie jest zły, ale ta cena się z jakiejś przyczyny bierze, jest mniej skuteczny i większa szansa na błąd, jeśli już to możnaby go połączyć np z gumkami ale najlepiej kupić pearly albo LAdy COmp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj najlepiej wejdź sobie na stronę producenta tam są wszystkie najważniejsze informacje: www.ladycomp.pl Co do metod hormonalnych to rzeczywiście bardzo dobrze zrobiłaś że tych plastrów nie używałaś. A lekarze zazwyczaj wypisują je jak i tabletki bez żadnych badań. Niestety taka Polska rzeczywistość. Pearly jak i LC i BC są skuteczne tak jak i tabletki czy plastry mają 99.3% skuteczności a to jest 0,7 indeks Pearla. A co do termometrów owulacyjnych to wiesz one nic za Ciebie nie robią tak naprawdę samemu trzeba tam na podstawie temperatur wyznaczać sobie dni płodne. Więc to raczej metoda dla osób stosujących NPR. Są to bardziej czułe termometry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kobiety!!!Chyba tak trzeba zrobić,zainwestować w Pearly....Myśle ze po paru latach i tak się zwróci..Pozdrawaim serdecznie.Będę tu jeszcze zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina 24
Zaglądaj zaglądaj im nas więcej tym lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka miałam na myśli, że tata ma ciemniejsza skórę? ;) ja zakończyłam 6 cykl z dosyć dobrym wynikiem: 17 ziel., 10 czerw. i aż 4 żółte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ tu sie ruch zrobił :) ja mam lc już dość długo i mam w zależności od cyklu bo te mam takie sobie regularne tak z 12-13 czerwonych i 17-19 zielonych to jak się nie zapomnę z pomiarami bo jak opuszczę trochę to i kompek dodaje troche czerwieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelioxyz a tak z ręką na sercu to w ilu procentach jestres z tego urządzenia zadowolona??i czy przed tym stosowałas jakąs inna metode??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jaka jestem i dobrze
lady comp to super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 24
Większość z nas chyba stosowało inne metody ja tabletki przez wiele lat aż w końcu musiałam przestać. Ja jestem w 100% zadowolona bo kupując wiedziałam czego się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×