Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

IVA-

jesli ktos przytyl po hormonach to jak sie odchudzil???

Polecane posty

hej dziewczyny, czy ktoras z was miala problem z hormonami?? ja np wzielam po porodzie zastrzyk hormonalny i kiedy moja ogromna waga wraca juz do normalnego stanu... nagle trachh zaczelam tyc w zastraszajacym tempie... i teraz nie moge sie tego pozbyc....zadna dieta cwiczenia... dodam moze ze zblizam sie do trzydziestki i nie wiem jak sobie poradzic....czy ktoras tez tak miala?? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co nikt ni emial takiego problemu? dodam jeszce ze wcale sie nie objadam, nie jadam prawie slodyczy... no czasem jak juz mnie bardzo przypili, staram sie nie jesc po 19( a chodze bardzo pozno spac) raczej chodze glodna niz najedzona.. teraz wrzucialm intensywne cwiczenia, chrom i czerowna herbate.. jak to nie pomoze to chyb asie jednak poddam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to ale może lekarz
Teoretycznie hormony powodują zatrzymanie wody w organizmie (2-3 kg) i wzmożony apetyt, który jak wiadomo przy bardzo silnej woli można zahamować. Jesteś wyjątkiem, szczerze dziwne, że ograniczasz pokarmy a mimo to przytyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axaa
Lekarz, dobry pomysł. Może masz problem z tarczycą? Albo moze za bardzo narzuciłaś sobie dietę i Twój organizm spowolnił przemianę materii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze powiem tak: urodzilam corke dwa lata temu, w ciazy sporo przytylam bo ponad 25 kg. po porodzie dalam swojemu organizmowi 6 tygodni oddechu jak to w pologu i zabralam sie intensywnie do cwiczen, diety jeszce nie trzymalam bo karmilam choc mialm i tak lekki jadlowstret tak ze mi zaczelo tego mleczk abrakowac... aaaa przed ciaza wazylam jakies 55-56 kg przy wzroscie 164 cm. po pologu wazylam juz 65 i zaczynalo byc niezle. potem lekarz mnie namowil na zastrzyk hormonalny jak przestalam karmic dziecko. przeszlam na diete bylo lato wiec wsuwalam mnostwo warzyw itd. i tak np w ciagu jednego tygoenia zamiast zrzucic chocby pol kg ja tylam 2 kg. dojechalam do wagi 73 wygladajac jak wieloryb i ani rusz w jedna czy druga. dostalam potem angine i potej chorobie prawie rok pozniej zeszly dwa kg. i tak do lata zjechalam do 65 . teraz nadal waze 65 i ani rusz:( ale teraz odstawilam tabletki anty i mzoze bedzie lepiej??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kumpela
tez przytyla po hormonalnych na wywolanie okresu,...jak okres wrocil i przestala je brac to zaraz waga wrocila do poprzedniego stanu....ale gdzies po 2 miesiacach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axaa
No to faktycznie wygląda na jakiś problem hormonalny... Nie wiem co sie robi z tym fantem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez obawy
Jeśli przytyłaś biorąc hormony, to pewne, że jak przestaniesz je brać schudniesz. Może nie od razu, ale już wkrótce na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze powiem tak, zazywalam przez pol roku ostatnie tabletki i jakos czaqsem waga leciala w dol... odstawilam bo moje libido spadlo do zera a moj maz zaczal sie niepokoic tym fantem;) teraz juz jestem miesiac bez... bardzo chce schudnac, nie czuje sie dobrze w tej skorze.. nigdy wczesniej przed ciaza nie mialam z tym najmniejszych problemow. robilam badania tarczycy i ogolny poziom hormonow, wyniki byly ok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerazona jestem tym ze tylko ja sie borykam z tym problemem:( a ja chce byc szczupla!! nikt nie ma jakiegos pomyslu?? a moze ktos mi podda jakas diete...? tylko kurcze jak tu gotowac np 3 obiady, inny dla siebie inny dla dziecka a inny dla meza...:/ hehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atomowa_Betty
Czesc ja tez mialam temn sam problem. Oczywiscie to bylo zatrzymanie wody w organizmie i dodatkowo OGROMNY apetyt :(. Lekarz zmienil mi tabletki i wrocilam do normalnej wagi baaaardzo szybko a do zrzucenia bylo ok 10kg. Musze ci powiedziec ze nie kosztowalo mnie to zadnego wysilku poprostu waga sama spadala bo woda zeszla i apetyt byl o wiele mniejszy. Musisz chyba poprostu poczekac az zastrzyk przestanie dzialac. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierka
Dziewczyny,nigdy nie dajcie sobie zrobić tego zastrzyku.Depo pro vera,żebym nie była goło słowna.Kij z wagą -wróci przy odrobinie starań i jak się organizm oczyści.Ale problemy zdrowotne to już gorzej wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja tez przytylam po hormonach, bralam ponad 5 lat, nie biore od dwóch miesi,ecy ale nie widze zadnej utraty kilogramów. Odchudzam sie od listopada ach a wga i tak stoi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zastrzyk wzielam dwa lata temu!!! i co najgorsze musialam chodzic do lekarza bo zamiast trzy miesiace zastrzyk dzialal pol roku i okresu ani widu ani slychu... dopiero sztucznie mi wywolywal okres... potem po jakims pol roku zaczelam brac tabletki.. niby harmonet co to ma lekkie dzialanie odwadniajace... i rzeczywiscie na nim chudlam, tylko ze zaczely sie inne problemy... a waga kurde nooo stoli albo sie waha ale raczej w gore.... teraz intensywnie cwicze i widze ze ksztalty moje sie zmieniaja, tylko waga nie.... zobaczymy co bedzie dalej, ale ja tez przestrzegam przed depo-provera, scierwo jakich malo... to taka dawka hormonow ze chyba by konia powalila... a ja sie glupia dalam namowic bo ufalam swojemu lekarzowi, bylam po ciazy i nei chcialam znowu szybko zajsc.. a wiadomo ze po ciazy z okresem to roznie bywa... echh zycie...:) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak sprawdzalam na za ciasnych spodniach do czasu... a potem stracilam wiare;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polarna
iva, bez wzgledu z jakiego powodu przytylas mozesz schudnac. Jezeli nie masz przeciwskazan lekarskich to zabierz sie za cwiczenia fizyczne i diete. W tej chwili jestes jak mowisz za gruba , wiec opracuj sobie program strategiczny jak sie za siebei zabrac. O co Ci chodzi z tymi tabletkami? Bylo minelo. czy po odstawieniu papierosow jest inne "chudniecie" a po ciazy inne a po tabletkach hormonalnych inne? Nie rozumeim. Chudniecie jest zawsze takie samo, albi sie udaje albo jest efekt "jojo" albo sie nie udaje ..poza tym kazdy organizm inaczej reaguje i jak go znasz dasz rade! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygnebiona
Czesc ja mam ten sam problem po pol roku brania tabletek stredlil30 przytylam 12kg minol rok a ja nie moge schudnac chociaz cwicze biore tabletki odchudzajace i pije herbatki ale nadal niemoge schudnac. jem na sniadanie jednego tosta i obiad jak dla dziecka i nic. jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza hormonami, do tycia być może przyczyniło się to, że odstawiłaś dziecko od piersi. W moim przypadku było tak, że bardzo dużo przytyłam w czasie ciąży (około 30 kg), po urodzeniu dziecka bardzo szybko zrzuciłam kilogramy , w ciągu czterech miesięcy. Spokój z wagą trwał około roku, problemy się zaczęły kiedy dziecko piło mniej mojego mleka, a horror z tuszą rozpoczął się na dobre kiedy definitywnie odstawiłam dziecko do piersi. Kilogramów przybywało mi w zastraszającym tempie, po 4 miesięcznie. W sumie dorobiłam się 20 kg więcej - czyli niewiele mniej ważę niż w trzecim trymestrze ciąży. Zaznaczam, że nie brałam nigdy hormonów -a ciało i tak fiksuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leniter
Ja brałam hormony na powrót miesiączki. wcześniej sie tak odchudzałam, że mój ginekolog aż sie zdziwił że jeszcze nie mam anorewksji;P Ale po tych hormonach tak strasznie przytyłam!!! I naprawde nie jadłam dużo! Wystarcxzyło ze "popatrzyłam" na jedzenie i już kg więcej. Tak w sumie to przytyłam ok.15 kg. Ćwiczę, ograniczam sie i NIC!! ani gram! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdca
Witam Biorę hormony od kilku ładnych lat jestem już po Cilest, Diane, Jeanine i nie tyłam po nich. Jednak ostatnio zostałam przekierowana na Novynette skutki tragiczne. Po 2 miesiacach stosowania straszne problemy ze wzrokiem, cerą i waga o 7 kg w górę. Tabletki odstawiłam.. wzrok rewelacja w tej chwili jednak z wagą ciężko. Dieta bez soli żeby wyrzucić wode z org i poki co 1 kg mniej.... tyle że przybrałam 7 kg w ~2 miesiace a teraz po miesiacu bez dopiero 1 kg zrzuciłam.Zobaczymy co będzie dalej jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maplegirl
Witam ! Ja bralam yasmine i przytylam 7 kg, bylo to spowodowane ogromnym apetytem. Zmienilam na yasminelle i wage trzymam od 2 lat, zeszczuplalam bo cwiczylam plus dieta. Nie ma innej mozliwosci. Od malutkiej tabletki sie nie tyje, tylko od jedzenia. Powietrze tez nie ma calorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julianka0809
czy któraś z was brała duphaston na wywołanie okresu? Jeśli tak to czy się po nim tyje? I czy bardzo wzmaga apetyt? Jeśli tak to co zrobić żeby nie przytyć i nie mieć dużego apetytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×