Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NEC

Oczyszczanie wątroby wg.Tombaka lub dr Clarka

Polecane posty

Gość NEC

Czy ktoś z Was zastosował tę metodę i z jakim skutkiem? Sama chcę sobie to zaserwować, ale trochę się boję a podobno nie ma czego i warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość June
Czesc, oczyszczalam watrobe wedlug Tombaka i Dr. Clark. Bardziej mi sie podobalo wedlug Dr. Clark bo raz sie wypilo olej i po bolu, a wedlug Tombaka to iles tam razy w okreslonym czasie. Nie jest zle. Co do efektow to czulam sie lzejsza i pelniejsza energii-niestety nie zrobilam oczyszczania 4 razy tak jak zalecaja wiec o pelnych rezultatach nie moge sie wypowiedziec. Polecam zarezerwowanie sobie czasu na wypoczynek po zabiegu bo jednak organizm potrzebuje czasu do regeneracji. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEC
Dziękuje Ci bardzo bardzo za opinię :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEC
Chyba też zrobię wg Clarka, chyba bedzie prościej i te oliwę można wypić duszkiem. Nawiasem mówiąc jak to smakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEC
Zrobiłam kurację wg Clarka, myślałam, że bedzie gorzej. Mikstura oliwy z grejfrutem nawet dała się wypić (duszkiem), jednak nie zauważyłam żeby wyszły ze mnie jakieś kamienie, za dwa tygodnie ją powtórzę bo czytałam, że żeby oczyścić wątrobę, trzeba to zrobić 4 razy a później wystarczy raz na pół roku. Nie mam woreczka żółciowego i moja wątroba zrobiła się taka "czujna" nie boli ale przypomina o swojej obecności, na dodatek w badaniu USG wyszło, że jest stłuszczona :( Mam nadzieję, że to czyszczenie wątroby pomoże wrócić jej do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o la la
A na czym polega ta metoda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldoona
czy komuś udało się wydalić te kamienie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowe niebo
boję się robali , też chciałabym się oczyścić , wątroba czasem dolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfre
oczyszczanie wątroby oliwą??? bardzo dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten link
nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfre
wytłumaczcie mi co sie dzieje z tym oczyszczaniem? jak oliwa wpływa na to? co sie dzieje w watrobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola....27
Jak sie oczyszcza wtrobe metoda Clarka? Czy ktos moglby mi to opisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trebor19
jest to inwidualna sprawa czasem za czwartym razem wyskakują kamienie,mogą być głęboko wkanaliokach żółcowych i stopniowo zbliżają się do światła,czasem podrażnają przewody czasem po przesunięciu znajdują się wnowym miejscu i dokuczają doputy dopuki nie wyskoczą ,pierwsze razy zmieniony jest też mocz czasem kolor jest wręcz zjełczałego masła i takiej kontystęcji szlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trebor19
ola ja ci wszystko powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trebor19
ostrzegam przed tombakiem lepszy jest małachow a clark jest naprawdę profesjonalistką ,i chociaż mineło już 12 lat to tylko udało się w dani nieco ulepszyć jej sposoby ,,lata doświadczeń,,jest taka książeczka sekrety oczyszczania organizmu,można ją kupić np.empik koszt 12 zł.tylko te produkty kture tam proponują trochę kosztują ale można je zastąpić..komp mi słabo chodzi będę jutro czołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam książkę Tombaka, wiele razy przymierzałam się do oczyszczania, ale jeszcze się nie zdobyłam na to. Nie znam natomiast drugiej metody dr Clarka. Czy ktoś może ją opisać szczegółowo? może macie link do strony gdzie można znaleźć te informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanikułka
Ja tez przymierzam sie do roznych rzeczy opisanych przez Tombaka bo sa one rewelacyjne, ale jakos nie umiem sie zabrac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie kupic sól epsom? online znalazlam ale z zastrzezeniem ze tylko do uzytku zewnetrznego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukcia
cos sie zle linkuje -prosze oto tu: Zrobilam to oczyszczanie. Głównie z ciekawosci - meczyly mnie czeste wzdecia, watrobowych dolegliwosci raczej nie miewam. Mam 50lat. Dwa dni wcześniej skonczyłam z wszelkimi tłuszczami, choc i tak zwykle ich nie jadam i mieso raz w tygodniu. W czwartek zjadłam tylko 3jabłka jogurt naturalny i gotowane warzywa zmiksowane. Dzien zero od rana juz poscilam. Tylko woda. Lewatywa oczywiscie byla przez dwa wieczory wczesniej . W nocy po tym pysznym drinku z oliwy i soku zbudziła mnie biegunka i wymioty, myslalm to koniec i ze tej kolejnej porcji gorzkiej soli rano juz nie dam rady. Ale dałam. Lubie konczyc. Glowa bolala mie okropnie, byłam slaba jak piorko. Zadnych wyproznien. Wreszcie przepisowo jak zaczelam jesc - najpierw sok, za pol godziny owoc.-itd zaczęło się. Znalazłam te kamienie ale to zaledwie garsteczka razem i sa mieciutkie tyle ze zielone. Podglądnęłam w necie i to napewno te-wielkosci pestki od jabłka. Myslalam ze to sie już wcale nie stanie. A jednak. Czy tylko skoro jest tak małó tego , to znaczy że jestem zdrowa? Nie chcę tego czyszczenia powtarzać, to był bardzo nieprzyjemny epizod....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamfat
kukcia po pierwszym oczyszczaniu wypadaja koreczki cholesterolowe sa miekkie i zielone ,kamyki podobno dopiero po kolejnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
Jestem po pierwszym oczyszczaniu wątroby wg.Tombaka i jestem bardzo rozczarowana efektem końcowym,dodam że solidnie się do niej przygotowałam.Drugiego razu raczej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cztery razy oczyszczałam wątrobę. pierwszy raz wg. Tombaka,Efekt mizerny trzy razy wg.Clark, Super polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1978
pamietajcie ze przed oczyszczaniem watroby nalezy sprawdzic stan woreczka zolciowego!!!!bo jesli macie kamienie to oczyszczanie watroby zabije was,pierw trZEBA USUNAC KAMIENIE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po drugim oczyszczaniu watroby metoda Tombaka, bardzo podobnie zaleca zrobic to Malachow. Po pierwszym wyszlo duzo zolci, kamieni czy korkow cholesterolowych nie udalo mi sie zlapac- mam tzw dupochlap, czyli sedes bez polki ;-) Przy drugim razie zlapalam, znalazlam w necie sposob na rozwiaznie tego problemu- wsadzilam plastikowy durszlak do sedesu, pasuje idealnie na deske klozetowa, po wyproznieniu ( o fuj!) przeplukalam zawartosc tego, co sie zatrzymalo w durszlaku (czyli duzym sicie, to pewnie nazwa regionalna). Znalazlam dwie garsci korkow cholesterolowych- wygladaly jak posklejane zelki, tyle ze moje mialu wielkosc malych kasztanow! Podczas picia oleju i soku z cytryny czulam, jak cos mi sie przesuwa w watrobie, wiec nie moglam doczekac sie, by zobaczyc, co wyjdzie druga strona rano. No, niezle! Dojde do 4-5 razy, robie to czesciej, niz zaleca Tombak, Malachow dopuszcza nawet co 2 tygodnie powtarzanie zabiegu. Pierwszego dnia od rana po zabiegu czulam sie slabo, zmeczona, ale w nadbrzuszu mialam "lekkosc", nie, zebym wczesniej czula tam ciezar, ale po wydaleniu tych swinstw czulam, ze jest tam wiecej miejsca, dokladnie jak napisalam- lekkosc. Po poludniu jednak watroba zaczela mnie bolec, w drugim dniu bol ten trwa nadal. Mysle, ze to przez te kamienie i zlogi, ktore sie przesunely, ale jeszcze nie wyszly. Przez pare dni pewnie lekko pocierpie, ale to przejdzie. Najwazniejsze, ze bede zdrowsza, juz czuje sie bardziej rzesko, mam wiecej energii, nie jestem senna i zmeczona, jak dotychczas. Czas zrobic cos dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john89
A co z ORNITHYNĄ, trudno to zdobyć i czy można zastąpić czymś innym, czy wyrzucić z kuracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john89
Chodzi oczywiście o oczyszczanie wg Clark, bo tam jest podane to coś, jako składnik zażywany przy oszczaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×