Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość agamj

Klinika Eskulap Bielsko-Biała

Polecane posty

Witam wszystkich właśnie wczoraj trafiłam na forum ,zdecydowałam się na Eskulapa po tym jak rodziłam trzy lata temu SN w publicznym szpitalu i komplikacje jakie miało moje dziecko po tym porodzie były gigantyczne dlatego chciałabym  teraz CC a niestety pytałam we wszystkich szpiatalach publicznych i pomimo że każdy z ordynatorów mówi że mnie rozumie to CC nie chcą przeprowadzić .... Wizytę przedporodowa mam 28 października u doktora Zalewskiego,mam nadzieję że teraz wszystko będzie dobrze 🙂 przy pierwszym dziecku miała też duży problem z karmieniem piersią i ogólnie laktacja czy wiecie może czy w Eskulapie na wszelki wypadek mogę zabrać swoje mleko mm ,butelkę i można dokarmiać dziecko na własną rękę ? Wiem że kilka lat temu w Oświęcimiu bylo to zakazane oraz czy na salę operacyjną pozostaje w swojej koszuli czy CC przeprowadza się całkowicie nago ?

Edytowano przez zaneta1441

Gość Aga

Możesz mieć swoje mleko.. pielęgniarki mają swoje jednorazowe butelki z mlekiem i nie ma problemu żeby karmić dziecko mm . Do CC dostajesz koszule nie jesteś nago  😅 

Ja będę miała CC 29 października 😉 to będzie moje drugie CC w Eskulapie 

52 minuty temu, Gość Aga napisał:

Możesz mieć swoje mleko.. pielęgniarki mają swoje jednorazowe butelki z mlekiem i nie ma problemu żeby karmić dziecko mm . Do CC dostajesz koszule nie jesteś nago  😅 

Ja będę miała CC 29 października 😉 to będzie moje drugie CC w Eskulapie 

Dzieki za odpowiedź 😄 jakos czym bliżej tym czuje lekki stres ale to chyba normalne ,to jeżeli drugie CC tam to chyba polecasz ta klinikę ? Mozesz w wolnej chwili coś przybliżyć jak to tam wygląda ? O opiekę mi nawet nie chodzi i o to czy położone są mile czy nie bo po publicznym to już chyba wszystko wytrzymam ale bardziej chodzi mi o samo CC od momentu przyjęcia do pionizacji 😄

Gość Aga

Po pierwszym CC byłam bardzo zadowolona .. już po 6 godzinach chodziłam , samodzielnie korzystałam z WC i choć wiadomo pobolewalo to to nie przeszkadzało mi opiekować się córka . 

29 mam CC  opisze wszystko jak będę już po 😉 

21 minut temu, Gość Aga napisał:

Po pierwszym CC byłam bardzo zadowolona .. już po 6 godzinach chodziłam , samodzielnie korzystałam z WC i choć wiadomo pobolewalo to to nie przeszkadzało mi opiekować się córka . 

29 mam CC  opisze wszystko jak będę już po 😉 

Oki to czekamy na wiadomość i życzę powodzenia 😄

Gość Anusiak

Moja wizyta pp 4listopada zaczynam powoli stresowac 🙂 czyli nie trzeba brać własnej butelki? Boję się że po CC nie będę mieć od razu pokarmu... Ciekawa jestem czy termin cc wyznacza mi z OM czy USG bo z USG wychodzi tydzień później niż z okresu 😕 no cóż zobaczymy 🙂

Gość Gość

Dziewczyny ja mam w środę 2 cc i przyznam że jest stres.. 

Gość Anusiak
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Dziewczyny ja mam w środę 2 cc i przyznam że jest stres.. 

Na pewno!!! Ja na samą wizytę pp się stresuję... Ale pomysl że za dwa dni będziesz już tulic swojego maluszka 🙂 mogę zapytać ile wcześniej masz wyznaczony termin cc?? Trzymamy kciuki 🙂

Gość Aga p

Mój termin CC jest wyznaczony 8 dni wcześniej niż z okresu .

Gość gość  😎 jak będziesz czuła się na siłach daj znać jak to wszystko wygląda 🧐 opieka , pobyt , samo CC itp. 

Z góry dziękuję 

Gość Anusiak
13 minut temu, Gość Aga p napisał:

Gość gość  😎 jak będziesz czuła się na siłach daj znać jak to wszystko wygląda 🧐 opieka , pobyt , samo CC itp. 

Z góry dziękuję 

A czy jeszcze mogę zapytać czy daleko masz do eskulapa?? I u którego lekarza?? 

Gość Aga p

Do Eskulapa mam 40 min samochodem bez korków .. dr. Mandela 

Gość Aga p

Do Eskulapa mam 40 min samochodem bez korków .. dr. Mandela 

Gość Gość gość
1 godzinę temu, Gość Aga p napisał:

Z góry dziękuję 

Moje pierwsze cc było w Eskulapie i byłam bardzo zadowolona teraz też wybrałam ESKULAP bo nie wyobrażam sobie innego wyboru. Mój termin jest wyznaczony 2 tygodnie wcześniej miało być około 9 dni ale moje łożysko jest już bardzo dojrzałe i dla bezpieczeństwa jestem umówiona wcześniej. Mam wielką nadzieję że wszystko będzie dobrze napewno podzielę się z wami jak było, jak tylko znajdę chwilę i lepiej się poczuje. 

Gość Iza
4 godziny temu, Gość Anusiak napisał:

Moja wizyta pp 4listopada zaczynam powoli stresowac 🙂 czyli nie trzeba brać własnej butelki? Boję się że po CC nie będę mieć od razu pokarmu... Ciekawa jestem czy termin cc wyznacza mi z OM czy USG bo z USG wychodzi tydzień później niż z okresu 😕 no cóż zobaczymy 🙂

U mnie podobna sytuacja 6 dni różnicy i termin cc ustalany na podstawie Om jeżeli nie ma innych przesłanek jak np. stare łożysko

Gość Anusiak
13 minut temu, Gość Iza napisał:

U mnie podobna sytuacja 6 dni różnicy i termin cc ustalany na podstawie Om jeżeli nie ma innych przesłanek jak np. stare łożysko

A na kiedy termin?? 🙂

Gość Iza
9 godzin temu, Gość Anusiak napisał:

A na kiedy termin?? 🙂

Przyszły wtorek, dokładnie za tydzień mam cc

Gość Marta

Proszę o info czy w dniu przyjęcia na CC robią badania typu ktg czy USG ? 

Gość Aga
3 godziny temu, Gość Marta napisał:

Proszę o info czy w dniu przyjęcia na CC robią badania typu ktg czy USG ? 

Tak

Gość Anusiak
10 godzin temu, Gość Iza napisał:

Przyszły wtorek, dokładnie za tydzień mam cc

W takim razie trzymam kciuki 🙂 zdrówka i szybkiego powrotu do domu... Po dojściu do siebie i chwili wytchnienia czekamy na opinie 🙂

Gość Iza
1 godzinę temu, Gość Anusiak napisał:

W takim razie trzymam kciuki 🙂 zdrówka i szybkiego powrotu do domu... Po dojściu do siebie i chwili wytchnienia czekamy na opinie 🙂

Nie dziękuję żeby nie zapeszać 🙂 napiszę po wszystkim, bo dużo tutaj czytałam przed decyzją, także się podzielę opinią. 

Gość Klaudia

Orientuje się ktoś czy Eskulap ma stronę internetową ? 

Wyszukując w google pisze że serwer nie działa 🧐🤔 

Gość Karola
Dnia 7.10.2019 o 11:10, zaneta1441 napisał:
6 godzin temu, Gość Klaudia napisał:

Orientuje się ktoś czy Eskulap ma stronę internetową ? 

Wyszukując w google pisze że serwer nie działa 🧐🤔 

No właśnie od kilku dni coś stroną internetową im nie działa też kilka razy już próbowałam i nic . Może jakaś awaria.. 

Gość Aga
3 godziny temu, Gość Karola napisał:

No właśnie od kilku dni coś stroną internetową im nie działa też kilka razy już próbowałam i nic . Może jakaś awaria.. 

Już działa

Gość Karola
10 godzin temu, zaneta1441 napisał:

A czy któraś z Was miała okazję poznać ,być ma jakieś wizycie u doktora Zalewskiego ? Byłyście zadowolone ?

Tak , dr. Zalewski jest bardzo sympatyczny , odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Ja osobiście polecam . 

Gość Klaudia

Pytanie do dziewczyn które ostatnio rodziły w Eskulapie 

Jakie mleko dają dziecku gdy matka ma problem z laktacja ? Są to jednorazowe butelki z mlekiem ? Jak to wygląda ? 

Gość RodzićPoLudzku

Witam wszystkie Eskulapowe mamusie 🙂 mam do was ogromną prośbę.... jak będziecie miały chwilkę (choć wiem że przy maluchu to ciężko) zajrzyjcie na stronę Fundacji Rodzić Po Ludzku i wypełnijcie ankietę na GdzieRodzic.info

Jest tam tylko 20 wypełnionych ankiet z tego miejsca 😞 (to za mało żeby włączyć do rankingu)

Dajcie szansę innym przyszłym rodzącym urodzić po ludzku! Niech każda zestresowana ciężarna wie że mamy w Bielsku takie fajne miejsce gdzie nikt nie ocenia i do niczego nie zmusza!

Baaaardzo was proszę, KAŻDA ANKIETA się liczy (zajmie wam to 5 min.) mam nadzieję że jutro już będzie ich 50! 🙂

Trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamusie i wierzcie mi nie ma się czego bać! Trzeba zapłacić ale po wszystkim nie będziecie żałować ani jednej złotówki 🙂

Gość Iza
2 godziny temu, Gość RodzićPoLudzku napisał:

Witam wszystkie Eskulapowe mamusie 🙂 mam do was ogromną prośbę.... jak będziecie miały chwilkę (choć wiem że przy maluchu to ciężko) zajrzyjcie na stronę Fundacji Rodzić Po Ludzku i wypełnijcie ankietę na GdzieRodzic.info

Jest tam tylko 20 wypełnionych ankiet z tego miejsca 😞 (to za mało żeby włączyć do rankingu)

Dajcie szansę innym przyszłym rodzącym urodzić po ludzku! Niech każda zestresowana ciężarna wie że mamy w Bielsku takie fajne miejsce gdzie nikt nie ocenia i do niczego nie zmusza!

Baaaardzo was proszę, KAŻDA ANKIETA się liczy (zajmie wam to 5 min.) mam nadzieję że jutro już będzie ich 50! 🙂

Trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamusie i wierzcie mi nie ma się czego bać! Trzeba zapłacić ale po wszystkim nie będziecie żałować ani jednej złotówki 🙂

Gotowe 🙂

Gość Aga
3 godziny temu, Gość Iza napisał:

Gotowe 🙂

I weźcie pod uwagę że eskulapowi zrobicie wielką przysługę i dzięki temu się podniosie z cenami że A nie długo mało kogo będzie stać na klinikę

Gość Onaa23
14 godzin temu, Gość Karola napisał:

Tak , dr. Zalewski jest bardzo sympatyczny , odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Ja osobiście polecam . 

A czy doktor prowadzi kartoteki? 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.