Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość agamj

Klinika Eskulap Bielsko-Biała

Polecane posty

Gość aleks87
Na stronce Esculapa pisze tak : 22. Czy pacjentka w ciąży, nie pozostająca pod opieką lekarzy waszego szpitala, może urodzić "z drogi" w waszym szpitalu? odp : Tak. Więdz wnioskuje z tego ,że przyjumja z marszu ,tzn jeśli będziesz rodzić ,a nie byłas na konsultacji i zadzwonisz ,że jedziesz do nich ,że akcja porodu sie zaczeła to cie przyjmna ,tak ja wnioskuje z tego pytania .Koleżanka tez nie byla szybciej na konsultacji u nich w klinice ,dzwonila tylko ,żeby sie dowiedziec co i jak ,a na nastepny dzien jechała i skończyło sie cesarką .

no to pewnie tak jest :) nie wiem, ja tam wolałam jechać na konsultacje i mieć pewność że tam będę rodzić bo w żadnym innym miejscu nie chciałam :) w sumie to wszystkie moje znajome które tam rodziły to też jechały wcześniej :)

Gość aleks87
No ja tez uważam ,że lepiej jechac tam szybciej i że tak powiem mieć pewne .Napisalam ze jest tez taka możliwość ,że jak ktoś rodzi to przyjmna ,bez poprzedniej wizyty .

Gość Iza0r
Witam! Termin porodu mam na 22,23 marca i chcialabym rodzic w esculapie tylko nie wiem jaka tam jest opieka i kiedy trzeba dzwonic zeby sie dowiedziec kilku rzeczy...

Gość edycia 890
Ja rodziłam sn i bardzo polecam ta klinike a w szczegolnosci dr Manderla mega uprzejmy, rowniez personal mily opueka 24h jestem bardzo zadowolona moje nastepne dziecko napewno tam sie urodzi polecam z calego serca

Gość zoli28
Witam! Ja również mam zamiar rodzić w esculapie, jestem umówiona na konsultacje w lutym. Dręczy mnie jednak to, że dużo się mówi o tym iż nie posiadają odpowiedniego sprzętu w razie komplikacji. Do tego wypisują tak wcześnie do domu, a i jeszcze jedno chce rodzić sn, a nie wiem czy tam będzie mi to dane bo ponoć tam się śpieszą z porodem i jak nie postępuje za szybko to cc. Jeżeli ktoś potrafi rozwiać moje wątpliwości to proszę o pomoc.

Gość aleks87
Ja powiem tak ,że tez slyszałam ,że jak są jakies komplikacje to nie maja odpowiedniego sprzętu i odsyłaja wtedy do szpitala pobliskiego w bielsku ,choc od znajomej dziecko mialo tam przetaczaną krew i leżało pod inkubatorem .Ja rodziłam tam ponad 7 godzin mialam wywoływane i nie odczułam ,żeby sie starali ,żebym jak najszyciej urodziła ,cierpliwie "czekali" ,i urodziłam sn .A do wypisów to zależy jak kto uważa ,bo ja byłam wypisana po rugiej dobie i mi to pasowało ,mogłam tam jeszcze zostać trzecią dobę ,ale było wszytsko dobrze ze mna i z dzieckiem -to najważniejsze - i wolałam już być w domu ze swoim dzieckiem .Chodz dziecko było badane w tym dniu to jeszcze raz przyszła pani i zbadała dziecko do pewności czy możemy wyjśc ,czy wszystko jest ok.

Gość zoli28
no właśnie więc jeżeli twojej znajomej dziecko leżało pod inkubatorem i miało przetaczaną krew to ja uważam że to już była poważna komplikacja a jednak sprzęt im wystarczył by ratować szkraba, więc może to tak jest że to te skrajne komplikacje wymagają wywożenia dzieciaków do pobliskiego szpitala.A do tego naprawdę ciężko znaleźć jakąś złą opinie czy nie zadowolenie pacjentek z tej kliniki. I nie powiem że naprawdę ilość przeczytanych dobrych opinii potwierdza moją decyzje o porodzie tam. Dzięki śliczne.

Gość martna123
ja w listopadzie 2009 płaciłam 410 zł, a teraz podobno 430,-

Gość monisia1705__
cześć kochane, nasunęło mi sie jeszcze jedno pytanie.... jesli jestem np. umówiona na konkretny dzien na cesarke a poród przyjdzie wcześniej np. o dwa tygodnie to co wtedy? bez problemu mnie przyjmą????

Gość monisia1705__
cześć kochane, nasunęło mi sie jeszcze jedno pytanie.... jesli jestem np. umówiona na konkretny dzien na cesarke a poród przyjdzie wcześniej np. o dwa tygodnie to co wtedy? bez problemu mnie przyjmą????

Gość aleks87
Moja znajoma miała własnie tak ,jak napisałas była umówiona na wizyte ,i dzien przed wizyta ja wzieło i bez problemu ja przyjeli oczywiście szyciej tam zadzwoniła ,że była umówiona ... .Myśle ,że pzyjmą wkoncu na ich stronce też pisze ,że przyjmują " z marszu " że tak powiem . ;)

monisia1705__ Ja miałam ustalony termin cesarki dwa dni przed terminem..ale dzięki Bogu jakoś mnie nic nie wzięło wcześniej, a wrazie czego to dostaniesz nr telefonu pod który dzwonić, jakby zaczęło się wcześniej:) P.S moim lekarzem prowadzącym był dr. Gaweł z Żór i sam polecił mi tą klinikę.

Gość monisia1705__
cześć martynka123 ja tez jestem z zor , mój prowadzacy to dr Cholewa , jeszcze z nim na ten temat nie rozmawiałam ale mysle że poleci ta klinikę :)

Gość monisia1705__
dzieki aleks87 - kamień z serca mi spadł :)

Gość monisia1705__
a jak wyglada sprawa z potrzebnymi akcesoriami po porodzie? tj, podkłady , art higieniczne itd, czy klinika to zapewnia czy trzeba miec jak w zwykłych szpitalach, a jak wyglada to z bobaskiem???? maja dla niego tez art higieniczne i pielegnacyjne ? pozdrawiam was

Gość aleks87
Jak sie nie myle to wyżej na pierwszej stronie jest napisane co i jak ... .Co do Nas to podpaski lub podkłady są do dyspozycji co ile kom trzeba mozna nawet pare- ale bez przesady - wziasc ze soba ,a co do dzidziusia to nic zadnych ciuszkow tylko na wyjście ,jak bedziecie wychodzić ze szpitala to swoje pampersy ,ciuszki wszytsko co niezbedne zeby wyruszyc "w dalsze szczęśliwe życie " :)

Gość Iza0r
Witam.Mam termin na 23 marca i nie wiem czy juz dzwonic i umowic sie na wizyte czy poczekac jeszcze? A drugie moje pytanie ma ktos tez moze termin na koniec marca:)?

Gość Polidoli
do IzaOr tak możesz spokojnie dzwonić. Ja dzwoniłam tam już w styczniu i wizytę mam na 22 lutego. A termin porodu mam podobny do twojego bo na 20 marca!

Gość Polidoli
koszt tej wizyty i późniejszego porodu wynosi 430 zł. Płatne w całości na wizycie miesiąc przed porodem.Wchodzi w to badanie ginekologiczne, Usg oraz wizyta u anestezjologa. Gdybyś nie rodziła w esculapie to 200 zł zwracają.

Gość mloda1981
zapomniałamś dodać, że w skład tej opłaty wczodzi jeszcze znieczulenie!!!za, które trzeba zapłacić bo NFZ nie refunduje! tak więc płacisz 430zł: 230zł to jest badanie ginekologiczne, USG oraz konsultacja anestezjologa, a 200zł za znieczulenie i gdyby się tak zdarzyło, że nie rodzisz w eskulapie zwracaja 200zł za znieczulenie właśnie...

Witam! Ja również dzisiaj mam konsultacje przed porodem w ESCULAPIE termin mam podobny, bo na 23 marzec :) trochę mnie to już wszystko przeraża:( może uda nam się spotkać :)

Gość monisia1705__
dziewczyny "marcwe" trzymajcie sie- koniecznie dajcie znać jak to wszystko przbiegło :)

Gość monisia1705__
dziewczyny "marcowe" trzymajcie sie- koniecznie dajcie znać jak to wszystko przbiegło - w poprzednim poscie zjadłam literke "o"

witam wszystkie kobietki mam pytanie czy któraś z was miała kontakt z Panią doktor Kapała w eskulapie???właśnie się umówiłam do niej na wizytę przed porodem a nawet nie wiem jaka jest :(?

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.