Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość agamj

Klinika Eskulap Bielsko-Biała

Polecane posty

Witaj ENI_35! Ja też chodzę do Balisia i bardzo mi odpowiada ;) Specyficzne poczucie humoru, ale ja lubię takich lekarzy, tak więc jestem zadowolona. Proszę, napisz gdzie rodziłaś - na Wyspiańskiego? Czy Baliś odbierał Twój poród? W sumie on jeszcze się mnie nie pytał gdzie się zdecydowałam rodzić, ale nie wiem jakie jest jego zdanie na temat Esculapa? Wiesz coś może na ten temat? Pogoda to dramat jakiś normalnie. U mnie jest 10 stopni i leje non stop, a pogodynka dzisiaj zapodała tekst, że w niedziele i w poniedziałek będzie fatalnie - i użyła tego słowa kilka razy ;) Także nici z polegiwania w ogródku ;)

Gość agaf11
Ja też chodzę do Balisia jestem w 29tc, poród na 3 sierpień. Ostatnio zapytałam doktora co sądzi o eskulapie i o wyspiańskim ?Czekałam na jakąś opinię, pomoc w wyborze, ewentualnie dodatkowe wiadomości, które pomogłyby mi w decyzji (tymbardziej że niedawno przeprowadziłam się z Częstochowy i nie znam tutejszych opinii) usłyszałam krótką odp. "to do Pani należy decyzja" i ani słowa więcej. Baaardzo byłam zaskoczona odp., strasznie mnie zdenerwował, i w mig zrozumiałam że chodzi tylko o hurt!!!Płacą kasę,więc wymagam żeby lekarz był do mojej dyspozycji i pomógł w decyzji, a on poprostu to zlał brzydko mówiąc, strasznie się na nim zawiodłam. Chodzę do niego od początku ciąży, u mnie wszystko przebiega książkowo, ale zastanawiam się jak on podchodzi do kobiet, które mają np zagrożoną ciąże,albo coś jest nie tak, też odwala hurt i leci tylko po opinii ???

czesć:) ja mam termin porodu na 8 czerwca i tez bede rodzić w esculapie jest tu ktos jeszcze o przyblizonym do mnie terminie i planuje esculap??? pozdrawiam

Gość mamma35
Kinga201012 Witaj w klubie. Też mam 35 lat i 8 letnią przerwę między pierwszym porodem a teraz, tym drugim. NIby jestem spokojniejsza, bo wiem czego się spodziewać, ale z kolei męczy mnie świadomość tego wieku i strach czy dziecko będzie zdrowe. Pierwszy poród miałam w Szpitalu Wojeweódzkim w BB. Wtedy wykupiłam sobie znieczulenie zewnątrzoponowe. Bardzo pomogło i obecność mężą przy porodzie też dodawała otuchy. Mam zamiar rodzić w Eskulapie (termin 16 czerwca). pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy

Ja w ciąży również chodziłam do p.Balisia i gorąco go polecam, nie uwazam zeby byl drogi, placilam 100 zl za wizyte, z tego co wiem jest to standardowa cena w Bielsku. Rodzilam przez cc na Wyspianskiego, cesarke przeprowadzil p. Balis. Polecam tez szpital, bo personel jest fachowy, uprzejmy, a warunki bytowe dobre.

Witam Was dziewczyny:) mamma35 ja też zamierzam rodzić w Esku i termin mam dokładnie tak jak ty na 16 czerwca więc możliwe że na siebie trafimy chociaż mówią że pierwsze dzieciaczki lubią się później rodzić a drugie to już nie wiadomo To moja pierwsza dzidzia więc zobaczymy, a i jestem już po wizycie u dr Biernackiego i stwierdził że narazie nic się nie powinno wydarzyć ale też przyznał że nigdy nie wiadomo kiedy odejdą wody i się zacznie:)

Gość izuniass
Cześć dziewczyny!!! HAKA dzięki za zaproszenie :D, będę tu zaglądać :D Jasio ma się świetnie, ja ostatnio doszłam do siebie po lekkiej depresji spowodowanej pogodą :)

izuniass nic sie nie przejmuj kazdy ma lekka depresje przy tej pogodzie... ja bym tylko spala i spala... nawet moj Jasiu troche mniej oststnio ruchliwy pewnie tez sie mu spac chce:)

Gość Aga bb
Witam wszystkie przyszłe mamy, ja także będę rodzić w Esku. Termin mam na 22 czerwca. Jestem już po wizycie u dr. Biernackiego mam bardzo pozytywne odczucia. Pozdrawiam i trzymam za was kciuki :)

Gość callia
Witam właśnie umówiłam sie w esculapie na wizyte u dr. Biernackiego- prosze o info co mam zabrać na taką wizyte. Termin mam na 31 lipca.

Gość mamma35
Callia Ja byłam w poniedziałek na konsultacji i miałam ze sobą: - kartę ciąży - wynik ostatniego USG - dowód osobisty - 490 zł:-( Najpierw idziesz do ginekologa on przeprowadza z Tobą wywiad, bada palpacyjnie i robi USG. Potem wizyta u anestezjologa, tu także wywiad, badanie ciśśnienia i jeszcze jakiś inny aparat podłącza do Twojego palce, ale nie wiem jakie informacje z niego odczytuję. Na koniec regulacja należności w Rejestracji. Powodzenia

Witam! Jestem tutaj pierwszy raz poszukuję wszelkich wiadomości na temat tej kliniki i to forum duzo mi pomoglo. Pozatym poszukuję mam które termin mają na 24 lipca lub w bliskich okolicach tego terminu. Chętnie pogadam na gg z Panią która w tym roku rodziła w tej klinice. Pozdrawiam :)

Gość 4sierpien
agnieszka1988, ja mam termin z usg na 26 lipca, a z OM na 4 sierpien, wiec podobnie, jak ty. i tez zamierzam rodzic w esculapie

hallo dziewczyny...ja mam termin na 8 czerwa czyli tuż tuż...jest ktos kto ma przyblizony termin?? tez bede rodzic w esculapie:)

Gość 4sierpien
fifinia, to czekam na relacje PO porodzie. poki co, mam pytanie. u kogo bylas na wizycie miesiac PRZED i zdecydowana jestes na cc czy na sn?

Hej ja mam termin na 6 czerwca ale jak dzis bylam to dr. Biernacki powiedzial ze moze byc troche spozniony. Wiec jak sie nic nie podzieje to mam kolejna wizyte na 7 czerwca ohh i nie wiem czy mnie zostawia juz czy nie bo chyba przydalaby mi sie cesarka-dzidzius bedzie spory. Nie wiecie czy jakbym chciala cc na zadanie to trzeba cos doplacac? Bo jak oni zadecyduja to jest wliczone w koszta.

byłam u dr.Kawulok jakis msc temu na badaniu:) świetny lekarz delikatny i konkretny! ja zdecydowalam sie na porod sn może jakoś dam rade:D a jezeli chodzi o cc to raczej sie nic nie doplaca bynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.... Ja dzis juz o 5 rano na nogach odszedł mi czop śluzowy...wiec chyba to juz tuż tuż:) w sumie jeszcze tydzien ale cos mi sie zdaje ze bedzie szybciej:) pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki:)

Gość pyt1
koszt z tego co widzę 490 zł....czyli podrożało od czasu kiedy ja rodziłam 2008- 410 zł) czy teraz trzeba mieć swoje podkłady i pieluszki dla dziecka?

Gość 4sierpien
fifinia, a to dr Kawulok, to nie kobieta? ja bylam przekonana, ze to ONA..odp prosze. i jeszcze, jakie badania robila ci na tej wizycie miesiac przed porodem? usg i takie zwykle?ginekologiczne tez? wchodzilas sama czy z mezem?

Ja tez myślałam ze dr Kowulak to kobieta :) A tak na marginesie to podkłady mówił ten anestezjolog, że są więc nie kazał zabierać, tylko mówił o pieluszkach żeby jakieś mieć przy sobie ale też nie za dużo. Ale ja tak myślę że jak się tam ma swoje to się nie trzeba prosić i można dzidzię częściej przebrać w razie konieczności. Ja chyba będę prosić o cc bo dzidzia duża i w dodatku jakoś się nie spieszy na świat.

hej, miałam robiony format systemu i straciłam wszystkie ulubione w tym linki do tematów o Eskulapie na Kafeterii - teraz nie mogę ich odnaleźć :/ możecie podesłać jakiś link? był jeden dłuuugi temat o Eskulapie, przeszukałam wszystko i nie ma :/ pomocy..

hej dziewczyny:) nie bylo mnie bo juz urodzilam:) dziewczynke nazywa sie Wiktoria:) jasne ze dr kawulok to kobieta!!!! to wlasnie ona odbierala moj porod.. a co do badan to na wszystkie mozecie zabrac swoich mezów wiec sie nie przejmujcie:) moje gg to 8465322 jakby ktos mial pytania to chetnie odpowiem.pozdrawiam

No to gratulacje! A ja dalej w dwupaku i mam wizyte na poniedzialek :) ciekawa jestem co sie wydazy bo maly ma termin na jutro i jakos sie nie spieszy do wyprawy :) A jak tam opieka po porodowa, jak bylo az tak strasznie jak sie wydaje?

Gość 4sierpien
fifinia, GRATULACJE!!! mam nadzieje, ze z toba i z mala wszystko w porzadku. opisz prosze swoj porod. od deski do deski. jak sie zaczelo, kiedy do szpitala pojechalas itd.jak rodzilas?cc czy sn? a to byl twoj 1 porod? jak dlugo po porodzie bylas w szpitalu? jak malutka?jak z zoltaczka itd itp...wszystko chce wiedziec :) opisz tez, prosze, jak ta pani doktor.mam z nia umowiona wizyte ta pierwsza i bardzo chcialabym wiedziec.

Gość zizu_26
Agnieszko1988 ja rónież mam termin na 24 lipca i również zamierzam rodzić w esculapie więc może się spotkamy!!! Jesteś już po wizycie przedporodowej?? Ja jestem umóiona na 28 czerwiec do dr Bernackiego :-)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.