Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta W-wa

Warszawa / Szukam niani dla 4-letniego dziecka

Polecane posty

Gość Marta W-wa

Preferowane osoby z wyższym wykształceniem, do lat 40. Płaca i godziny do ustalenia. Proszę umieszczać swoje oferty na forum + kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiałam się do rozpuku z Twego \"inteligentnego\" ogłoszenia:D:D:D Czyżbyś wychodziła z założenia, iż osoby z wyższym wykształceniem nie mają innych ambicji, bardziej zgodnych ze swoim poziomem intelektualnym?? Kim Ty w ogóle jesteś? Czytam Twoje posty i po prostu się ogarnia mnie trwoga:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta W-wa
Zaskoczyłaś mnie. Co jest upokarzającego w pracy niani? Moja poprzednia niania zarabiała ponad 2500 netto i uczyła dziecko języków obcych. Ty pewnie chciałabyś oddać swoje dziecko na całe dni w ręce osoby niewykształconej, niepoprawnie się wysławiającej (i przekazującej to dziecku). Idiotyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie gość
marta > wystarczy być dobrym człowiekiem , kochać siebie - ludzi- zwierzęta - przyrodę - i to już wystarczy aby zaopiekować się dzieckiem !!! wcale nie potrzeba mieć przed nazwiskiem napis mag. NIEZNAM CIĘ I NIGDY NIECHCIAŁBYM CIĘ POZNAĆ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam
i nie chciałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i...mgr
a nie mag. Chyba, że w Hogwarth;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli uważasz, że ludzie po to ciężko studiują latami, aby później opiekować się cudzymi dziećmi - nie mam więcej pytań:D No może jedno - jakie Ty masz wykształcenie i czemu sama nie zaopiekujesz się swoim dzieckiem, aby przekazać mu nienaganne maniery i nauczyć perfekcyjnej polszczyzny, tudzież języków obcych??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chce
marta a ja jestem zainteresowana twoja ofertą:) napisz cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zauwazyłam
aby autorka topiku kogokolwiek do czegokolwiek zmuszała. O co Wam chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helaagencja
pomogę znależc odpowiednią opiekunkę dysponuję bazą dośc obfitą w panie z różnym wykształceniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem krótko
Marta szuka niani bardzo wykwalifikowanej i z wysokiej półki :O takie pewnie nie siedzą na kafeteri :O A co się stało z poprzednią nianią? Uciekła ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka pracowała w czasie studiów jako opiekunka. Matka dziecka płaciła jej niezgorzej, ale faktycznie chciała by opiekunką była raczej inteligentna osoba, co nie puści dziecku bajki na video a sama pójdzie czytać książkę, tylko z nim usiądzie, pobawi się, porozmawia, żeby cały czas czegoś nowego się uczyło o świecie. Ale nie przesadzajmy... W Warszawie nie jest jeszcze tak źle z bezrobociem by młode kobiety po studiach musiały szukać pracy jako opiekunka do dziecka :D Te co nie pracują, nie pracują, bo siedzą z własnym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W tej Warszawie
to niektórym"paniusiom" naprawdę już się we łbach przewraca.Skoro ma az takie wymagania to niech sobie sama siedzi w domu z dzieckiem.W koncu ono jest jej a nie niani.A może sama sobą reprezentuje niewiele,(nie licząc góry kasy)a od niani wymaga cudów no bo jej płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego zakłada się, że osoba nieinteligentna puści dziecku bajkę, a inteligentna nie? Zreszta nawet podczas oglądania bajek kiedy niania siedzi obok dziecka, może sie ono duzo nauczyć. Dla mnie również podejście do dziecka byłoby ważniejsze niż wysze wykształcenie, chyba że chodziłoby mi o kogos z wykształceniem pedagogicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helaagencja
witam! prowadzę agencje pośrednictwa mogę ci pomóc znależc taką właśnie nianie! Mam w swoje bazie danych kilka Pań odpowiadającym twojm oczekiwanią pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja za to zauważyłam
że wystarczy w temacie napisać Warszawa i już się posypią bluzgi ze strony zakompleksionych panien z prowincji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha .....................
a studentka moze byc? z referencjami doskonalymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak warszawa
warszawa...tez chce 2500 tys tyklko za ile godzin ? albo raczej ile za godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja chciałabym zapytać
autorkę powyższego postu,w czym to niby są gorsze osoby z tzw.prowincji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem krótko
hihi DO A JA TO ZAUWAŻYŁAM - gratuluję spostrzegawczości to nie chodzi o to, że w temacie jest temat Warszawa :))))) ale nie zrozumiesz tego. Dla ciebie świat jest prosty warszawaka i to, co poza nią... a ty pewnie jestes z Grójca, co? hehe (a tak nawiasem jestem z tej cudnej stolycy i tez najeżdżam... jak to się ma do twojej spostrzegawczści????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina W-wa
WITAM JESTEM ZAINTERESOWANA OPIEKĄ NAD DZIECKIEM. MYŚLĘ, ŻE SPEŁNIAM PANI OCZEKIWANIA. POZDRAWIAM KARINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem bardzo krótko
uderz w stół a nożyce się odezwą :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"2500 tys\" hi hi - ciekawe ile za godzinę? pięc złotych????? A może kogoś z doktoratem do opieki nad twoim dzieckiem. Możesz też poszukać po klinikach wśród profesorów, może ktoryś zaopiekuje się twoim dzieckiem za 5 złotych za godzine buuuuuaaaaaa!! Ale niektórzy ludzie są beznadziejni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cekino
czytam i nie wierzę własnym oczom. 2500 netto dla niani, bony czy jak chcecie.............czy macie pojęcie jaki jest w stolicy rynek pracy i jakie są zarobki. ile zarabia wykształcona pielęgniarka spec. dziecięcy w obojętnie jakim szpitalu? a bona z 5 cioma językami obcymi do niemowlaka to chyba może być? ludzie wam się w dupach pomieszało!!! może UW powinien otworzyć kierunek- i będą dyplomowane opiekunki do dzieci, i będą chciały 4500 netto! a może komuś potrzebna jest osoba sprzatająca na przychodne 2 x w tygodniu za 1500/ netto, to biorę jako dodatkową pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia987999
Witaj Marto! Chętnie podjełabym się tego obawiązku:) No ale te wykształcenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodz
ja jestem z lodzi i powiem wam ze w lodzi to masa kasa bo ludzie z wyzyszym wyksztalceniem mniej zarabiaja. JA dla swojego dzicka ccialbym niani nie tyle po studiach co z sercem i posidajaca kwalifikacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czu autorka topiku
zmusza kogoś do podjęcia pracy u niej!??? Mam wyższe wykształcenie, mam dobra pracę i nie zamierzam pracowac jako opiekunka, ale nie znajduje niczego obraźliwego w jej ofercie? O co Wam chodzi ludzie? Każdy może mieć swoje wymagania, najwyżej nie znajdzie chętnych, ale to jego sprawa! A jak znajdzie to też dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka...
Wydaje mi się,że wyższe wykształcenie nie jest gwarancją dobrego stosunku do dziecka. Czy panie ze średnim wykształceniem nie potrafią przeczytać dziecku bajeczki , pobawić się z nim lub porozmawiać? Może to snobizm każe autorce szukać dla dziecka opiekunki po studiach.Czy mamy po ukończeniu średniej szkoły źle wychowują swoje dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika1986
czytam to i mózg mi się lasuje.mam średnie wykształcenie i od roku opiekuje się dzieckiem.moja pracodawczyni nie wybierała opiekunki pod względem wykształcenia lecz podejścia do dziecka.wątpie żeby osoba z wyższym wykształceniem zechciała poświęcić swój czas obcemu dziecku.nie po to studiuje się tyle lat żeby siedzieć na dupie i zarabiać marne grosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×