Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta W-wa

Warszawa / Szukam niani dla 4-letniego dziecka

Polecane posty

Gość mama 25 latka
Uważam, że jeżeli stać nas na opiekunkę to należy szukać osoby z predyspozycjami do wykonywania takiej pracy. Nie musi to być koniecznie osoba po studiach chociaż ukończenie ich sugeruje, że osoba ta ma większe obycie kulturalne i językowe. Opieka nad dzieckiem jest traktowana w naszym społeczeństwie jako praca nienobilitująca i zarezerwowana raczej dla osób bez wyższego wykształcenia. To jest praca jak każda inna, z tą różnicą że oddajemy w czyjeś ręce wychowanie naszego dziecka . Dziecko przejmuje poprzez obserwację zachowanie i słownicwto opiekunów. Uważam, że wykwalifikowane nianie powinny być sowicie wynagradzane a jak kogoś nie stać to pozostaje prywatne przedszkole lub osobista opieka. Nie ma nic złego w tym ,że rodzice mają oczekiwania. Byłoby źle gdyby ich nie mieli. Gdyby było mnie stać zatrudniłabym opiekunkę lepiej wysławiającą się od siebie, mającą lepsze maniery i nie zdziwiłoby mnie gdyby za taką pracę i wymagania oczekiwałaby bardzo wysokiego wynagrodzenia. Dlaczego za jej umiejętności miałabym płacić mniej niż jest tego warta. Nie stać mnie na taką opiekunkę, więc dziecko wychowuję sama , posyłając je czasami do przedszkola w celu uspołecznienia. pozdrawiam MAMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabymmoglaale
mampodstafowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×