Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaszmir22

jaki sklep uważacie za najgorszy i najbardziej tandetny???

Polecane posty

hause i reporter -> przeważnie tandeta diverse, puma, h&m, niektóre ciuszki z ciucholandów (no i co) -> mój typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie lubie carry (jak wiele) ubran z terranowy nire mialam al;e jak weszlam do sklepu to nie moglam tam wytrzymac bo nie dosc ze czulam sie jak sledzona (to chyba przez brak muzyki) to jeszce nic mi sie w oczy nie zucilo nie lubie zary to chyba przez te ceny ale kolerzanka sie tam ubiera i zawsze ma jakis fajny stroj ja lubie ravela ale kupuje tam tylko czasami jakas bluze ale prosze sie nie czepiac ja w bluzachcenie smatne kolory a tam sa takie najczesciej za to lubie zwariowane i kolorowe bluzki i kupuje je w new yorkerze i reporterze raz mi sie zarzylo ale teraz tam jest wicha w croppie maj fajne spodnie no ale colera wszystko jaies taie dziwne nic na mnie nie pasuje obsluga tez jest taka jakby sie nacpala a kupuje braciszkowi bluzke na urodzinki a ten mi zaczyna tanczyc i spiewac leci na zaplecz i wraca mozwiac ze asia powiedziala ze ma piekny glos same debile :/ spodnie kupuje z regule w galerii tomexiew i kleparzu w krakowie ale heh maja fajne buty kupuje tak szpilki i obcay na tandecie heh obecnie CHT (CENTRUM HANDLOWE TANDETA - dla tych co nie wiedza) adidaski no nie wiem to roznie albo w firmowych pumy adasi8a itp albo ja mi ise jaie rzuca w oko to w innych w galerii ale ogolem nie lubie placow i straganikow za te babusiowe sweterki i tak dalej ale korale maj boskie ostatnio sobie kupilamtakie slodzasne perelki i czarna bluzeczke w new yorkerze (lubie ten sklep jak powiedzialm chodz dzinsy maja denne zwykle) i wygladalam bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monala
Teranova jest koszmarna ale linia Rinascimento do tej pory była niezła. Torchę "teatralna" ale w przystępnej cenie. Kupiłam sobie kilka fajnych spódnic, jak do tej pory jeszcze "żyją", fajne żakiety no i płaszcze 2 sztuki z wełny w stylu carskiej Rosji...Ale teraz widzę że i Rinascimento "psieje" i zbliza sie nieubłaganie stylem do Orseyów i tym podobnych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze
ta kuleczkaDD to niesamowita debilka jest :( wez dziewczyno choc zacznij znakow interpunkcyjnych używać (nie wiesz co to...? :() A słodziucośtam mnie dobiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monala
hehe a po co jej interpunkcja:))))),ona leci "longiem" i się nie zastanawia:)))))). A ja tak sobie czytam i znalazłam dziewczynę,która zachwala Cocomore-przyłączam sie, fajne rzeczy w przystępnej cenie....W Wawie chyba jedyny sklep jest w na przeciwko Blue City, też centrum handlowe(na parterze), tylko mniejsze...(nie pamiętam nazwy).Czasami są przeceny, można wybrać fajne sztuki;). Najgorszy sklep to Ambra-nie mam platfusa ani szpotawych kolan, a w ich butkach wyglądam jak przed operacją ortopedyczną no i jeszcze ten zapaszek taniego kleju...bleh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeee
terranova wieje kiczem i brakiem czegokolwiek gustownego, reporter- ciuchy dla technomuła...sory nienawidze tego sklepu...wchodze do niego a tam umcyk umcyk bach bach...umcyk umcyk..nic nie ma ciekawego nawet rękawiczek... ravel...jedynie fajne płaszcze... ale to moja opinia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeee
aha no i orsay...ciuchy krojone i szyte z wyjatkową niedbałością!!! byle jak, byle by było i byle drogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzyga__
ogólnie trzeba szukać wszędzie. Ja nie lubię terranovy, ale mam z niej dotąd fajny sweterek i się nie zniszczył, ani nic mu się nie stało. W orsay'u czasem też można coś znaleźć. Po połączeniu z dodatkami można wyglądać świetnie :) tally weil... cóż... szkoda gadać, ale w zeszłym roku przed sylwkiem kupiłam tam rewelacyjną jak dla mnie sukienkę w odpowiadającej mi cenie (raz się zdarzyło). Nie znoszę za to Zary. kompletna porażka dla mnie. A te ceny... A najbardziej to jest takie różowe tatałajstwo, się chyba butik nazywa. Dostaje drgawek jak widzę ten sklep!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeee
o tak butik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buhehehe to jest dupny sklep...aby sie ponapierdalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monala
mmmm, butik moja miłosć:))))))))bawełniane topy ze snoopim, cudne różowe dresiki...boskie:). Ale a propos butiku...najfajniejsze są właśnie takie osiedlowe "butiki" u starszych zaondulowanych paniuś, pachnących wieczorowymi perfumami od rana...Tam głównie królują stroje od Wietnamczyków.Wiszą pojedyncze sztuki ( że niby takie jedyne i niepwtarzalne) za jakieś koszmarne pieniądze i im bardziej wycekinowane i falbaniaste, tym droższe.To jest numer jeden dla mnie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weraaa
ja nie lubie trolla, teranovy, carry,H&M fajne ciuszki mozna nieraz znalesc w reserved, spodnie fajne są w new yorku, ale bluzek tu juz nie polecam, bo rownaja sie z szmatkami:/ a w croppie mozna znalesc fajne gadzety typu paski torebki, sama sobie kupila:) i naprawde nie narzekam, wcale nie wyglada na torebke dla gimnazjalistki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonka
zdecydowanie przoduje terranova-no masakra jakie szmatki tam można znależć,bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razoordback
Nike-chińczycy chyba dostają coraz mniej za swoją robote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teranova, oray, hm,carry natomist lubie C&A kiedys lubilam mango i zare ale tez tam jest tandeta.Ostatnio objechalam wszystkie centra handlowe w Poznaniu i nic nie kupilam totalny syfff a ludzi pelno tylko ciekawe co oni tam kupuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hędi
zastanawiam się po co w terranovie do swetrów dodają te nici - po przyjściu do domu trzeba je pewnie reperować wszędzie niby można coś znaleźć ale trzeba się naszukać... kiedyś weszłam do croppa po rękawiczki dla młodszej siostry i sprzedawca chciał być taki cool i trendy że szkoda gadać. chociaż przyszłam tam w płaszczu (nie ten styl co hip-hop) to chciał mi wcisnąć jakąś bluzkę ,,a może jednak" pytał. w takich momentach mam ochtę puścić pawia ale małej zależało na tych rękawiczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camaiou ma bardzo kiepska jako
sc, nic juz tam wiecej nie kupie. Rzeczy niszcza sie, mechcaca i szmaca juz po kilku zalozeniach, chociaz ciuchy podobaja mi sie, ale za ta cene nie warto,KappAhl i Cubus ma dobra jakosc a od Camaiou bede trzmac sie z delaka. zawiodlam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleczek dobre
chyba nie ma sklepu ktory nie zostalby tu wymieniony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little witch
dla mnie najgorszy sklep to Top Secret... chociaż nienawidze też Green Point, Private Member i tych wszystkich sportowych sklepów typu Reebok i Adidas. To w odniesieniu do ubrań, a jeśli chodzi o biżuterie to Bijou Brigitte to dla mnie ostatnie dno :] Uwielbiam za to H&M i C&A, te sklepy sa wspaniałe, jest tam mnóstwo świetnych ciuchów. Lubie też New Yorkera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jlasetoertgd
ok....wyminilyscie wszystkie sklepy, teraz napiszcie gdzie sie ubieracie? chanel i boss? nie sadze, zeby bylo was na to stac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko 1000
dokładnie w kazdym sklepie mozna cos znalezc dla siebie.A z tego co piszecie to pewnie ubieracie sie na bazarze skoro sklepy sa do dupy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lat 20
Ja osobiscie lubie kupować ciuchy w croop town, c&a, click... czasami w trool ale tak naprawde w każdym sklepie można kupic coś fajnego..Trzeba tylko poszukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Top secret zszedł na psy
w kazdym innym moge cos znalezc dla siebie , ale trzeba sie naszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi tam obojętne do jakiego sklepu wejdę. Ważne jest to co sobie chcę kupić lub co mi sie wyśni i szukam wtedy tego gdzie popadnie. I bez żadnych uprzedzeń wejde do Terranovy, mimo że duzo tam szmat, ale mozna za to znależć duzo zwykłych prostych rzeczy bez zadnych nadruków, guziczków i pierdół, których w zasdzie nie ma w innych sklepach a jak sa to stanowczo za drogie i niezbyt rozmiarowe... Ps. Lubie bardzo Nike\'a w Sosnowcu w Faschion House

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIMKIE SKLEP
A wie ktos czy ten sklep pimkie istnieje jeszcze i jak tak to w jakich miastach jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkklaudia
ja nie przepadam za trollem ;/ tandeta i beznadziejne ciuchyy tak samo jak reporter i cropp [jedynie moze buty ktore sciagaja z dc, adio i etnies sa spoko, ale i tak zawyżają ceny) z butów to sklepu typu deichman i ccc nigdy tam nic dla siebie nie znalazłam;| za to faworyzuje: zara, h&m, diverse, roxy ; street & trick, nike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaciorr
najwieksza wiocha: troll, pimkie, new yorker ( bynajmniej niemiecki to wiocha), c&a, kik, ostatnimi czasy colloseum,(kiedys mozna bylo wyszperac tam cos fajnego), house, reserved ( u mnie w miescie wszystko jakies wygniecione , zmechacone i jak z lumpa) najfajniejsze: h&m, ostatnio orsay :), cropp tez nie jest najgorszy, czasem mozna kupic tam cos fajnego, w deichmannie lubie kupowac buty, moze nie sa super jakosci ale za to tanie i moge kupic wiecej par na tylko jeden sezon, a w nastepnym kupic cos modniejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiffi swietokrzyska Warszawa
Tiffi, Warszawa, ul. Świetokrzyska 1. Beznadziejna obsługa, od razu lece do klientki i zaczynaja gadać. Okropnośc 2. nIe przyjmują zwrotów nawet na drugi dzien (???) - niezgodne z prawem konsumenckim 3. mozna oddac ciuch pod warunkiem ze uda im sie gosprzedac. Udawanie sprzedawania polega na zaniesieniu ubrania do magazynu. A zatem klamsowto wierutne... Szkoda slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×