Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ammmmiia

Jaki sklep/markę uważacie za najlepszy?

Polecane posty

Gość Ammmmiia

Gdzie można kupić coś fajnego porządnego ale za w miare rozsądną cene?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko BIEDRONKA
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikii
biedronka, lidl, netto, lider szajs:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ammmmiia
Zapomniałam dodać że sklep z ubraniami :P ale musze powiedzieć że Biedronka jest FAJNA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na przkład lubię h&m.... jakość nie zawsze najlepsza, lae gdzie teraz znajdziesz coś super jakości za rozsądna cenę? styl h&m`owy mi odpowiada :) lubię też reserved i zarę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reserved Terranova Mango Frodo Diesel Replay C&A Deichmann Zara H&M KappAhl Diverse Claire.DK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszmir22
nie wiem jak mozna wymieniac razem np terranove i zarę, to sa 2 rozne gatunkowo i pod wzgledem stylu skepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię orsay - mają super bluzeczki i koszule ktore zawsze na mnie dobrze leżą, ładnie skrojone spodnie, i ogólnie b.modne rzeczy. Różnie bywa z cenami, na pewno jest drozej niz na targowisku ;-) ale na pewno taniej i lepiej jakosciowo niz w Reserved.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Terranovie często są szmaty, a nie ubrania. Szczególnie te bluzki z bawełny z krótkim czy długim rękawem. Po jednym praniu są do wyrzucenia. Orsey też taki raczej szmatławiec, chociaż jeden sweter tam kupiłam i całkiem zadowolona jestem:) Fajne rzeczy można znaleźć w sklepach z odzieżą indyjską. Czasem trafiają się naprawdę piękne sukienki, nawet niezbyt drogie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solar i tylko solar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SISLEY i ZARA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martikaa
Ja ostatnio zakochałam sie w h&m , choć wcześniej uwazałam ze sprzedaja tam same szmatki. Czasem mozna znaleźć cos naprawde fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez solar no i lumpeksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bereciara
h&m - wszystko new yorker - spodnie esprit ma fantastyczne rzeczy , ale drogie jak jasna cholera cubus też jest fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antośka
ja preferuje styl sportowy REPORTER to jest mój sklep:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady*X*
Nie wiem, czy zauwazyłyście, ale metki na ubraniach H&M w sklepach, we Francji, Niemczech, Anglii, mają napisy MADE IN FRANCE, MADE IN GERMANY ITP. są o wiele bardziej jakościowe tkaniny i wzory, których w naszych H&M nie ma. A zauważyłyście co pisze na polkich metkach....? MADE IN CHINA MADE IN BANGLADESZ MADE IN KAMBOGIA no comments...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady*X*
Podobnie zresztą Mango i Zara Ubrania zupełnie inne o wiele wiele gorsze niż w np. Hiszpanii Według mnie to rujnuje wizerunek firmy... Czy do Polski zawsze musi trafiać to co najgorsze.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagyhslda
Ja lubię zarę,mango,river island,-chociaż ostatnio ubrania gatunkowe nie są za dobre:( A new yorker?NIgdy tam nic nie kupowałam?Jakie są tam ceny ubrań? spodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię Vero Modę, Camaieu, Greenpoint, czasami w H&M też się coś trafi fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bereciara
lady x - bzdury , mieszkam w niemczech i tez na wielu metkach z h&m jest napisane 'made in bangladesh'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam niedawno w H&M w Barcelonie i jest dokladnie to samo, co w tych warszawskich - i tez sa metki z napisami made in Bangladesz, Kambodza etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to Zara, Promod, H&M, Vero Moda , Reserved :) ale najczęściej jednak Zara już od kilku lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promod cubus zara
i camaieu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsay
a ja preferuje ORSAY...jakos mi sie tak podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiądz dyrektor
Rozpleniło się słowo "preferować" , używane we wszelkich możliwych czasach i trybach. A do tego najczęściej nieprawidłowo. Więc dla przypomnienia : "preferuję" oznacza "wolę , przedkładam nad" , a nie "lubię"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaneldiora reszta to śmieci
śmiecie to reserved,h&m i tym podobne lumpexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubieram się
na placu świebodzkim we Wrocławiu i świetnie wygląam, a moje ubrania nie rozlatują się po pierwszym praniu (mam na sobie dwuletni golf) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubieram się
miało być Świebodzkim :) I w nosie mam to,jaką metkę mam przy kołnierzu, bo i tak pierwsze co robię po przyjściu z zakupów, to odcięcie metki, żeby nigdzie nie drapała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×