Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

__różyczkaaa__

jak zachować dobre układy ze swoim eks?

Polecane posty

tak się zastanawiam... od kilku tygodni nie jesteśmy razem ale rozmawiamy ze sobą, utrzymujemy kontakt, widujemy się bo łączą nas wspólni znajomi... nie chciałabym żeby nasze stosunki koleżeńskie się pogorszyły... proszę o jakieś rady jak nie zepsuć tych dobrych układów ale równocześnie nie wracać do związku, co będzie rzecz jasna dość trudne.. pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sercem zawsze bedzesz wracac...wazne by teraz nie patrzec na siebie jak wrogowie...tego co bylo nie mozna wymazac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej bedzie czasowe nie spotykanie się i kotaktowanie się w żaden sposób aż do wyciszenia emocji i nabrania dystansu. Z moim eksem rozstałam się 12 lat temu, przez około dwa-trzy lata nie mielismy żadnego kontaktu, w miedzyczasie ja poznałam obecnego meża, później spotkalismy sie przypadkiem i do tej pory mamy zdrowe relacje koleżeńskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z exem moze lepiej nie
nie zawsze warto zachowac dobre stosunki ze swoim bylym. Gdy rozstawalam sie z moim bylym chcialam zachowac pozytywne relacje, nawet jakos to wygladalo. Jednak on z czasem stawal sie coraz bardziej zawistny, wrecz rozchorowal sie, sledzil, dreczyl, to oczywiscie proces przeciagniety w czasie. Wrr... okropnosc i nigdy wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z exem moze lepiej nie
A to dlatego że oskarzylem go o gwałt na pierwszej randce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z exem moze lepiej nie
Pomyliłam się :P:D Mialo byc "oskarzylam" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaa52
ja ze swoim bylym żyję w leprzych stosunkach teraz niż przedtem bo teraz się nie kłucimy on przyjeżdża do domu od swojej pani pozałatwiaćsprawy ja go worzę samochodem mieliśmygospodarstwo rolne oddalismy dziecią za rente mamy dozywotke imamy prawo przebywac w tym dowmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×