Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obrączka

GDZIE KUPUJECIE OBRĄCZKI?

Polecane posty

Gość Modernsilver.pl
Zapraszamy do nas! W sklepie na ulicy świętojańskiej 51 profesjonalnie obsłużymy każdą Parę. Wierzcie lub nie ale oferujemy najlepsze ceny w trójmieście na obrączki firmy Łazur, grawer robimy w cenie i dajemy możliwość "odchudzania" obrączek! Co więcej cena pary nie zależy od tego jaki wzór Państwo wybiorą a tylko i wyłącznie od wagi pary. Czas realizacja to 10 dni roboczych :) DOŻYWOTNIA GWARANCJA na jakość stopu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniawaw
Mieliśmy kupować w Arenart, ale zdecydowaliśmy się na impressimo. Przeważyła możliwość negocjacji ceny i termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zamawialiśmy u jubilera. Trafiliśmy na fachowca. Nikt nam nie chciał takich zrobić, a okazało się że trzeba trafić po prostu na dobrego złotnika i mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilem w aparcie i potem na oswiadczyny zabrałem swoja kobiete tu www.mariaszek-gdynia.pl/ wszystko bylo przygotowane przez restauracje i wszystko sie udalo, polecam klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola99
My zamawialiśmy obrączki w Unico (www.bizuteria-unico.pl), pokazaliśmy wzór z W.Kruka i zrobili Nam takie same o połowę taniej :D Nasze obrączki są szersze 6 i 7 mm i ważą 15 gram, w Kruku miały 5 mm i ważyły około 10 gram złota. Największą chyba zaletą jest możliwości zrobienia w przyszłości korekty rozmiaru pomimo, że są oprawione brylanty - w W.Kruku nie ma takiej możliwości. Nie warto płacić za markę, trzymam kciuki za Wasze idealne wybory, każdy ma swój styl i gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Ja to się bałem, że obrączki będę musiał drogo kupić, a i tak miałem sporo wydatków na głowie, ale nie wyszło tak źle. W miarę tanie obrączki z wysokiej próby złota udało się znaleźć na stronie jubilera Marko – www.markobizuteria.pl . Polecam. Zajęli się wszystkim ekspresowo, praktycznie obrączki miałem od ręki, a zależało mi na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola99
Zenek -> Najważniejsze, że macie już obrączki i jesteście zadowoleni :) Przejrzałam ofertę tej firmy i nie ma tragedii, ale porównałam ceny wzorów ze Stelmacha i w Unico te same wzory są taniej ;) Dodatkowo wołają sobie 50 zł za 1 cyrkonie. Ktoś może poczuć się oszukany gdy cena nagle wzrośnie. Dodatkową kwestią są obrączki light, czyli w jednej firmie obrączki ważą 10 g a w innej 6 gram, a czasem różnica w cenie jest niewielka. Jestem drobiazgowa, więc może niepotrzebnie się czepiam, ale chodzi o to aby ktoś kto robi obrączki był uczciwy i nie stosował małego druczku, w końcu czasem płacimy niemałe kwoty za obrączki ;) Miłego dnia Wam życzę - Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mężem kupiliśmy ostatecznie w sklepie internetowym, po wieluu bojach i wielu schodzonych kilometrach od sklepu do sklepu. Zdecydowaliśmy się kupić przez neta na stronie 79diamenty.pl i nie żałuje, a szczerze polecam, Szybka realizacja no i ceny nie do porównania z fizycznymi sklepami. Warto tez odwiedzić złotnika, radzę raczej omijać sklepy sieciowe, ceny z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola99
Wow - ceny świetne :) Jednak to nie są nowe rzeczy tylko używane/odkupione. Nie chciałabym nosić po kimś obrączek. Wiadomo można odświeżyć i będą wyglądać jak nowe, mi to by jednak przeszkadzało. Jak ktoś zamawia obrączki to zazwyczaj pod wymiar i upodobanie, ale jak ktoś zobaczy obrączki które mu się podobają i rozmiary będą się zgadzać to czemu nie ;) Zgadzam się jednak co do sieciówek, omijać szerokim łukiem, ostatnio przyjaciółka dała pierścionek do zmniejszenia w Aparcie i wraz ze zmniejszeniem pierścionka straciła gwarancję na niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My robiliśmy na zamówienie nowe, wybraliśmy wzór . Oferowano nam używane (dlatego cena jest tak niska) ale zdecydowaliśmy się na nowe, ich złotnik wykonał je pierwsza klasa i tez w fajnej cenie. Przy okazji dużo się nasłuchaliśmy o oszustwach w popularnych sieciówkach. Byliśmy w szoku, dlatego dobrze się dobrze rozglądnąć i zaciągnąć języka nim się zdecyduje na zakup.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola99
No my też robiliśmy na zamówienie, pokazaliśmy wzór z W.Kruka i zrobili Nam o 1500 zł taniej, z tym że nasze mają 6 i 7 mm szerokości, ważą 15 gram i 10 x 0,02 ct brylanty(aby zachować proporcje wzoru po zwiększeniu szerokości o czym my nawet nie pomyśleliśmy :P), a nie jak w W.Kruku 5 mm szerokość, waga 10 g i brylanty 10 x 0,01 ct, no i brak możliwości zmiany rozmiaru w W.Kruku. Szczerze mogę polecić to sympatyczne małżeństwo z Unico. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba się bardzo dobrze zastanowić, gdzie zrobić obrączki, bo potem można szybko żałować swojej decyzji. Po pierwsze, w małych jubilerskich budkach lutują obrączki, co przy poszerzaniu sprawia, że pękają i w ogóle szyna jest bardziej podatna na zniszczenie. Po drugie, w profesjonalnych salonach pytają o próbę złota, bo apartowskie 333 to uczulający i pokrywający się czarną barwą kruszec. Trzeba wybrać 585 - najlepsza twardość przy dobrej ilości czystego złota. Po trzecie, pamiętać trzeba o komforcie noszenia - wyoblone wnętrze, czyli soczewka, to najlepsze rozwiązanie. W czasie upałów nie będzie czuć w ogóle biżuterii na palcu. Podsumowując, zastanówcie się, zanim wybierzecie sieciówkę bez profesjonalnego doradcy i ze studentem za ladą, który niewiele wie. Lepiej udać się do jubilera, ale nie pana, który dłubie trzy obrączki na miesiąc, ale poważnej firmy z tradycjami. Tam można uzyskać fachową pomoc. Pozdrawiam! PS szukajcie obrączki z wyoblonym wnętrzem, obrączki z soczewką - znajdziecie dobre produkty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam właśnie takie tradycyjne obrączki tylko sobie dodałam brylanciki bo mi pasują do zaręczynowego... przymierzałam takie z prostym wnętrzem i z tym komfortowym i powiem szczerze, że zdecydowanie czuć różnicę!!! http://www.geselle.pl/product-pol-292-Waskie-oryginalne-obraczki-slubne-z-zoltego-zlota-proba-585-z-cyrkoniami-lub-brylantami-GRAWER-W-PREZENCIE.html niby klasyczne, ale jednak oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tego jubilera http://www.pbsrebro.pl/93,1,obraczki.html, my mamy od niego obrączki i sa bardzo ladne, a jak widać cena niewielka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srebro jest tanie.My mamy zamówione złote obrączki w aparcie, zmieściliśmy się w zaplanowanym budżecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam
My kupiliśmy w AK Biżuteria w Warszawie. Ale nie polecam! U nas wyglądało to tak, że na 4 tygodnie przed ślubem zostaliśmy bez obrączek. Zamówiliśmy tradycyjne obrączki z soczewką. Męska 4mm, damska 3,5mm. Rozmiary dopasowane przez uprzejmą panią w punkcie sprzedaży w Warszawie. Czas oczekiwania ok 4 tygodni. Obrączki dotarły w terminie, kurierem. Niestety dostarczony produkt diametralnie różnił się od zamówionego. Męska obrączka miała szerokość 3,5 mm, natomiast damska 4 (na odwrót jak w zamówieniu), rozmiar męskiej większy o 10 (30stka zamiast 20stki!!!). W damskiej brakowało soczewki, dodatkowo obie były porysowane, w męskiej krzywo wykonany grawer. Złożyliśmy reklamacje i zaproponowaliśmy aby wykonali nowe w ciągu tygodnia, bo za mało już czasu mamy na kolejne problemy. Oczywiście spotkaliśmy się z odmową. Gdyby firma wykonała dla nas nowe obrączki w terminie 7-10 dni, dokładając wszelkich starań, żeby naprawić swój błąd, byłoby to profesjonalne podejście do klienta. Niestety jeden klient widocznie nie jest wart zachodu. Chcielibyśmy ostrzec potencjalnych klientów – jeżeli już zdecydujecie się zakupić obrączki w AK Biżuteria – zróbcie to 3 miesiące przed ślubem! Jak widać 2 miesiące to zbyt mało czasu w razie awarii. Mimo dużej ilości dobrych komentarzy, w mojej opinii firma ma gdzieś klientów, jeden w tą czy w tamtą co za różnica dla nich. Dla nas jednak ogromna - wiadomo jakie są terminy, na obrączki czeka się nawet 4-6 tygodni.. A my już nie mamy czasu. Kompletnie nieprofesjonalne podejście do klienta, zwracając obrączki nawet nie usłyszeliśmy słowa "przepraszamy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My sobie wybraliśmy obrączki ślubne tutaj savicki.pl. Strzał w dziesiątkę! Firma ma duże doświadczenie w tworzeniu biżuterii – i to widać! Potrafią doskonale doradzić – wcale nie odczuliśmy tego, że wybieramy przez internet, bo wirtualny kontakt był bardzo miły i dowiedzieliśmy się wszystkiego, co chcieliśmy wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMala
Jak dla mnie sieciówki odpadają. Lubię być oryginalna, a świadomość tego , że ktoś może mieć podobną obrączkę do mojej w żaden sposób mnie nie satysfakcjonuje. Zamówiłam z mężem obrączki od Gold W.A.J.R ze Szczecina. Potrafili nam doradzić przy wyborze koloru, materiału, a także w jaki sposób umieścić cytat, który bardzo chcieliśmy. Tym sposobem mam pewność że nasze obrączki są jedyne w swoim rodzaju i wyjątkowe! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena789
W trójmieście polecam zakład złotniczy Pana Jacka Sikorskiego, przepiękna i oryginalna biżuteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my kupowliśmy u złotnika Jacka Sikorskiego w Gdańsku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Obrączki mamy standardowe, złote, są piękne. W nagłych wypadkach Pan Jacek wykonuje obrączki w24 h!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszP
Zgadzam się z przedmówcą. Wraz z żoną postawiliśmy na oryginalność i zgłosiliśmy się do Gold W.A.J.R w Szczecinie. Pan Jarosław i Pani Dorota doradzili nam w sprawie wyboru materiału, wykonali grawer jaki im poleciliśmy i teraz mamy wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju obrączki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wraz z narzeczoną wybraliśmy najprostsze obrączki w sklepie A&A w Łodzi ze względu na to iż zawsze były i będą modne. Cena była przystepna bo akurat trafiliśmy na jakąś promocję a obraczki wykonano szybko i solidnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ładne obrączki kupiliśmy w Łodzi salonie A&A mają bardzo duży wybór wzorów ,wykonują szybko i solidnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znasz firmę SAVICKI.PL? Ich kolekcja FAIRYTALE jest absolutnie cudowna, rzeczywiście jak z bajki! To w ogóle jest jedna z najlepszych polskich dobrych marek z dużą tradycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza i Krystian
A my zamówiliśmy obrączki z własnego złota. Za jakieś fajne obraczki trzeba zapłacić 2500 zł a my wybraliśmy sobie wzór a że znamy fajną Panią jubiler z Wyszyńskiego wykonała nam obraczki tanio i do tego z brylancikami. Mega utalentowana kobieta a że narzeczony zamawiał u niej takze pierscionek wiem co piszę. Jak dobrze pamietam stronę www.slawinska.com.pl Już niedługo ślub!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry sklep internetowy z biżuterią – konkretnie mam na myśli obrączki, coś ponadczasowego nam się marzy. Postanowiliśmy poszukać w sieci, gdyż już nie bardzo mamy ochotę na kolejne poszukiwania w mieście. Mamy spore oczekiwania, ale to w końcu nasz ślub – i musi być wspaniale, zatem nie wchodzi w grę żaden kompromis i pośpiech w wyborze tak ważnej rzeczy, która potem będzie nam towarzyszyła do końca naszych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wybraliśmy z żoną obrączki, które znalazłem w ofercie internetowego sklepu jubilerskiego pod adresem www.savicki.pl. Szukaliśmy obrączek z białego złota i właśnie tam jeden z modeli przypadł nam do gustu. Zakupy są bezpieczne a biżuteria posiada wszystkie niezbędne certyfikaty. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×