Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

starrr

SZUKAM DOBREGO ANTYPERSPIRANTU, POMOZCIE!!!

Polecane posty

Chcialabym, zeby byl bezzapachowy, zeby minimalnie barwil ubrania (albo wcale, ale to chyba nie mozliwe;)) i zeby byl skuteczny;) Dodam, ze poce sie bardziej niz przecietna dziewczyna... Probowalam juz herbiny, lady speed stick, nivea, vichy (jak do tej pory najlepszy, ale te plamy na bluzkach:(), secret, z serii AA, fa, adidas, antidral (to nie to), Rexona, Yves Rocher i wszystko zawiodlo z roznych wzgledow... Czy ktos moze mi cos jeszcze polecic???Kiedys slyszalam o jakims spiridial czy cos takiego, dermetic i aloe vera...A moze warto siegnac po antyperspirant dla meszczyzn? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp
ja uzywam ROCA dostepny jest tylko w aptekach i to nie we wszystkich, bezzapachowy i nie brudzi ubran, oczywiscie musisz troche odczekac zanim wlozysz bluzke. mi pomaga nie mam plam na czrnych bluzkach i nie poce sie mimo iz chodze codziennie na silownie po 2 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się czasem smaruję granatowym nivea mojego facia i nie widziałam, żeby zostawiał jakieś ślady. A skuteczny jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio zaczęłam używać lady speed stick w kulce. Dla mnie rewelacja, ubrań nie brudzi chociaż wiadomo, że trzeba uważać, i naprawdę nie poce się dzięki niemu, poprzednie antyperspiranty wogóle mi tego nie gwarantowały. Stara Herbina też była fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez lubiłam Herbinę, o zapachu lipowym.Super, pamiętam nawet, że kiedyś jej używałam na obozie wędrownym (w liceum jeszcze ) i dotąd pamiętam ten zapach:) Teraz używam tego, o ktorym wyżej. Jest bezzapachowy i nie brudzi bielizny. Lubię go, bo naprawdę jest dobry.Używam perfum codziennie, a ponieważ nie lubię mieszania różnych zapachów na ciele, myslę, że to najlepszy pomysł w moim przypadku:) A wiem też, że antyperspirantow nie można za dlugo stosować, bo blokują pory skóry. Trzeba zmieniać na dezodoranty:) jakkolwiek ma się problemy z poceniem, warto sobie zrobić kąpiel od czasu do czasu z szałwią, to skutecznie hamuje potliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny, zapisalam, sprobuje i czekam na dalsze propozycje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vichy
polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vichy
mastka - i co z tego? proponuję tylko - jak w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkiki
Bardzo dobry jest Etiaxil dostępny w aptece .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, tylko, ze ja wlasnie nie moge stosowac ani antidralu ani etiaxilu. Nie chodzi mi o silne leki, ale o skuteczne antyperspiranty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkiki
Rexona w kulce jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaaaaaaaaa
ja polecam FA active w sztyfcie. jest w bialym opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateq
Witam! W kwestii znalezienia dobrego anyperspiranta mam spore doswiadczenie. Przerobilam juz chyba wszystko. Mysle, ze duze znaczenie na nieprzyjemny zapach potu wywiera nasze zdrowie i sposob odzywiania sie. Dlaczego jednak problem zaczyna sie w mlodym wieku, kiedy jeszcze nie mamy problemow ze zdrowiem??? Moze hormony? Dla mnie nie jest mozliwe wyjsc z domu nie uzywajac antyperspiranata. Sztuka w tym, zeby odczekac az wyschnie i powtorzyc. Moim zdaniem najlepszy (choc brudzi) jest ..... Lady Speed Stick w sztyfcie..... dezodorant w kulce jest dla mnie zupelnie nieskuteczny. (kiedys uzywalam Secreta, ale od kiedy zmienili sklad nie dziala (rowniez brudzil). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princess Fiona
a co myslicie o dove??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new
a ja ponownie polecam DERMEDICA w kulce. Pachnie bardzo delikatnie (prawie nie czuć, ale nie taki zapch apteczny, tylko ładny). Tez sie dość mocno pocę, ale ten antyperpisrant jest super nawet w upały. Nie brudzi ubrań!!! i na długo starcza. Spróbuj. Możesz kupić tylko w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiro
Ja używam Rexona Crystal. Jestem zadowolona, bo skutecznie hamuje zapach i nie brudzi czarnych bluzek. Jednakże zawiera aluminium i to jedyna, jak dla mnie wada tego antyperspirantu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihka
każdy antyperspirant zawiera chlorek aluminium(glinu), bo to właśnie on powoduje zahamowanie wydzielania potu, a taki jest właśnie cel antyperspirantów, a nie ich wada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vichy vichy vichy
biały do skóry wrażliwej lub depilowanej. Stosuję rano przed wyjściem do pracy, a gdy przed snem zdejmuję koszulkę jest sucha, niezabarwiona (czarne bluzki!!), a paszki są jak po kąpieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile kosztuje ta Dermedica??? To jest polski produkt??? Czy któraś z Was używała antyperspirantu La Roche Posay???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaanabelkaaa
a co to ten ROCA ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaaa
A ja zamawiam antypespiranty w Avonie w kulce. Jeden Celebre, taki ładny, morski zapach, a drugi Pur Blanka. Uważam, że antypespiranty w dezodorancie są do niczego. Jede wypróbowałam i pociłam się gożej niż zazwyczaj. Jednak każdy ma na ten temat swoje zdania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy1
fenjal jest the best - nie zostawia sladow na ubraniach - ten w kremie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
ja lubie za ładny zapach Vichy w kulce. A ten Dermedic pachnie ładniej ? czy któraś z was porównywała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihka
Do anusinusi- przestań z tym ATW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×