Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość gość
Może pomocna okaże się konsultacja u chirurga naczyniowego? W katowickim gabinecie www.chirurgnaczyniowykatowice.pl zajmują się takimi przypadkami. Doktorowi Ziaji udało się usunąć kilka pieprzyków,które od dawna mi przeszkadzały,a teraz nie ma po nich śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka788
Sprawdźcie sobie ofertę tego centrum http://centrumlaserowepoznan.pl . Zajmują się właśnie usuwaniem znamion. Nie jest to takie bolesne jakby się mogło wydawać. Przed zabiegiem wykonywane jest badanie. Jest ono bezbolesne i nieinwazyjne, najczęściej wykonywane dermatoskopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już jestem po usunięciu włókniaka zdecydowalam się na ten zabieg w TLC- Clinic w Ostrołęce koło Warszawy, ale nie żałuję to była bardzo dobra decyzja :)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarninka
ja z kolei musiałAm zadbać o blizny na mojej twarzy, miałam straszne blizny na twarzy po przebytym trądziku wiedziałam że tylko specjalistyczne zabiegi mogą pomóc mi zwalczyć problemy z cerą, zdecydowałam się na zabieg scarlet w profemedzie, po kilku zabiegach skóra jest w dużo lepszej kondycji, blizny się spłycają, jestem zadowolona i chcę jeszcze wrócić dokończyć zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena99
Ja w swoim zyciu usuwałam już około 15 znamion - z pleców, brzucha, szyi i z twarzy. To chyba genetyczne bo mój tata miał wiele dokładnie w tym samym miejscu :) Wszystko zalezy od tego jakiej wielkosci masz te znamiona, ale np te malutkie usuwaja tak szybko ze nawet bys sie nie spodziewala i laserowo to w ogole nie boli. Gdybys szukała miejsca w Wa-wie to ja byłam w Viva-Derm, moge polecic. Warto, zwlaszcza jesli cie to wpedza w kompleksy (mnie tez wpedzalo i to strasznie) a poza tym niektore znamiona moga byc niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zabieg usuwania znamion miała przeprowadzany w gabinecie www.drpernak.pl w Gdańsku. Miałam kilka zabiegów, które okazały się skuteczne, pozbyłam się szpetnych blizn na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska201
A ja mam takie pytanie do tych co usuwali chirurgicznie: czy wycinali wam te pieprzyki z marginesem zdrowej skóry czy sam pieprzyk? Bo ja miałam wczoraj wycinane i widzę że wycięte są same znamiona, a były podejrzane więc myślałam że trochę na około skóry też wytnie. Czy to wycina więcej pod zmianą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka dni temu usunęłam z twarzy brodawkę i włókniaki z pleców w Centrum Medycznym Pogodna w Białymstoku. Szybko i bez bólu. Po pierwszej konsultacji od razu zapisałam się na zabieg, bo lekarz z którym rozmawiałam wszystko mi wytłumaczył. Nic nie bolało a teraz jestem bardzo szczęśliwa że się na to zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem usuwaną brodawkę z czubka głowy metodą laserową. Po zabiegu pojawił się strup, który nie odpadł i zrobił się trochę większy. Strup od 8 tygodni. Byłem dziś z wizytą u lekarza u którego był robiony zabieg. Niby jakiś stan zapalny itd. Było pytanie o kmórki rakotwórcze ( dziadek miał raka) Czy to coś poważnego, miał może ktoś podobną sytuację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usuwałam dwa miesiące temu znamię na szyi u doktora Witkowskiego w klinice Dr Legrand w Krakowie. Polecam profesjonalne podejście pana doktora było cudowne, sprzęt najnowszej generacji i prawie w ogóle nie bolało. Zabieg trwał godzinę, a wyniki badań miałam już po tygodniu. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamaryna
Teraz to już ostatni moment na pozbycie sie takich rzeczy bo niebawem więcej słoneczka wyjdzie i nie usuwa sie takich rzeczy. Ja w zeszłym tygodniu pozbyłam się znamion z twarzy i szyi :) Zabieg wykonywany był w klinice Wilmed - http://wilmed.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie polecam dr Jędrys. Jest chirurgiem plastycznym i operuje w swojej klinice na Ugorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w marci usuwalam brodawke metoda elektrokolagulacji w Anlaya Day Spa w józefowie. Świetny sprzet i naprawde niesamowity komfort. cudowne miejsce tez na wypad na weekend zwlaszcza dla tych ktorym brakuje japonii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia_Klucz
U mojej córki zauważyliśmy ostatnio taki duży pieprzyk. Nie miała go wcześniej, więc trochę się przestraszyłam i zapisałam ją do SCM Estetic na konsultację. Nie trzeba było go usuwać, ale przynajmniej wiemy, że nie musimy to obserwować i nie narażać skóry na działanie słońca i innych szkodliwych czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitonka
usuwałam laserowo i muszę przyznać, że efekt jest lepszy niż się spodziewałam. We Wrocławiu np. klinika Keramed ma takie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usuwanie znamion to bardzo ciężki i trudny temat. Miałam na czole bardzo duże znamię co powodowało u mnie wiele kompleksów i od zawsze marzyłam, żeby się go w końcu pozbyć. Długo myślałam, gdzie poddać się takiemu zabiegowi. Koleżanki polecały mi dermatologów, ale bałam się, że zostawią mi bliznę a potem będę miała z jej powodu kompleksy. Wykonywałam wiele telefonów do różnych prywtanych klinik aż w końcu trafiłam do Kliniki Dr Legrand w Krakowie. Zabieg usuwania znamion wykonuje w niej chirurg plastyk, wiec robi to tak że ryzyko powstania blizn jest minimalne, dlatego zdecydowałam się wykonać go właśnie tam. Pani doktor to prefesjonalistka w pełnym calu. Zabieg był w znieczuleniu, wiec nie bolało, a miesiąc po zabiegu mogę cieszyć się twarzą bez zmiany! Polecam! Jedyne takie miejsce w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnóstwo kobiet ma na dekolcie, szyi, twarzy, głowie włókniaki, brodawki , jakieś obrzydliwe pieprzyki. Nie wiem dlaczego ich nie usuwają. To wygląda odpychająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska19778
Ja właśnie miałam takie wielkie znamiona poniżej szyi i jak tylko miałam możliwość, udałam się do chirurga plastycznego u siebie we Wrocławiu. Usunął je wszystkie i teraz mogę już bez stresu zakładać bluzki, nawet z dużym dekoltem :) Wszystkim, którzy mają podobne przypadłości polecam dra Nawrockiego http://www.drnawrocki.com.pl - świetny specjalista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusias
Moj mąż ma bardzo dużo pieprzyków na, e szczególnosci na plecach. Ostatnio zauważyłam ze jeden na łopatce mu urósł, i troche sciemniał. Zapisaliśmy sie z polecenia znajomej do Kliniki Zakrzewscy w Katowicach na Fotofinder - badanie znamion, mają tam najnowszej klasy sprzet, robi specjalista dermatolog. Na szczęście ten pieprzyk tylko grożnie wygladał. Pan Dr Marcin Zakrzewski wszystko wytłumaczył mężowi, co ma obserwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka194
Witam ! Ja natomiast chciałam polecić Pana Marcina z Kliniki Zakrzewscy . Bardzo miła atmosfera , profesjonalne podejście do pacjenta! Badanie znamion Fotofinder - badanie znamion: różnego rodzaju pieprzyków itp, najnowszej klasy sprzet, profilaktyka czerniaka, badanie zmian skornych, specjalista dermatolog, Wszystkie badania na miejscu i koszt w sam raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po laserze raczej blizny nie powinny występować. Wszystko też zależy od tego, jak reaguje Twoja skóra. Ja akurat blizny się nie bałam, ponieważ wolałam małą bliznę niż znamię. Usuwałam je w SCM estetic w Krakowie i na szczęście nie ma ani śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich. Mam bardzo wiele pieprzykow na całym ciele. Ale jeden mnie szczególnie zaniepokoil - zauważyłam go jak już był duży - 12-13 mm - na piersi. Poszłam do dermatologa, który stwierdził że z takich znamion rozwija się czerniak i ze nie wydaje mi się aby to był czerniak, ale znamię jest bezwglednie do wycięcia - w skierowaniu określił znamię jako atypowe. Po niecalym miesiącu udałam się do chirurga onlologa, który stwierdzil "u, duży". Reakcja pielęgniarki podobna. W sumie nie wydawał mi się jakiś straszny wcześniej bo mam bardzo wiele pieprzykow choć muszę przyznać że ten się roznil od pozostałych. No i 2 dni temu po sprawie - chirurg wyciął go i wypalił mi jeszcze 6 innych. Lekarz ma bardzo dobre opinie ale bałam się, że to taki "raptus" - wszystko szybko, szybko. Przez 2 dni nie mogłam tego ruszać, a więc dziś zaglądam i - blizna chyba z 5 cm... Jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, że lekarz wypalił mi 6 pieprzyków.... Niezbyt jestem z tego faktu zadowolona - dermatolog część z nich oglądał dość długo a on - pach, pach i nie ma - martwię się tym strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilla321
Ja mam małe znamię na skroni takie wklęsłe, typowo po ospie przebytej w dzieciństwie, ale jako, że jest to na twarzy to chcę się tego pozbyć. Konsultowałam się wczoraj w klinice Elite i okazuje się, że można to usunąć laserem. Miejsce jest nieduże więc Pani doktor powiedziała, że 5 strzałów na 3-4 zabiegi i będzie po temacie. Mega się z tego cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zy zna ktoś pania doktor z bogori woj.swietokrzyskie dermatolog .zy to dobry lekarz w usuwaniu zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka266
Hej, mnie natura obdarowała dużą ilością żeby nie przesadzić, że ogromną pieprzyków na całym ciele. Moją największą bolączką były 2 duże pieprzyki na szyi. Generalnie podjęłam się zabiegu, ponieważ z tego co kiedyś słyszałam mogą one mieć jakieś zmiany nowotworowe ;/ Znajoma poleciła mi klinikę Dr Legrand z Krakowa, która zajmuje się usuwaniem znamion, pieprzyków i innych defektów skóry. Wspomnienia mam bardzo miłe, zabieg wykonany był przez Panią Agnieszkę Budzyńską. Po wycięciu pieprzyków został drobny ślad, który zniknął już kilka dni po zabiegu. Opieka w trakcie i po zabiegu ekstra. Zdecydowanie polecam tę klinikę, w styczniu mam wizytę kontrolną. Gdyby ktoś był zainteresowany dokładne info znajduje się na https://www.drlegrand.pl/usuwanie-zmian-skornych/ Zabieg jest naprawdę bezpieczny i jak najmniej inwazyjny. Po wycięciu pieprzyków poddano ****adaniu histopatologicznemu, dzięki Bogu wszystko wyszło ok i nie ma żadnych zmian nowotworowych. Jeśli się wahacie to bez powodu, zabieg jest naprawdę bezpieczny i sprawny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emisza
Gdzie w Bielsku Białej usunę znamię? Może być prywatnie. Ważne by było profesjonalnie i dokładnie, bo chodzi o znamię na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta99303
Od dziecka mam dość spore znamię na twarzy i zastanawiam się nad usunięciem go. Niby nie jest aż tak widoczne pod makijażem, ale mi bardzo przeszkadza. Słyszałam, że najlepszy od takich zabiegów jest dr Rafał Pabiańczyk z Krakowa. Może macie jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×