Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość klaudiaaaaaaaa
miałam usuwane znamie we wrzesniu 2017 od arzu po zdjeciu szwow zrobila mi sie blizna wypukła smaruje maścią jakąś z apteki ale nie pomaga ? co zrobic znacie jakieś sprawdzone kremy , maść ? nie chce tego laserem usuwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokardka123
Po czym rozpoznać, że pękł szew? Wczoraj miałam usuwane znamię na brzuchu i dziś pierwszy raz oglądałam ranę. Wydaje mi się, że jeden szew pękł. Jak to sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derr
Sama usuwałam znamiona - pieprzyki na ręku, poszłam do dobrego dermatologa, który najpierw je dobrze obejrzał a potem usunął :) Zapisz się na wizytę do specjalisty a on Cie dalej pokieruje, polecam tutaj poszukać https://ranking.abczdrowie.pl/s/Dermatolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dermatolog www.ziajasitko-dermatolog-zory.pl rozprawiła się z wkurzającym mnie od lat znamieniem. Całe szczęście blizna niewidoczna podobnie jak samo znamię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakis miesiąc temu usuwałam pieprzyka z twarzy którego mialam strasznie blisko oka. znajoma poleciła mi salon Vesuna w galeri bonarka w Krakowie i powiem szczerze to był strzal w 10. Najpierw umowilam się na konsultacje na której pan doktor wyjasnil przebieg zabiegu itp. Na zabieg zostalam umowiona tydzien pozniej a co więcej nie musialam dodatkowo placic za konsultacje bo zostala odliczona od ceny za zabieg ! Sam zabieg trwal może z 20 minut i był calkiem bezbolesny. Jestem mega szczesliwa bo po pieprzyku nie ma sladu, nie mam nawet zadnej blizny nic. W cenie zabiegu mialam tez badanie histopatogiczne, wyniki po niecalych dwóch tygodniach/ Z całego serca polecam pana doktor Miśkiewicza i dziękuje za profesjonalne podesjcie do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam http://www.dermaderm.pl/, ja tam usuwałam znamiona i jest wszystko ok. :) Taka usługa nie kosztuje wiele, a zdecydowanie poprawia nasze samopoczucie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina
ja usuwałam pieprzyka tutaj : https://klinikamelitus.pl/ klinika znajduje się w Warszawie, ja przeprowadzałam zabieg u Pani doktor Elżbiety Kowalskiej i jestem zadowolona, nie żałuje, że podjęłam taką decyzje, moim zdaniem jest to bezpieczne jeśli się robi takie zabiegi w dobrej, sprawdzonej klinice. Mój pieprzyk na plecach zawsze mi przeszkadzał i czułam się przez niego nie komfortowo dlatego zdecydowałam się go usnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka

Miałam znamię nad okiem od urodzenia i bardzo zawsze bałam się usunięcia go, aby nie było później żadnych komplikacji. W końcu się przemogłam i zrobiłam zabieg u bardzo dobrego lekarza w Krakowie dr Agnieszki Mielnik Mierzwińskiej przyjmuje w Bona Dea. Po tym , że miałam jakies znamię nie ma już śladu i wszystko bardzo ładnie się zagoiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barto223

zakalaprawi.wordpress.com - tu dziewczyna opisuje elektrokoagulacje znamion - są też zdjęcia po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam problem ze źle wyglądającym znamieniem i zdecydowałam się usunąć. Zgłosiłam się do dr Burzyńskiego. Fachowo wykonał zabieg. Wszystko okazało się niegroźne. Jestem spokojna i zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarkoor

Idź do dr Anity Tarajkowskiej-Olejnik w Klinice Melitus. Ja wlasnie u niej bylam na usunieciu znamienia laserem. Bardzo mila, rzeczowa pani doktor. Po wizycie dzwonilam do niej z dodatkowymi pytaniami, bo chcialam sie upewnic czy wszystko ok i udzielila mi odpowiedzi przez telefon, nie musialam isc na kolejna wizyte i wydawac kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ja u siebie zredukowałam bliznę na czole  za pomocą zabiegu mezoterapii próżniowej. Ten zabieg pozwala na bardzo dużo a jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Fajnie się sprawdził i polecam. Ja robiłam w klinice MTT Estetica w Krakowie https://www.mttestetica.pl/ i warto tam iśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula

Mój deramtolog po konsultacjach skierował mnie do dr Boligłowy w Krakowie i obecnie znamię na moim ramieniu jest w zasadzie wspomnieniem, a została jedynie drobna blizna, która jest niemal niewidoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto rozejrzeć się za sprawdzonym gabinetem, w którym zajmują się usuwaniem znamion. Jeżeli mieszkacie w okolicach Wrocławia to polecam wam wybrać się do www.dermaderm.pl Tam na pewno spotkacie się z profesjonalną obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loleczka

Miałam nieestetyczne znamiona na szyi, z któymi udałam się do dermatologa, a potem chirurga plastycznego dr Boligłowy. Obecnie są one znacznie jaśniejsze, czeka mnie jeszcze kilka zabiegów, ale nie żałuję decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Na prawym policzku miałam przebarwienie skóry i usunęłam go dopiero za pomocą zabiegu mezoterapii. Paniw  klinice Dr Paradowska Klinika Medycyny Estetycznej w Krakowie https://drparadowska.pl  poleciła mi ten zabieg i na prawde zadziałał, teraz mam równomierny  koloryt skóry na całej twarzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata

Ja usuwałam znamiona w Gabinetach Pawlik w Poznaniu na Mirosławieckiej i jestem zadowolona z tamtejszej opieki lekarskiej. Szybko i sprawnie to poszło i cenowo było bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka

Miałam kilka pieprzyków, które nie wyglądały zbyt ładnie, dlatego tez zdecydowałam się na ich usunięcie. Po badaniach i konsultacjach dr Pabiańczyk świetnie mi je pousuwał i obecnie mam ładną skórę z w zasadzie niewidocznymi blizenkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamszukam

Szukam dobrego chirurga, który usunąłby mi znamie, najlepiej z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystynamalkowska

Dr Olga Warszawik-Hendzel Elite. Dobra klinika medycyny estetycznej, ja miałam usuwane znamię z przedramienia, wszystko jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamszukam

Ooo dzięki za wyczerpującą odpowiedź, sprawdzę lekarkę na znany lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam parę znamion i bardzo się wzbraniałam, żeby je usuwać, ale ostatecznie dermatolog zadecydował, że trzeba. Jak mus to mus. Polecił mi dr Fudalej i powiem wam, że jestem bardzo zadowolona. Szybko, bezboleśnie, raz dwa i po strachu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja usuwałam włókniaki i brodawki za pomocą lasera CO2 w SCM estetic. Zabieg wykonywałam u dr Joanny Sułowicz. Świetna lekarka i sam zabieg zresztą też. Było kompletnie bezbolesny, przeprowadzony sprawnie i co najważniejsze – efekty są wyraźnie widoczne 🙂. Żałuję tylko, że nie zdecydowałam się na to wcześniej, bo jednak bardzo mi to przeszkadzało… Pozdrowienia dla wszystkich! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że jeśli chodzi o znamiona na skórze to najlepszą opcją będzie kontakt z chirurgiem, który zajmuje się taką kwestią i będzie w stanie kompleksowo zająć się tematem jak doktor Kućma (chirurgia.ostrowiec.org.pl). Świetny chirurg z dużym doświadczeniem. Jeśli szukasz kogoś kto zajmuje się kwestiami wycinania znamion to warto się wybrać na Targową do Ostrowca Świętokrzyskiego po pomoc.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontaktuj się z doktorem Kućmą (chirurgia.ostrowiec.org.pl). Jeśli chodzi o wycinanie różnorakich znamion czy kwestie naczyniowe to można na niego liczyć. Duże doświadczenie w tej tematyce i świetne podejście do pacjenta. Kontakt z Panem Arturem również wypada bardzo dobrze więc to plus dla tych pacjentów, którzy np. obawiają się wizyty u lekarza. Na jego pomoc można tutaj liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×