Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eju_nia

WYNAGRODZENIE....NIANKI.....ile płacić ????

Polecane posty

Gość niani płacimy
10 zł za godzinę i to jest stawka najniższa ;( 8godziny/5dni w tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w warszawie.......
najmniej to 10 zl/h za jedno dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar..
2.20 za 5 lat chłopca, śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niania z wyboru
Witam, Zadowolony pracownik to dobry pracownik!!! Jestem niania od 5 lat i spotkalam sie juz z roznymi rodzinami. Mam bardzo dobre doswiadczenie, bardzo dobre referencje, a przede wszystkim lubie to co robie. Mam wyzsze wyksztalcenie w innym zawodzie, a jednak zdecydowalam sie na taka a nie inna prace i to byl moj swiadomy wybor. Rozumiem rodzicow, ktorzy zarabiaja po 1000 zl miesiecznie i szkoda im wydac wiecej na nianie niz te 300-500-700 zl, ale rzeczywistosc jest taka, ze jak Was nie stac to poslijcie dziecko do zlobka, przedszkola lub zatrudnijcie jakas nianie z wlasnym dzieckiem. Podwyzki mnie motywuja, sprawiaja, ze czuje sie potrzebna i doceniana i z jeszcze wieksza ochota przychodze do pracy, a co za tym idzie : jeszcze lepiej wykonuje swoja prace. Kiedys pracowalam dla ludzi, ktorzy uwazali, ze zrobili mi przysluge oferujac mi prace i ze ja powinnam im byc wdzieczna za to , ze w ogole moge u nich pracowac......nic bardziej blednego, wiec odeszlam. Niania to tez czlowiek i tez ma prawo wyboru. W nasze rece oddawane sa najwieksze skarby Waszego zycia!!!! Praca nie jest bardzo ciezka, ale wymaga duzo energii i zaangazowania. Ja rozumiem, ze moja placa zalezy od Twojej placy, ale ja tez mam swoje minimum i za cos musze wyzyc i oplacic rachunki, wiec jezeli Cie nie stac to po prostu poslij dziecko do przedszkola. Niania to wg mnie luksus, na ktory nie wszyscy moga sobie pozwolic. Owszem mozna zatrudnic sasiadke jezeli sie na to zgodzi, ale nie szukajcie SUPER NIANI jezeli Was na nie nie stac. It\'s that easy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totrudne
2,5 zł / h to straszne :| W mc donaldzie nieletnim dają 7zł / h na rękę. Oj biena, ale się daje wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ciekawe...
Co o tym sądzicie??? Mam zaprzyjażnioną sąsiadkę.Kochana pani, samotna, na emeryturze. Zostawiałąm synka pod opieką babc, raz jednej , raz drugiej, ale to wiązalo się z dowozami, dojazdami itd. Poniewaz sąsiadka uwielbia synka a on ją, zaproponowałam czy nie zgodziłaby się od czasu do czasu z nim zostawac.Zgodziła się i bardzo ucieszyła.ZAPYTAŁAM jaką kwotę powinnismy jej płacic.Powiedziała,że żadną, że dla niej to będzie jakaś forma relaksu i takie tam, ale my nie zgodzilismy się,by zajmowała się nim za darmo i zaproponowaliśmy 3 złote.Ona początkowo nnie chciała się zgodzic, jak sama powiedziała "wykorzystywac nas", ale wkońcu uległa. Zostaje z dwulatkiem na kilka godzin dziennie (mąz pracuje na zmiany) i w ten sposó dorabia sobie 150-200 zł. miesięcznie. Ona jest zadowolona , my tez , ale ja mam troche wyrzuty sumienie ,że to za mało....Więcej nie moge jej płacic bo mnie nie stac....i musiałabym wrócic do opieki babc. Prosze napiszcie co o tym sądzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melulu
jeśli ona nie czuje się wykorzystywana to ok, ja chcę zatrudnic opiekunke - na poczatek za 5,5 a jak sie sprawdzi to za 6... w normalnej pracy sie tyle zarabia wiec czemu opiekunka ma dostawac wiecej? :/ Takie sa realia w Polsce. Ja wymagam tylko zyczliwosci i cierpliwosci w stosunku do dziecka. :/ Mialam wspaniala nianie ale wyjechala z miasta :( byla zadowolona ze swoich zarobkow i bardzo sie zzyla z moja córeczka... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam maluszka ktorym bym mogla sie zaopiekowac najlepiej u mnie bo sama mam 2 letnia corke, ona by miala kolege lu kolezanke a ja przy okazji bym zarobila. Jestem z Sosnowca moj e mail Marzena198686@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominia19882
zalezy gdzie w krakowie od 6 do nawet 10 ja płace 8zł -- tylko za opieke , a ile płąci się za odbieranie dziecka z przedszkola ( dodam ze niania musi jechac sodkami komunikacji miejskiej i sie 2 razy przesiadać z maluszkiem )od 13 do 19 godziny jest z małym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniula
witam :) ile powinna zarabiać niania w Słupsku? czy 6zł/h to wygórowana stawka biorąc pod uwagę specyficzny charakter tej pracy i fakt,że jest to ,niestety,wciąż jeszcze (i tak już pewnie zostanie ... ) praca "na czarno"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia -
Wiecie co czytam te wasze odpowiedzi i aż sie krew we mnie gotuje!!! Poniważ opiekuje sie dwujka chłopców 2 i 9 lat. Zarabiam 1700zł. pracuje 5 dni w tygodniu. Sama mam dwoje synów. Bardzo polubiłam moich wychowanków są jak moje własne z rodzicami taż sie dogaduje. Ale mimo wszysko nie pracowałabym za mniejsze pieniadze. Pomagam też w prowadzeniu domu. Ludzie za darmo moze bedziecie poswiecać przecież to jest cieżka praca. Jak masz iść do pracy i oddać wypłate niani to zostań w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia -
Ciekawe Ciekawe Więc chce ci napisac tyle zostan w domu jak cie nie stac na wiecej ty byś pracowała za 220zł??????????!!!!!! Ludzie lidości!!!!! Wiesz co ja ci dam 300zł Przyjdzisz? Napewno nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika1988
a ile za 2 dzieci w krakowie w godzinach wieczornych {+ jakieś drobne prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika1988
prosze o odpowiedz nie wiem ile mam zaproponowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łałD
nie wiadomo czy śmiać się czy płakać... zazwyczaj im bardziej odpowiedzialne stanowisko tym wyzsze zarobki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia -
Wiesz co ja słyszałam że w krakowie ładnie płacą ja dostaje raz w miesiacu premie za dodatkowe prace na poczatku była mniejsza ale teraz jestem zadowolona. Mam 700zł za dodatkowe prace np prasowanie sprzatanie i sama od siebie ciasto upieke .Wiesz to jest tak oni zadowoleni i my zadowoleni :-) Ja na godzine z premią wychodze 12zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakbyście mogły mi powiedzieć ile zapłacić niani za godzinię. Potrzebuję kogoś takiego kto zajmie się dzieckiem od czasu do czasu, tylko w sytuacjach awaryjnych. Wiem, że takim osobom więcej się płaci. Powiedzcie mniej więcej ile, żeby kogoś nie skrzywdzić, ale też nie zostać oszukanym. Aha chodzi o Kraków. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ullap
Witajcie. A ja mam takie pytanie , czy którakolwiek tu z wypowiadajacych sie dziewczyn ,które są nianiami ma jakąkolwiek umowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzowa
Tylko dżentelmeńską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dajcie się nabierać
w wiekszości przypadków piszą tu co co wynajmuja opiekunki dla swojego dziecka.Pisza o tak małych stawkach,aby nikt nie odwazył się chciec od nich więcej. powiem jedno ,jestem z Gónego Śląska -u nas nikt niepodjął by się pracy z dziećmi za 500 zł!!!!!!!!!!! ludzie litości!zacznijcie się bardziej cenić!cholera człowieka bierze jak to wszystko czyta,skoro na takie poniżanie będziecie pozwolić to co sie dziwicie,że jest taka chora sytuacja w kraju. PRZEZ WAS PRZEZ TAKIE OSOBY CO GODZĄ SIĘ PRACOWAĆ ZA TAKIE MARNE_GŁODOWE WRĘCZ STAWKI. Tu sie robi wręcz podobna sytuacja co za granicą z tą różnicą,że tam pluje się na nas jako na emigrantów,co zaniżaja poziom ich kraju poprzez pracę za grosze.Tu zaczynamy pluc na swoich rodaków,bo dają się smacić. Jak się wszyscy nie postawią to gó**no zdziałcie i dlatego jest coraz większa dysproporcja pomiędzy biedotą i baaardzo bogatymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dajcie się nabierać
Jesazcze jedno-jak mozna być dobrą opiekunką dostajac tak marne pieniądze.Przeciez taka osoba bedzie sfrustrowana swoja sytuacją i swije złe wmocje przeleje na dziecko,którym się opiekuje.I suma sumarum te osoby,które wynajmują opiekunke i placą jej tak mało kręcą bicz na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dajcie sie nabierac
nie dajcie się nabierać na głodowe stawki.Ludzie szanujcie się!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maresa
WITAM Jestem tu nowa i chciałabym zasięgnąc informacji czy mam w miare dobrze płacone za moje pilnowanie dzieci. Pilnuje roczne dwojaczki za 7 zł na godz w Katowicach , praca bardzo cieżka , dzieci są bardzo energiczne, i maja swoje chymorki , czasem bardzo trudno to wszystko opanować, płacą mi 7 zł na godz, pilnowanie , karmienie , nie ma dodatkowych obowiązków,,,,jednak myślę że przy dwujce dzieci to nie jest wygórowana stawka czytając że za jedno pilnowane dziecko można mieć 10 zł , rodzina jest bardzo sympatyczna , dzieci bardzo sie do mnie przywiazaly, co byście zrobily NIANIE na moim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maresa
Czytam te wasze wypowiedzi i czesto tam pisze ze jak mamy maja wiecej placic nianiom jak same malo zarabiają, wiec MAUSIE zrozumcie w koncu że nawet pilnowanie prywatne dziecka u kogos w domu , bez umowy ,ubezpieczenia jaes dla opiekunek formą peacy , zarobku i utrzymania swojej rodziny, to że mama dziecka nie ma pieniedzy , to wcale nie oznacza ze opiekunka jest zmuszona do pilnowania za para groszy , normalna dzisiejsza stawka to 860 zl i ubezpieczenie , czyli jakies 1200 zł brutto miesiecznie przy najnizszej krajowej i wedlug mnie niania ktora podejmuje prace pilnowania dziecka powinna minimum tyle zarobic , bo dlaczego by mniej , czy to jest praca nie godna płacy ??? czy moze poprostu mamusie nie stac , jesli nie stac rodziców na nianie to nie powinni jej szukac a pogodzic sie ze swoja sytuacja i czekac az zapisze sie dziecko do przedszkola lub przeciez sa tez żłobki i jesli mama nie ma wesoło finansowo to moze sie nawet starac z MOPS-U o dofinansowanie a nie szukac NIANI za pare groszy , przeciez to też jest kobieta a przedewszystkim czlowiek i również chce zarobic normalne w miare pieniądze za 8 spedzonych godzin w pracy , dla wielu opiekunek to nie tylko to co lubią ale również źródło utrzymania , ja np. żyje sama i wychowuje córkę , zawoze ja do przedszkole a potem jade pilnowac inne dzieci , niestety gdybym miala zarobic 500 zł to z czego bym zapłaciła przedszkole i juz nie mówiąc o całej reszczie , a niestety praca NIANI to min. 8 godzi , czasem i wiecej , , przeciez nie bede głodzila swojedo dziecka po to zeby dla idei pilnowac komus dzieci za 500 zł, wole juz isc do pracy do jakiejs firmy i zarobic min. podstawe która jest dużo wieksza i miec ubezpieczenie , przeciez to takie logiczne a wy MAMY myslicie ze to jest praca jakas tylko moze dorywcza , ale tak nie jest każdy kto pracuje , to robi to po to żeby mieć wypłate bo pieniądze są potrzebne do przeżycia i wykarmienia własnych dzieci ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maresa
Nawet praca niani jest tez formą utrzymania choc dla wielu opiekunek daje również i radość i satysfakcję ale nie można takiej osobistej opieki nad dzieckiem przyrównywac do placówek przedszkolnych a juz napewno nie mozna porównywac opłat finansowych , tam jest zbiorowe pilnowanie a niania jest jedna i osobista do dziecka , aktywna w każdej minucie i w kazdej potrzebie i nie wyobrażam sobie tego że mamy próbują zbliżać zarobki niani do opłat przedszkolnych to absurd ale wiele mam niestety tak robi , mam kolezanke co pracuje w przedszkolu i wiem ile zarabia , moze lepiej byłoby przyrównać te zarobki NIANIA - OPIEKUNKA przedszkolna a nie NIANIA i opłaty przedszkolne bo to olbrzymia różnica , przedszkole wynosi mniej wiecej 250 zł to jak mama dolozy 100% to mysli ze jest to OLALA SUPER zarobek , ale niania to nie instytucja tylko pracownik wiec lepiej bedzie jak mamy zaczna brać pod uwadę zarobki opiekunek przedszkolnych do zaoferowania dla niani.... Poza tym to wszystko ja pilnuje za 1250 zł i nie jestem do konca przekonana czy to dobry zarobek przy dwujce dzieci , ale nie robie tego wylacznie dla pieniedzy , kocham te dzici, sa cudowne , ucze je tego czego mam nie ma czasy robic , nie maja roczku a za moja pomoca juz samodzielnie jedza lyzeczka, jest to dla mnie wielka satysfakcja , jak wracam do domu to bardzo za nimi tesknie ale to wszystko nie musi oznaczac ze miałabym to robic za 200-500zł , bo napewno bym sie tego nie podjeła.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobella
maresa nic dodać nic ując święta racja to sie też tyczy zatrudniających do sprzątania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dajcie się nabierac
No ,nareszcie widzę porządne komentarze,bo jak czytam takie w których nianie pisza,że sa zadowolone z 3-4 zł na godzine to mnie trzęsie.Przez takie głupie nie szanujące sie osoby u nas w kraju panuje wyzysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maresa
Myślę że każda Niania sama ocenia swoje możliwości i swój poziom pracy , cos wam opowiem : ....5 lat temu miałam dobrą sytuacje , żyłam z mężem , mielismy firme i córeczka miała roczek , chciałam wrócić do firmy pomoc mężowi i postanowiłam przyjąć Nianie - z agencji , fakt faktem że nie była droga 400zł na miesiąc ale jej praca ograniczała sie do siedzenia przed telewizorem i ogladania telenoweli a jak weszłam do domu w nietypowym czasie , to moje dziecko miało szpilke w buzi a niania siedziała przed telewizorem i piła kawe ...TO SA WLASNIE TE NIANIE ZA GROSZE!!!!! które nam porządnym opiekunkom psują rynek pracy , niestety popracowała u mnie 3 dni i przyjełam panią z polecenia mojej znajomej , ta nie była tania ale to miało swoje pozytywne strony , była po prostu SUPER !!!!! 5 lat temu płaciłam jej 1000 zł + wyżywienie,+ bilet miesięczny , i byłam pewna że będzie dbała o moją córcie bo miała u mnie dobrze , pracowala u mnie dwa lata i miala w tym czasie dwie podwyszki az dziecko poszlo do przedszkola, dlatego szanuje nianie które się cenią bo one wiedzą co potrafią zaoferować i bedę broniła ich stron , teraz w moim życiu troche sie zmieniło , jestem sama z córką ma teraz 6 lat , nie mam firmy i to ja pilnuje teraz dla rodziny dzieci , daje dzieciom to czego ja oczekiwałam od swojej niani , czyli miłosc , bezpieczenswo , higiene, zabawe ale przede wszystkim duzo miłosci . Miec najpierw u siebie nianie a potem sama nią być to bardzo duża szkoła , dużo uczy i uświadami na czym polega ten obowiązek dlatego wiem że praca niani jest bardzo odpowiedzialna i powinna byc dobrze płatna... I każda dobra Niania godna polecenia i zaufania będzie się ceniła i napewno bedzie też ceniona przez rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×