Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiatek12

Torby-torebeczki-nowe wzory zobacz zdjęcia!!!!!!

Polecane posty

Gość dzizzzzzz
skoncz z tymi torebkami! zasmiecasz nimi cale forum!! wystaw te badziewia na allegro i daj juz spokoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle ładne ale chyba ta seria dużo ładniejsza szkoda że już jedną kupiłam, bo nie mam kaski a tak kupiłabym tą na samym dole :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lospolacos
ile kosztuje taka torba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku, Twoje torebki sa sliczne, zwlaszcza ta bordowa z kokardka:) Jestes bardzo zdolna, pozdrawiam i zycze sukcesow🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoldaaaaa
jakie sa rozmiary tych toreb+cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale piekneeeeeeeeeee nie wiem czy nie skusze sie na druga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOo co za pochlebne opinie bardzo mi miło :-) A co do ceny to każda torba kosztuje 20 zł plus koszt przesyłki natomiast wymiary to już drogą e-mail bo za dużo pisania o każdej. joga.23@poczta.fm 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale234
ale tandetne torebki schowaj sie z nimi !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłyby do przyjęcia
gdyby były uszyte z jakichś fajnych tkanin. Przestań szyć wreszcie z tych łachmanów!!!! Jak nie masz kasy na materiały to pochodx po lumpeksach - tam można znaleźc fajne rzeczy, które nie nadają się do noszenia ale są uszyte z niepowtarzalnych tkanin i kosztują grosze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chodzi o to jaki
ten materiał jest w dotyku ale jak wyfgląda! A wygląda fatalnie - jak ze starego fartucha szkolnej woźnej albo ze szpitalnego jaśka , ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosisz fartuchy na codzien, ze masz tylko takie skojarzenia :P Nie kazdemu musza sie podobac torebki Kwiatka, ale bez przesady - nie podoba Ci sie, nie kupuj, ale chamskie komentarze zachowaj dla siebie. A jesli juz musisz wyrazac w ten sposob swoja opinie, to mysle, ze wypadaloby sie podpisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka678
Kwiatku, jestem zainteresowana śliczna torbą numer 2- czy moge wiedziec w jakiej jest cenie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSZYSTKIE PO 20 ZŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że jednak moje torby nadal wzbudzaja wiele kontrowersji no ale trudno takie życie. milka678======== torba kosztuje 20 zł plus koszt przesyłki więcej informacji joga.23@poczta.fm Papierowe_nożyczki=== jeżeli miałabym tkaniny takie jakby Ciebie interesowały to nie ma sprawy tylko napisz co byś chciała to może się dogadamy:-) A tak na marginesie to dziękuje wam dziewczyny za to, że jesteście po mojej stronie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia jest fajna
szkoda ze mi nie pasuje. A cos innego bys uszyla na zamowienie? gdzie mniej wiecej mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyję na zamówienie jak oczywiście dysponuje takim materiałem jak chce klient i jakjestem wstanie uszyć ;-) ale więcej szczegółów drogą e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tandeta
przez takie osoby jak ty, ktore nie maja co robic tylko szyja jakies badziewne torebki ludzie na ulicach wygladaja tak jak widac. czy wy naprawde nie macie gustu? to kicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysłałam meila
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BABULUNIA
TOREBKI-----DLA STAREJ BABCI..... BEZNADZIEJNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku śliczny======= jestem w stanie uszyć taką torbe jak na drugim zdjęciu tylko, że z tego zielonego materiału z którego jest torba uszyta na pierwszym zdjęciu. :-) a z żółtą kokardą to nie ma sprawy. Papierowe_nożyczki=========== jeżeli chozi o takie ucho to nie ma sprawy chodzi ci pewnie o tzw. konduktorke. Dziewczyna zrobiła tak że naszkicowała na kartce i przesłała mi zdjęcie i wiedziałam o co chodzi :-) tak tylko podpowiadam. Tylko nie wiem z jakiego materiału byś chciała i w jakim kolorze.? Mam fajny granatowy gruby sztruks ale to już tak na marginesie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku śliczny=========== miało być oczywiście że moge uszyć taką jak na czwartym zdjęciu tylko z materiału jak torba na pierwszym to jest pobłyskująca tkanina. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do licha!!! Nie podoba się - nie kupuj! Po co krytykujecie i obrażacie dziewczyne? Ma pomysły (widziałam jej laleczki i krówki....bardzo fajne!) i to się liczy. Przecież nie zmusza nikogo do kupna....Oferuje swoją pracę, swój pomysł i tyle. Kwiatku....pozdrawiam. Ja co prawda już trochę za stara jestem na takie torebki, pewnie śmiesznie bym z nią wyglądała :D ale jestem pełna podziwu dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To świetnie Kwiatku śliczny.
Więc jak mogłabym złożyć zamówienie?:P Może podac mail? A poza jeszcze pytania takie jak: Czy koszt to również będzie 20 zl? Przesyłki 6,50? :) I czy torebeczki mają podszewkę? Bardzo spodobały mi się Twoje prace:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku śliczny========= podaje e-mail joga.23@poczta.fm Tak torba również będzie kosztować 20 zł plus koszt przesyłki, torby mają podszewke i kieszonke za guzik. Jak uszyje to przesyłam zdjęcie i jak się podoba to dana osoba kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×