Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Kwiatek12

Torby-torebeczki-nowe wzory zobacz zdj臋cia!!!!!!

Polecane posty

Go艣膰 dzizzzzzz
skoncz z tymi torebkami! zasmiecasz nimi cale forum!! wystaw te badziewia na allegro i daj juz spokoj!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jak zwykle 艂adne ale chyba ta seria du偶o 艂adniejsza szkoda 偶e ju偶 jedn膮 kupi艂am, bo nie mam kaski a tak kupi艂abym t膮 na samym dole :-(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lospolacos
ile kosztuje taka torba?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kwiatku, Twoje torebki sa sliczne, zwlaszcza ta bordowa z kokardka:) Jestes bardzo zdolna, pozdrawiam i zycze sukcesow馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 izoldaaaaa
jakie sa rozmiary tych toreb+cena?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ale piekneeeeeeeeeee nie wiem czy nie skusze sie na druga :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
OOOOo co za pochlebne opinie bardzo mi mi艂o :-) A co do ceny to ka偶da torba kosztuje 20 z艂 plus koszt przesy艂ki natomiast wymiary to ju偶 drog膮 e-mail bo za du偶o pisania o ka偶dej. joga.23@poczta.fm 馃尲馃尲馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ale234
ale tandetne torebki schowaj sie z nimi !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 by艂yby do przyj臋cia
gdyby by艂y uszyte z jakich艣 fajnych tkanin. Przesta艅 szy膰 wreszcie z tych 艂achman贸w!!!! Jak nie masz kasy na materia艂y to pochodx po lumpeksach - tam mo偶na znale藕c fajne rzeczy, kt贸re nie nadaj膮 si臋 do noszenia ale s膮 uszyte z niepowtarzalnych tkanin i kosztuj膮 grosze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nie chodzi o to jaki
ten materia艂 jest w dotyku ale jak wyfgl膮da! A wygl膮da fatalnie - jak ze starego fartucha szkolnej wo藕nej albo ze szpitalnego ja艣ka , ble...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nosisz fartuchy na codzien, ze masz tylko takie skojarzenia :P Nie kazdemu musza sie podobac torebki Kwiatka, ale bez przesady - nie podoba Ci sie, nie kupuj, ale chamskie komentarze zachowaj dla siebie. A jesli juz musisz wyrazac w ten sposob swoja opinie, to mysle, ze wypadaloby sie podpisac...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 milka678
Kwiatku, jestem zainteresowana 艣liczna torb膮 numer 2- czy moge wiedziec w jakiej jest cenie?:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 20 z艂

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 WSZYSTKIE PO 20 Z艁

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Widze 偶e jednak moje torby nadal wzbudzaja wiele kontrowersji no ale trudno takie 偶ycie. milka678======== torba kosztuje 20 z艂 plus koszt przesy艂ki wi臋cej informacji joga.23@poczta.fm Papierowe_no偶yczki=== je偶eli mia艂abym tkaniny takie jakby Ciebie interesowa艂y to nie ma sprawy tylko napisz co by艣 chcia艂a to mo偶e si臋 dogadamy:-) A tak na marginesie to dzi臋kuje wam dziewczyny za to, 偶e jeste艣cie po mojej stronie :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ostatnia jest fajna
szkoda ze mi nie pasuje. A cos innego bys uszyla na zamowienie? gdzie mniej wiecej mieszkasz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Szyj臋 na zam贸wienie jak oczywi艣cie dysponuje takim materia艂em jak chce klient i jakjestem wstanie uszy膰 ;-) ale wi臋cej szczeg贸艂贸w drog膮 e-mail.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ale tandeta
przez takie osoby jak ty, ktore nie maja co robic tylko szyja jakies badziewne torebki ludzie na ulicach wygladaja tak jak widac. czy wy naprawde nie macie gustu? to kicz.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wys艂a艂am meila
:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 BABULUNIA
TOREBKI-----DLA STAREJ BABCI..... BEZNADZIEJNE

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kwiatku 艣liczny======= jestem w stanie uszy膰 tak膮 torbe jak na drugim zdj臋ciu tylko, 偶e z tego zielonego materia艂u z kt贸rego jest torba uszyta na pierwszym zdj臋ciu. :-) a z 偶贸艂t膮 kokard膮 to nie ma sprawy. Papierowe_no偶yczki=========== je偶eli chozi o takie ucho to nie ma sprawy chodzi ci pewnie o tzw. konduktorke. Dziewczyna zrobi艂a tak 偶e naszkicowa艂a na kartce i przes艂a艂a mi zdj臋cie i wiedzia艂am o co chodzi :-) tak tylko podpowiadam. Tylko nie wiem z jakiego materia艂u by艣 chcia艂a i w jakim kolorze.? Mam fajny granatowy gruby sztruks ale to ju偶 tak na marginesie :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kwiatku 艣liczny=========== mia艂o by膰 oczywi艣cie 偶e moge uszy膰 tak膮 jak na czwartym zdj臋ciu tylko z materia艂u jak torba na pierwszym to jest pob艂yskuj膮ca tkanina. :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Do licha!!! Nie podoba si臋 - nie kupuj! Po co krytykujecie i obra偶acie dziewczyne? Ma pomys艂y (widzia艂am jej laleczki i kr贸wki....bardzo fajne!) i to si臋 liczy. Przecie偶 nie zmusza nikogo do kupna....Oferuje swoj膮 prac臋, sw贸j pomys艂 i tyle. Kwiatku....pozdrawiam. Ja co prawda ju偶 troch臋 za stara jestem na takie torebki, pewnie 艣miesznie bym z ni膮 wygl膮da艂a :D ale jestem pe艂na podziwu dla Ciebie!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 To 艣wietnie Kwiatku 艣liczny.
Wi臋c jak mog艂abym z艂o偶y膰 zam贸wienie?:P Mo偶e podac mail? A poza jeszcze pytania takie jak: Czy koszt to r贸wnie偶 b臋dzie 20 zl? Przesy艂ki 6,50? :) I czy torebeczki maj膮 podszewk臋? Bardzo spodoba艂y mi si臋 Twoje prace:) Pozdrawiam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kwiatku 艣liczny========= podaje e-mail joga.23@poczta.fm Tak torba r贸wnie偶 b臋dzie kosztowa膰 20 z艂 plus koszt przesy艂ki, torby maj膮 podszewke i kieszonke za guzik. Jak uszyje to przesy艂am zdj臋cie i jak si臋 podoba to dana osoba kupuje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×