Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pap

Postępowanie w sprawie wypowiedzi Szczuki u Wojewódzkiego

Polecane posty

Gość pap

http://film.wp.pl/p/id,66870,wiadomosc.html?id=66870&rfbawp=1141985289.747&ticket=80058437987764622yj5FknVV6d1EHkHSrAtXB6lJQQl2a%2BrET34wgGl92yOJOu3ACF7BDGJ1es2zcWzpd%2B6ysOkHBWcghptipFykZWlALSb8PcSvgNzOrudgS1v%2BwVX2fQZZmxrdxTTMALe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap
slyszeliscie o tym?? ogladaliscie ten program???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ponoć mamy wolność słowa :O Oglądałam ten program i nie wydaje mi się to kpiną ale widać nawiedzony krąg rydzykowych sługulców widzi w tym coś więcej niż taki jak ja zwykły śmiertelnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia333
szczuka to wredna, brzydka baba. Nie wiem czemu ją trzymają w tej telewizji. Doprowadza mnie do szału. Zawsze jak ja wdzę, to przelączam na inny kanał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamietej o chorobie
padli wszyscy aniolowie i jednym glosem zawolali :upadla ,upadla ,upadla przekleta i nie ma juz dla mniej miejsca . i minal dzien trzeci . nazajutrz slonce zmienilo sie w krew a ksiezyc rozpadl sie na oczach tlumow i laska panska nie zostala odnaleziona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia333
drwienie z osoby niepelnosprawnej sługulce platformy zawsze sobie jakoś potrafia wytłumaczyć swoje obrzydliwe zachowanie. Najlepsza obrona - atak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienie pewnie jej nie znosisz
bo jest mądrzejsza od ciebie, tak jak 90% społeczeństwa :P Program oglądałam, nic bulwersującego w nim nie było, no ale bereciki znalazły se wodę na młyn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam oglądałam ten program i ona poprostu zwyczajnie sie wypowiedziała na temat jej dziwnego sposobu mówienia. I co że naśladowała jej głos?? to taka wielka zniewaga. Normalny człowiek by sie tym nie przejął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamietej o chorobie
i stalo sie pewnego razu ze wyszedl do tlumow i powiedzial : ;przeklety kazdy kto powie matce swemu i ojcu ;nie ma dzisiaj obiadu a sam bedzie zlizywal reszki z wczorajszej kolacji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia333
przez kazimierę oglądalność telewizji, w ktorej ona wystąpuje spada zdnia na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ oczywiście, że spada. W ogóle szara babka. Zapewne dlatego tak mało tearaz wiem o jakimś programidle, którego nie oglądałam.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta fatalnaa
Kazimeira Szczuka jest wyksztalcona, inteligentna osoba i jak sadze nie naigrywala sie z niepelnosprawnosci madzi tylko grupy, ktora ona reprezentuje. Brawa dla Kazi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×