Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zatańcz ze mną.

Bo co, bo kobiety nie potrafią jeżdzić dobrze samochodem?

Polecane posty

Tylko faceci są dobrymi kierowcami? Guzik prawda! Kobiety, która z Was zdała prawo jażdy za pierwszym razem? Która za drugim i trzecim? ale najważniejsze, że bez żadnej łapówki!? Ja zdałam prawko za pierwszym razem, i niech mi jakiś facet wyskoczy, że nie potrafie jeździć! Prawda jest taka, że to właśnie faceci są czasem gorsi na drodze od kobiet! PS. I jak jeszcze raz usłysze tekst \"uwaga kobieta za kierownicą\" to potrące :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz duzo racji!! kobieta prowadzi bezpieczniej bo kieruje sie wyobraznią..Faceci, w tym i ja kieruja zazwyczaj pedalem gazu niestety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet tylko patrzyc, by prtzycisnac gazu, by wyprzedzic, by wpierd**lic sie na trzeciego, zrobic jakas zrywe :O kobiety jak zwykle mysla głową :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci nie umieja jezdzic. My kobiety jestesmy lepsze !!! Chodz pomine fakt ze gdybym nie dala dupy instruktorowi w lasku bulońskim podczas jazdy egzaminacyjnej to by mnie bankowo ulał gdyż chwile wczeniej przewiozłam na masce babcie przechodząca na pasach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika jakbyś była bystra zauwazylabys, ze ktos sie podemnie podszywa, ja mam na koncu kropke, podszywacz nie!!!!!!!!!!!!!!!! a idiotka to mozesz byc ty :O odrazu zaczela sie jazda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynsztok
Ja zdałam za pierwszym razem i jeździć to dobrze jeżdżę , ale już manerwy.... hmmmmmmmmmm - w szkole jazdy umiałam wspaniale , potem miałam przerwę , teraz z powrotem wskoczyłam do samochodu , ale te manewry jakos mi się ulotniły :P I krążęzawsze godzinami po okoilcy w poszukiwaniu miejsca do parkowania , gdzie mógłby zaparkować nie tylko samochód , ale i cały dom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wcale nie uważam się za dobrego kierowcę i nie chodzi tu o technikę alejeżdże agresywnie, wściekam się na innych kierowców bezmyślnie jeżdżących i potrafię nieźkle zbluzgać czyli prowadzę jak \"typowy facet\" tylko czy faktycznie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bycie dobrym kierowcą
nie ma nic wspólnego z płcią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durna pipo
To że zdałaś prawko za pierwszysm razem to jeszcze wcale nie oznacza że umiesz dobrze jeździć. To zaledwie oznacza ze umiesz uruchomic samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh Ci podszywacze :O chociaż przyznam że skurczybyk trafił w moją podnięte. Często zatrzymuje sie z nienacka na środku ulicy i sciągam reformy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ja zdałam dopiero za 7 razem i uważam ze tak właściwie to nie umiem jeździć. Ale im częściej jeżdze sama tym lepiej mi idzie i uważam ze jestem ostrożniejsza i stwarzam mniejsze zagrożenie na drodze niż faceci. Przestrzegam przepisów, jestem uprzejma nie mam sobie nic do zarzucenia. No ale technicznie to jeszcze mi sie zdarza np. przytrzymać sprzęgło za długo itp. Dodam ze mam staare auto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh te podszywy. ale co prawda to prawda. Własnie kupiłam porcje bułek w biedronce i udaje sie swoim zdezelowanym trójkołowcem nad staw pokarmić łabędzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka prawda:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety wymagaja prawa jazdy od mezczyzn bo nie wiedza nawet gdzie hamulec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooo
Dnia 10.03.2006 o 15:27, Zatańcz ze mną. napisał:

Tylko faceci są dobrymi kierowcami? Guzik prawda! Kobiety, która z Was zdała prawo jażdy za pierwszym razem? Która za drugim i trzecim? ale najważniejsze, że bez żadnej łapówki!? Ja zdałam prawko za pierwszym razem, i niech mi jakiś facet wyskoczy, że nie potrafie jeździć! Prawda jest taka, że to właśnie faceci są czasem gorsi na drodze od kobiet! PS. I jak jeszcze raz usłysze tekst \"uwaga kobieta za kierownicą\" to potrące :P

Hahahhhhaha!! Ja ... xd. To, ze zadałaś prawko za pierwszym, nie znaczy, ze jesteś dobrym kierowca xd. Lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×