Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Dzień Bobry!! Eh wczoraj nareszcie zaczęłam oddychać :) ale jeszcze tylko dziś tak.. bo od jutro znów książki :P W ogóle to suuuper tydzień mi się zaczyna ale narazie muszę być ciiiiiiiiiiiiiii żeby nie zapeszyć :D Rumianuś jak Ci idzie studiowanko?? ;) No i właśnie.. Owczuś co się dzieje?? Dlaczego się smutasz?? :( Mam nadzieje, że to co napisałaś nie dotyczy Twojego związku.. eh :( Nie martw się Maleńka - kryzys w końcu przejdzie i będzie lepiej.. obiecuję ❤️ A mnie warto słuchać.. :P ❤️ Rumianuś ja Was nie zaniedbuję 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owczuś ale masz rację.. życie jest dziwne :( nie da się niczego przewidzieć :( Chociaż czasem to może i lepiej :) Główka do góry!! Czasem jest tragicznie, ale nagle sytuacja odwraca się o 180% i znów chce się żyć :) Bądź silna 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie owieczko w zyciu czasami bywaja ciezkie chwile ale potem musi nastapic radosc, wiec glowka do gory👄 bombus nie napisalam ze nas zaniedbujesz tylko ze musisz nadrobic zaleglosci z pisaniem, bo malo twoich postow mialysmy w starym roku, ale widze ze w nowym sie starasz:P ja wlasnie ugotowalam zupke i troche mi za slona wyszla;) hihi za wczasu ide po wode mineralna bo bedzie dzisiaj moja rodzinke suszyc:P buzki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przepraszam, że tak mało piszę...ale mam kupę zaległości na uczelni no i teraz nadrabiam a na dodatek martwie sie Darkiem, a zwłaszcza jego zdrowiem:( Nie wiem czy Wam pisałam, że gdzieś za dwa i pół tygodnia jedzie z powrotem do Holandii:( Jedyny plus to to że na razie Zakopane jest okej i to razem z nim ... Owieczko Miśku głowa do góry😍 Będzie dobrze dziewczyny dobrze piszą zobaczysz że to minie i znowu bedzie pogodnie😍 Bombus skąd ja znam ten ból co sie nazywa ksiażki...nie wiem za co mam sie zabrać i tydzien po prostu będzie katastrofalny...a jak ze swoim Skarbem wszystko okej? Rumianeczku Kochany jak to Was suszy? Co mieliście małą imprezke rodzinną?:)Własnie jak tam studia przyłączam sie do pytania Kasi:) A reszta dziewczyn? Gigusia o nas zapomniała już chyba podobnie jak Kiguś...😍 Anielka zapracowana 😍 Anusia biedna zakuwa😍 Fitness a Ty gdzie jestes?😍 nie zapomniałam chyba o zadnej? a wyśle Wam w koncu zdjecia z Sylwestra jak znajdę troszke więcej czasu. Uwielbiam Was i jestem z Wami myślami😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Rumianku ja miałam dziś przysłone ziemniaczki i już czuję tego skutki :P więc dobrze, że zawczasu się zabezpieczyłaś :P :D Naluś WITAJ 👄 Wszystko będzie dobrze.. wiem, że zamartwianie się samo jakoś tak jest.. ale nie warto. Co ma być to i tak będzie :) Więc ciesz się chwilami z Darkiem i nie myśl o jego wyjeździe.. chociaż narazie..dbajcie o siebie :) A na długo wyjeżdża?? A ja dziś się lenię :classic_cool: ale idę zaraz ogarnę trochę w pokoiku i potrenuję głupotkę tzn moje \"ćwiczenia\" :P a na wieczór jednak planuję już książki :o A co z moim Skarbem?? Jak narazie wszystko bdb i w ogóle jakoś zaczynają nam się pewne sprawy prostować :D Jestem szczęśliwa ❤️ i jakaś spokojniejsza.. PISZCIE WIĘCEJ!! Plosię no.. BUZIACZKIIIII 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Rumianku nie doczytałam już sie poprawię wybacz mi to😍ja przesoliłam kiedyś ziemniaki i nie dało się zjeśc za nic:P a najlepsze było raz jak ja je posoliłam a potem mój tata bo uznał, że nikt nie posolił też nie dało się ich zjeść:P Bombuś wyjeżdza najprawdopodobniej do października....heh szmat czasu z tym że powiedział mi że jest możliwośc abym przyjechała do niego w lipcu na trzy miesiące to mnie trzyma jakoś przy życiu bo inaczej chyba bym umarła z tęsknoty.Fajnie że u Ciebie wszystko dobrze cieszę się, ze się poukładało wszystko i jesteś radosna:) Własnie się dowiedziałam że głupi facet od makro dowalił nam kolosa w poniedziałek wtedy gdy mamy też egzamin:O no chyba go pogięło i to równo nie ma szans abym sie nauczyła i kolos w plecy...debil... Spadam do ksiażek. Miłego popołudnia😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziekuje wam bardzo👄 no pokłocilam sie z miskiem moim bo jest cholernie zazdrosny ze az glowa boli wlacze z tym i wlacze ale czasmi niedaje juz rady:P ale jest juz dobrze tak jak napislasmy:) jeszcze raz dziekuje za słowa otuchy:) oj Nalus skad ja znam ten bol ksiazki i sesja jestem tez tak zaowlna nauka projektami ahh szkoda gadac ... tylko wiecie co jak bym robila sama te projekty to bym juz dawno mila ale ...sa ludzie ktorzy wszystko na ostania chwile i mam tak szczezre wszystko w dupie i musze tak czesc i czekac i sie wkurzac a juz bym mogla sie wziac za co innego:( no ale..... Nlaus mycha wspolczuje ze Darek wyjezdza ale ciesz sie teraz nim kazda wolna chwilka bo TRZBA SIE CIESZYC ZYCIEM :):):) Rumnaku a co tam kochnie u ciebie w pracy slychac co?? a wiesz co niegniewaj sie ale albo zapomnialm albo nieweim co mi sie stalo ale co z twoim prawkiem???:> zdalas ???:> jezu az mi glupio sie pytac bo jak sie okaze ze juz dawno to soebie niewybcze :( Bombus ciesze sie ze u ciebie z miskiem wszystko oki:) oby tak dalej , teraz pewnie tkwisz w kisaizkach tak jak ja:P ale juz mi sie niechce i ide chyba spac a jutor powtorka z rozrywki:P bo mam 0 termin egzamniu w srode na ktory nic jeszcze nieumiem:P :P no wlasnie a co z reszta??? co z nasz Gigusia ,Kig i reszta Anusska jest usprawiedliwna bo nam mowila a anielka o wlasnie cie pojawila na gg ciekwe czy cos napisze:P:> oki buzki moje myszki spijcie slodko ps.czekam juz ponad godzine na ostania czesc projektu zebym mogla to skelcic i co i nicccccccccccc wrrrrrrrrrrr UMIESZ LICZYC LICZ NA SIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha nalus mam pytanko bo ja bym potrzebowala cos o zagrozeniach spolecznych np. cos o alhohlizmie wsrod mlodziezy albo cos podbnego masz moze cos takiego na kopmie robilas juz jakis referat z tym zwiazny bo wy na tej socjologi sie chyba tym zajmujecie co??? jak bys mila coskik to bylabym bardzo bardzo wdzeczna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko ciesze sie juz ok z miskiem:) a z moim prawkiem to ja dopiero jade sie na 2 egzamin zapisac,wiec nic nie przegapilas:P mialam taki mlyn w ostatnich miesiach, szkola, praca ze nawet nie myslalam o tym...a teraz jade sie zapisac z moim bratem:) Nalus co do D to ja nie wiem, jak on moze cie sama na tak dlugo zostawic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i wyobrazcie sobie ze ja mam w piatek wyklady do 18.10 i jeszcze sobie piz***** z pedagogiki oswiadczyla wczoraj ze mamy zostac po wykladach bo ona nam musi kolosa zrobic zeby nam zaliczenie wpisac...wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słonecka Wy moje :D Owczuś STRASZNIŚCIE się cieszę, że już u Ciebie ok :D:D:D I wiesz co Ci napiszę.. wiem, co to chorobliwa zazdrość :( i wiem ile przez to przeszłam :( ale warto było walczyć. bo teraz jest cuuuuuuuuudooooooownieeeeee ❤️ i Tobie też tego życzę z całego serduszka.. tylko NIGDY nie dawaj za wygraną, duuuuużo rozmawiajcie.. no i 100% zaufania konieczne.. I będzie dobrze :D Rumianuś wszędzie musi się trafić jakiś zajobek :o nie matrw się :) ja to w ogóle myślę, że polskie uczelnie nie są od edukacji tylko dręczenia i poniżania ludzi :o :( Ale główki do góry!!! Naluśka to na długo jedzie :( Ale suuuuper jakbyś do niego pojechała :D Bylibyście SAMI i tylko dla siebie :D Wiecie co.. dziś mi odbiło i strzeliłam sobie grzywkę :P Wyglądam jak 3latka :classic_cool: A jutro idę popracować za znajomą w biurze rachunkowym :) Milusi wieczorka życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem powinniscie mnie ztluc za to nieoddzywanie sie PRZEPRASZAM postaram sie wszystko nadrobic ale w moim zyciu co chwila cos wyskakuje .... naprawde o was mysle👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko sadzac po opisie to mialas zly dzien, nie tylko ty, ja mialam dzisiaj dobry humor i sie potem wkur****** sory za slownik ale ja juz chyba sama nie wiem czego chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie moje wietualne koleżanki:) Dawno mnie tu nie było:( Ale juz sie tłumaczę...ostatnio miałam zamieszanie w życiu...nic złego, tylko ciągle cos się działo..;_:) A mianowicie....praca, i problemy z nią zwiazane, Piotrek i jego wyjazd do sanatorium, próby i wystepy..... A teraz po kolei..... Prca- hmmm....brak klientów, brak pieniedzy, brak towaru. Ale powoli się układa, nawet zamówienie miałam za co zrobić...;) Ciągle książkiczytam, nigdy tak szybko nie czytałam, dziewczyny mówie wam.....już 3 przeczytałam w ciągu 2 tygodni....:) Piotruś- oczywiście po pracy tylkko z nim się spotykałam.....praca, Piotrek itd......Spedzaliśmy jak najwięcej czasu przed wyjazdem. Mało się kłócilismy, ale kłótnie się zdażały:)ostatnio mieliśmy cały weekend występów...fajnusno było..;) i wiecie co??? .......................... Dostalismy zaproszenie do Moskwy!!!!!!jupi jupi jupi Znaczy nasz cały zespół:D i zajelismy pierwsze miejsce na festiwalu. W lutym jedziemy do Czech na jakis turniej w MArcu 30 jedziemy do Moskwy, a maj-czerwiec dostaliśmy zaproszenie na Ukraine:D Więc się szykuja super wyjazdy:) Będę robiła tylko zdjątka i wam wysyłała:) Rumianek już dostała ode mnie zdjęcia z mojego sklepu, wam przesle dziś po pracy:) A tak poza tym nic się nie dzieje....całymi dniami jestem w pracy a po 18 jestem w domku, przed komputerem....albo na próbach:) Piotruś wraca dopiero 1 lutego(jest w Lądku Zdroju) mam zamiar pojechać do niego w odwiedziny....mam nadzieję że będę miałą czas.... Owieczko, a jesli chodzi o zły humor, to włąsnie wczoraj mi go spieprz****moja wspólnixczka....;/;/;/;/;/ Mianowicie....jest na wypowiedzeniu w tej swojej pracy.....miała byc na urlopie, ja miałam mieć od czwartku wolne.... Okazało się ze jej kolezanka z kóra pracuje, jest w ciazy a do tego ma jakas tam chorobe i jest na zwolnieniu i musi ja zastepowac.... A ja tyram calymy dniami w naszymsklepie.... normaklnie mówie wam szok...;/ A do trego przyszła i powiedziała mmi wczoraj, ze bede pracowala do 16 albo nawet do 22 dopóki nie zacznioe sie remont w sklepie.... no super.....;/;/;/;/ i tak włąsnie tyram za dwie...;/a oczywiscie zyski 50/50..... Nie wiem,,,,,chyba ją udusze..;;/ a do tego wszelkie sprawy z pieniedzmi ja zalatwiam, bo ona żekomo nie ma czasu....a dużo do opowiadania.... jestem poprostu nieźle wkurzona...... Dobra słoneczka zmykam do pracy, bo klienci mi uciekną...;p Buziaczki papa dziś się odezwę....:) Powodzenia na egzaminach, trzymam za was kciuki...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje... Napisze cos wiecej wieczorkiem obiecuję😍 Rumianku biedactwo🌻 Anielko będzie dobrze ale fajnie z tymi zaproszeniami🌻 Gigusia odezwij sie trochę wiecej jak będziesz mogła🌻 Owieczko poszukam Miśku później czegoś o tym alkoholizmie trzymaj się mała🌻 Bombuś jak nauka?🌻 Ja napisałam dzisiaj gigantycznego kolosa i padam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dawno takiej pustki na tym topiku nie bylo :( anusssko wracaj juz do nas, tesknimy za toba❤️ kig o tobie juz nie mowiac, zgubilas nam sie gdzies, fitnes tez cos juz nie pisze nic do nas:( DZIEWCZYNKI SMUTNO TU BEZ WAS wiecie co ja nie mam dzisiaj checi do niczego, jutro mam kolos na ktory jeszcze nic nie umiem :/ musialabym sie zabrac do nauki ale nie chce sie strasznie, wogole chyba mam juz przekwitanie bo mam znowu jakies hustawki nastrojów :P milego dnia serducha moje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig widzialam cie na gg, w tej chwili masz cos napisac :P !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) no dobrze wiec tak miałam gigantycznego kolosa napisałam go a teraz zabieram się za następne czyli egzamin ze statystyki....ech... W ogole ostatnio jakoś te dni lecą nawet nie wiem kiedy popadłam tez w jakaś apatię nic mnie nie cieszy i do tego boli mnie okropnie głowa aż mi nie dobrze... D może nie wyejchac okazało się dostal propozycję pracy tutaj no i zobaczymy:) z jednej strony się bardzo ciesze ale z drugiej ech...sama nie wiem...od tych naszych niby zareczyn:P zrobiło się z tego takie coś naprawdę na poważnie:P ech:D a najlepsze jest to ze moi rodzice to go wprost uwielbiają najpierw przekupił mamę a teraz tate:P Owieczko szukalam ale niestety nic o tym nie mam...poszukaj na stronach typu ściąga.pl tam moze coś być. Trzymaj sie nam tam odezwij sie i napisz czy już lepiej u Ciebie😍 Anielko to rzeczywiście widzę ze nie masz na nic czasu...na ile Piotrek wyjechał? a biznes na pewno sie rozkręci teraz wiesz były Świeta kasy brakuje ale jestem pewna że będzie wszystko dobrze:) Rumianeczku i jak uczysz się? Trzymam kciuki jutro😍 A jak ząb? Dobra teraz spadam trzeba się pouczyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Robaczki!! Dzis mam zly dzien, i wiem wiem wiem..., ze sie nie odzywalam i rzadko odzywam, ale jakos tak wychodzi......... Dzis zabieram sie do nauki.. hehs a mialm ten czas milo spedzic z moim kochanie:( jestem wkurzona.... od 3 dni sie z nim nie widzialam...i dzis sie jeszcze rozchorowal a jutro chce jechac do WAwy!! Jak pojedzie to sie na maxa wkurze sie....grrr... naprawde jakas zlosc we mnie dzrzemie i nie wiem czemu, pewnie dlatego, ze mam ful nauki a jakos mi sie nie chce uczyc i sie wyrzywam na wszystkich:/ Musze przezyc jakos ten miesiac i jak wszystko dobrze pojdzie to potem bedzie jzu z gorki:) Musze byc dobrej mysli... Moje Kochanie zadzwonilo hehs... nie moge byc na niego wkurzona ... szkoda mi go, mam nadzieje, ze szybciutko wyzdrowieje i do Wawy chyba nie jedzie Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus--->Egzam ze statystyki wspolczucja... ja jeszcze nie mam statystyki, ale za rok bede miala i widzialm co tam jest....tyle wzorow.. Rumianku---> wspolczuje z tym ząbkiem...az mnie ciarki przelecialy, nie nawidze dentysty, ale mam tez fiola na punkcie zabkow!! Anielko---> masz bardzo fajniutko z tymi wyjazdami:) tez bym tak chciala... Owieczko---> Twoj Misiek jest zazdrosny:) hehs musisz mu to wybaczyc.. ja tez zawsze jestem bardzo zazdrosna o mojego Tygryska... jakos tak mam...niestety:/ Wiem, ze ja z mojm Tigerem jestem krotko, ale mam takie wrazenie, ze to ten i tylko ten jedyny:D wczesniej nei czulam czegos takiego... a i jeszcze sie nei klocilismy...a z moim charakterkiem to normalnie cud:P Bombus---> Wiecej sie ucz hehe, nie no zartuje, ciesze sie, ze Ci sie uklada ze swoim skarbkiem:) Gigus---> zawsze zaganiana hehe Owieczko, Rumianku, Anielko, Bombuś,Nalus, Giguś, 20letia 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjjjjjjjjjjjj sloneczka!!!!!!!!!!!!! przyszlam sprawdzic czy zyjecie i czy bobastyczna i gigus sie popawilyhmmmmmmmmmmmmm i fitness widze ze pisze ale ja nie czaje bo alb nie docztalaam albo ty nie napisalas jak to ze jestescie razem??/ja tylko pamietam jak pisalas ze sie kos pojawil;) a chce wam powiedziec ze tego co teraz przezywalam i przezywam nie mialam jeszce nigdy codziennie placz stres mysl ze wywala mnie po poroczu przez biologie (zaliczam we wtorek 2zalegle testy z ktorych zabraklo mi 1pkt a z drugiego 2pkt do zal a zaliczam u mojego harkorowego prowadzacego..te jego pytania.....) noi do tego doszly pasozytyz ktorych mam jedno zalczenie i we wt zalicam kolejne 2cw zeby mnie dopuscil do testu ktory jest w pt na ktory obowiazuje mnie 2razy tyle materialu ktory mam zaliczyc w ten wtorek nie wiem jakto zrobie czy pozaliczam to i czy ten test z pasozytow zalicze a 2lutegomam koncowy egz z bioli po ktorym moge wyleciec...no nic aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dzisssssssssssss uwaga okazalo sie ze zalicylam hardkorowy test z glowy i szyi i mniej hardkorowe szpilki bo bo wumie trudne to bardzo ale jakos fajne byly:)wszyscy mowia ze te szpilki sa najlatwiejsze na roku bo nic ie moga zaznaczyc w sumie nie wiem czemu:P no i zaliczylam:D:D:D:DD:D:D:D:D cos tam poczytalam co u was owczus zazdrosc dobra rzecz ale w umiarze j juz to wypracowalam a widze ze bombeczka pracuje:) u nas juz do tego doszlo ze potrafimy nawet zartowac ze ten facet z roku jest zarabisty ze przytojniak itd normalnie by to nie przeszlo odrazu by bylo to sedo niego idz jak ci sie inny podoba a teraz super nawet nie wkurza mnie jak mi mowi ze go kolezaki z grupy caluja na czesc i na dowidzenia:Ddo wsztkogo mozna dojsc:) rumianeczku a co ci z zebem sie stalo??ja mama powycinane wszyte 4 8:) Nalusto moze zostanie D??jej jak sie ciesze ze sie wam klada!!!!!!!!!!!!!! giguska brak nam ciebie!!!! kig sie nie odzywa:( anelko sklep sie napewno rozkreci wierze w ciebie!! aaa czy pisalam wam ze sie przeprowdzamy do NASZEGO mieszkanka??w lutym???teraz tata bedzie nam remontowac ze znajomym jego tzn odmalowac itd a w wakacjie generwlny remont bo miesanie po starej babcince co byla dowa bezdzietna wiec wyglada to meisanie jak wyglada ale jest NASZE jeszcze to do mnie nie dociera mam narazie mozg przesycony anatomia i biologia aaaa i jeszcze mam w przyszym tyg zaliczennie z biofizyki rezonans magnetyczny juz mialam usg rentgen tomograf zaliczylam wsztko bardzo ceikawe zajecia:) i w przyszlym tyg poprawiam test z kosci i cala koncyne gorna ja naprawde plakalam codizennie codziennie ryzcalam i nie moglam sie uczyc podlamywalam sie coraz bardziej na szezczie w pore zrozumialam ze musze walczyc juz widzialam sie ze porawiam ierwszy rok w nastenym roku okropne sa te studia pod wzgledem wykanczania psycicznego i fizycznego tez jzeli nie bylabym tak zacieta ze chce to zrobic chce zdobyc ten zawod w konkretnym celu :pomocy ludziom to zrezygnowlabym w 2msc nauki ja nie wiem jak ci co sa na tych studiach zeby potem obic kase to wytzymuja ...wiem ze jak hcialabym byc lekarzem dla kasy juz nie ylo by mnie na tych studiach.. dziekwycznki przepraszam ze ta chaotycznie ale muze wkuc ogrommm rzeczy d tego do poprawki czemu ja sie nie uczylam wczescniej czemu sobie porpdobilam zaleglosci ale jestem glupia no nic musialam sie wygadac moze teraz bedzie lepej dostalam pozytywnego kopa w postaci zaliczenia glowy i szyi i mam sile isc dalej a to jest strasnzie potrzebne straszie dziewycznki tryzmam za was kciuki wiem ze damy rade wszytko ladnie pozaliczac i isc dalej rozumiem was doskonale ze nie macie czasu wiem co to znacyz;P tesknie bardoz za wami 😘dla wszytkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusss masz racje chyba nie napisalam, ze jestesmy razem... nom ale jestesmy i jestem bardzo HAPPy :P Mialam sie uczyc i jakos nic z tego.......hehs BUZIOLKI TAKIE WILKIE DLA CIEBIE ANUSSS!!! 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> Anusss ---> A no i wspolczucia z ta biola...A no i to wlasne mieszkanko... luksusio..hehe jeszcze raz buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×