Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

no rumianku chcchhooooodddzzzzzzz jak sie czujesz by the way?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I feel good ;) ten pieronski katar mi jeszcze dokucza i kaszel a poza tym zyje:Plece do wanny, odezwe sie jeszcze, kig pisz bo malo cie tutaj cos ostatnio anno julio ( fajny nick) fajnie ze chcesz zostac z nami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co no co moge napisac no smutno mi dzsaj obijam sie kilogramow zapenwe przybywa bo juz do birmingham na balet nie chdze i sama nie wiem jakos tak dziwnie zaraz pewnie pojde lulu brat jak zwykle siedzi u mnie na drugim kompie i nie predko pojdzie..uwielboam byc niania swojego starszego braciszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nie chodzisz juz na balet?? czasami to mlodsze rodzenstwo musi sie zamienic miejscem ze straszym, tak bywa;) lece do lozka 😡 nienawidze kataru:( śpijcie słodko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo to pieniazka brak czasu i sil nawet fizycznych...z drugiej strony jak popatrze w lustro eeehhh a laseczki dawalam wam stronke ze zdjeciami mojeg brata i moja sesja z poczatku roku? macie linka http://jerry486.deviantart.com/gallery/ to takie w bezowym wdzianku to ja:P milego kurowania sie Rumianku buziaki slonca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig sliczne zdjecia, po prostu cudne, wreszcie mozemy cie dokladnie obejrzec:P dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziweczny wlasnie sie szykuje do egzaminy :( uczylam sie sporo nawet nad ranem wstalam o 2 i sie uczylam byle zeby to dalo tylko efekty wiecie jak sie boje bo kurde przez takiego niepwoiem kogo niedam sie wyzucic na 3 roku ze stodiow:( trzymajcie kciuki:):)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! widze ze tu milayscie wczoraj kafeteriowa wyzerke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja mam dzisiaj wolny dzień :) Owieczka jak wrócisz to pisz jak Ci poszło. Kig fajne fotki :) Do mnie dzisiaj ma wpaść na kawę jedyna psiapsiółka na tej wyspie. Ale jest dla mnie jak moja starsza siostra ;), której nigdt nie miałam. 3majcie się laski cieplutko! narka, później się odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdalam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 jestem juz na 6 semstrze jupi jupi ale ciezko bylo ale juz jestem po na szczesie przez to wszystko sie niekaplam ze sa zdjecia naszej Kig jej jak fajnie wlasnie je ogldam musze ci poiwedziec ze inaczej soebie ciebie wyobrazalam:P a ty jestes taka słodziutka i drobna hihi fajna jestes:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OWCA RULEZ oh yeah!!!!!!Niezle wymiatasz na tych studiach no zazdroszcze kobieta sukcesu studia fajny facet slub mila ladna no bo sie w tobie normalnie zakocham tak trzymaj!!! Dzieki za komentarze w sprawie zdjec :) bywalo lepiej z moim wygladem zapuszczam znowu wlosy chce jak 14 miesiecy temu now miec do pasa moze wresazcie przestana mnie pytac o dowod he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt wyglasz bardzo mlodziutko na tych fotkach:P ale to dobrze bo kobiety sa wieczne mlode:) a juz tak mnie nieobsypuj komplementami bo studia na moim kierunku to nic nadzwyczajnego:P i jeszcze sie zawstydze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lobuzy, a u mnie brat okupuje komputer bo rozwiazuje testy na prawko, jutro ma egzain teoretyczny, wygonilam go juz bo mnie nerwy juz wziely😠 siedzi i siedzi, jak mu sie grunt pod nogami pali to sie bierze do nauki, heh zreszta ja tez tak robie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to gdzie reszta mafii?? nala bombus anielka fitness anussska ( ty masz wybaczone ) Giga co to za smutny opis na gg?? chcemy wiedziec co sie dzieje?? zlituj sie kobieto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co u jakoś dzisiaj tak smutno? Ja miałam udany dzień. Jak się macie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie nie bylo zle znowu sie obezarlam jak mala swinka chrum chrum teraz mojj Sam siedzi obok i jeczy M mi komputer wiec miusze mu dac bo jeszcze powiem mi \'no to dupa\'i sie nadasa he he a tera czyta to i roumie troche i znowu zaczyna dupa dupa ha jaki poliglota sie znalazl pyta sie niewinnie co tu piisze a wlasnie dostal prace zaczyna w poniezialaek czyli koniec pracowania w jednym biurze hurrrraaaa nie bede sie musiala dluzej ukrywac a on bedzie pracowal w szitalu za biureczkiem hehehhe buziaki Owca nie badz kobieto taka skromna Rumianku znam bol brata na kompie wierz mi jerry sie przeprowad zil 2 tyg temu ulice dalej i siedzi u mnie praktycnie caluy czas eeehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja sie tez dzisiaj obzeralam, w pracy dlubie juz tylko slonecznik zeby sie powstrzymac od slodyczy:P uczylam teraz brata testow :/ wiesz kig rola straszego rodzenstwa tez bywa meczaca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu juli przyzwyczaisz sie :P czasami jest tu milon wpisow dziennie a czasami tylko rumianek na strazy topiku pisze sama do siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ciekawe ja też czasami lubię rozmawiać sama ze sobą :) ale chyba nadchodzi pora snu 3majcie się cieplutko! dobrej nocki! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki wyslalam wam w mailu zaproszenia z nivei, jakbyscie mogly kliknac na link;) jak sie uda to dostane zelik za darmo, mozecie sie zarejestrowac i tez dostac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek! Ja właśnie się wybieram na ląd, nie cierpię promów. Do zoaczyska później! Aha Ale ja chyba nie dostanę bo przecież jestem za granicą? Jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Witam Anie Julie.....pisz jak najwiecej): ja jestem tez Ania a moj nick od trzeciego imienia:d rumianku kochany dziekuje za zaproszenie, juz jestem zalogowana:D pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ania julia!!milo mi cie poznac:) hej dziewczynki:) 🌻 ciesze sie ze zyjecie tylk ocos gigi niewidac?? G I G A !!!!!! ODEZWIJ SIE:) a ja mam zapierdziel jak zawsze...z laciny straszy ze nie dopusci do egz, z anatomii asystenci nie ciekawi... chemia - najbardziej hardkorowa asystentka zajecia mamy na laborze a ja nigdy nie maial mdoczynienia z chem laboratoryjna a ona na lapy sie strasznie patrzy nie daj boze cos pomieszasz w zlej kolejnosci ajc.. juz ostatnio poieralam przez pomylke wode z osadem pipeta automatyczna a mialam ciagnasc roztwor bialka kurzego hehehehe ale powiedziaa ze na pierwszych zajecaiahc wybacza a potem mamy sie stresowac:D z histologii trafilam swietnie, ale dowalili nam pod koniec semestru semestralke ze szkielek(czyli pod mikroskopem rozpoznaje sie tkanki...brrr) a zawsze bylo to dopireo w na egz po 3sem... z ang luzik dzis bylo swietnie posmialam sie ze hohohoh :D choc na ang troche radosci i usmiechu bo na kazdych zajeciach wiekszosc ma zoladek jak pileczka do tenisa:P jeszcze egz z biol w srode boje sie cholernie tym bardziej ze nie mam kiedy sie uczyc bo ciagle musze byc pzygotowana na bierzaco:( juz wylecialo ponad 40osob poegz z biol ciekawe ile zostanie...to ok 1/4roku a ludzie naprawde byli rewelacjni:(eh ta psychika i terminy.... anielko jak z P? bomba co u ciebie??gratuluje zdania!!!!!!! owieckzo gratuluje zdania na 6sem:) nalus ciesze sie ze D nie wyjezdza rumianku ja nie dostalam zaproszenia ale sie nie smuce bo i tak nie mam czasu nigdzie wchodzic nawet nie wiem co to:) kig ciesze sie ze jestes juz z nami na bierzaco:) i zdjecia slincze naprawde:) i ty tez cudna jestes:) szkoda ze nie maszzdjecia z samem:( mam nadzieje ze nikogo nie pominelam.. aniu julio fintess 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×