Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
soul78

dobry pediatra-warszawa

Polecane posty

Prosze o namiary na dobrego pediatrę w Warszawie dojeżdżającego prywatnie do domu i dajacego ewentualnie zwolnienie na opiekę nad dziećmi. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fachowych lekarzy mają w centrum City Clinic. Może za wszystkich to nie mogę ręczyć, ale jeśli chodzi o pediatrów to mogę polecić. Duża wiedza, doświadczenie wyniesione z pracy w szpitalach w Polsce i za granicą. Człowiek ma tutaj poczucie, że oddaje dziecko w dobre ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem autorką ale podbijam temat- chodzi mi o pediatrow którzy przyjeżdżają na wizyty domowe w wawie - możecie kogoś polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oswiezam! jakiego pediatre najlepiej kobiete polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaGaga
W przychodni Wilmed przyjmuje dr Anna Cichoń. Jest bardzo dobrym pediatrą, ma super kontakt z dziećmi, a to też jest bardzo ważne. Śmiało możecie do niej się udać z maluchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie mieszkasz, jest to uzależone gdzie ma dojechać lekarz czy w każdą część Warszawy dojedzie w godzine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premium medical ma pediatrę młodego Pana nazwiska nie pamietam który ma bardzo dobre opinie. Chciałam sama zamówić go do domu ale akurat był na l4 Wiec osobiście nie sprawdziłam. My chodzimy do dr Wieczorek z Vital Med na Grochowie ale do domu nie jezdzi trzeba samemu się zapisać na NFZ i nie są odległe terminy ja czasem z dnia na dzień się zapisuje. Dr jest dość oschła i bardzo konkretna w obyciu nie ciućka do dziecka i nie gaworzy razem z nim ale bada chyba dość dokładnie i zwraca uwagę na różne kwestie odpowiadając na pytania rodziców którzy maja obawy o różne historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3:04- znalazlam juz tego pana z premium Medical w necie. Czy masz do niego jakis kontakt ? Czy tam trzeba zadzwonić zeby zamowic wizyte do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusska88
Kiedy zamawiasz poprzez aplikację LekarzObok to w godzinę myślę, że spokojnie lekarz dojedzie! Oczywiście zależy w której części miasta się mieszka, wtedy czas jest uzależniony od odległości, ale wiadomo lepsze to niż czekać dwa dni na wizytę u internisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgakoal
czy mozna poprzez te aplikacje wybrać okreslonego lekarza który ma przyjechać? świetna aplikacja, daj wiecej szczegółów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanan
Najlepiej będzie jak poczytasz bezpośrednio na ich stronie https://lekarzobok.pl/ albo na fanpage na Facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak można wszytko wybrać na lekarzobok, od zgłoszenia w ciągu ok 1 h jest doktor na podany adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaanaaka
ta aplikacja rzeczywiscie jest dobrym rozwiazaniem i mozna dzieki niej uniknąć kolejek... a w innym mieście poza Warszawą ta aplikacja też działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłączam się do pytania, czy ta aplikacja lekarzobok dziala tylko w Warszawie? placi sie on line czy gotówką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja płaciłam na lakarzobok online, wypełniasz swoje dane, jakie są powody wezwania lekarza itd i jest opcja przejdź do płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, to banalnie proste. A korzystając z aplikacji LekarzObok mamy gwarancję profesjonalnej pomocy w szybkim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helio33
Ja zawsze jeżdżę z dzieciakami do Radzymina do CM Panorama do dr Ewy Albrecht, na NFZ a lepsza opieka niż prywatnie. Nie miałam jeszcze problemu z zapisem, czasami nawet wieczorem uda się jeszcze dostać na wizytę. A mam dość blisko bo mieszkam z tamtej strony Warszawy, raz dojechałam w 10 minut nawet (a do pracy na drugą stronę Wisły przebijam się godzinę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggusskaka89
No to faktycznie tylko pozazdrościć. Ja jednak zaufałam raz lekarzObok i teraz już raczej będziemy tylko z tej aplikacji korzystać jeśli chodzi o pediatrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz zamówić wizytę domową to szczerze rekomenduję aplikację lekarzObok. Pracuje dla nich wielu genialnych pediatrów, którzy w ciągu godziny od wezwania zjawiają się w naszym domu. Szczególnie polecam dr Karolinę Borowicz, która nie dość, że jest wykwalifikowaną specjalistką, to ma genialne podejście do małych pacjentów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlggaOlgaOlga
Z naszej przychodni nawet nie udało się skorzystać w tym roku, takie kolejki, ale LekarzObok faktycznie super sprawa, pani doktor ostatnio dotarła do nas w ciągu pół godziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też korzystam z aplikacji lekarzObok i jestem zachwycona, lekarze są wykwalifikowani, nie są ograniczeni czasowo i co bardzo ważne czas oczekiwania na specjalistę to max godzina ( w zakorkowanej Warszawie! ). Wolę zapłacić, komfort wizyty jest dla mnie bardzo ważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaanaaka
tez znam tę aplikację i wiem, że już nie tylko w Warszawie ale i we Wrocławiu i Krakowie można z niej skorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z synem i córką chodzę do Centrum Medycznego dokotrA, bo tam przyjmuje nasza Pani doktor Dominika Pomorska. Bardzo sympatyczna, moje dzieci ją uwielbiają :) Dokładny adres znajdziesz tutaj https://www.doktora.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ereczka
Oj ja z dzieciakami jeżdżę do szpitala św.Elżbiety do doktor Ireny Jankowskiej . Babeczka ma super podejście do maluchów i naprawdę sporo cierpliwości do moich urwisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Też ostatnio rozglądałam się za dobrym i zaufanym pediatrą w Warszawie. Ostatecznie trafiłam na centrum medyczne www.med-expert.pl i polecam wam tę placówkę. Tam spotkacie się z dobrym i doświadczonym pediatrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No my również chodzimy z dzieckiem prywatnie. Mam wrazenie, ze coraz trudniej jest dostać się do lekarza rodzinnego oraz do pediatry na fundusz. Niestety ale terminy są odległe oraz jeśli juz uda się dostać to w terminach porannych. Co bywa problematyczne jeśli się pracuje ( przecież opiekunki do pediatry z dzieckiem za bardzo nie wyślę).  Aktualnie chodzę z córka do Balumedu:

http://balumed.pl/specjalizacje/alergolog/

I mogę polecić bo jest tam profesjonalna opieka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lekarzy to szukam tutaj https://www.dolekarzy.pl/ Duża baza specjalistów z różnych dziedzin i zawsze można szybko znaleźć kogoś w swojej okolicy. Dla mnie ten portal to absolutne must have w wyszukiwaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×