Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zakochana01

Jakiej firmy bieliznę lubicie? jaką polecacie?

Polecane posty

czesc wszystkim zakupoholiczkom :-P ja zawsze odkładam do skarbonki i wypruwam się by kupić sobie staniczek z triumpha...są nie do zdarcia na conajmniej 3 lata , po prostu rewelacja...wzory ostatnio coraz bardziej na czasie. musze mieć solidne biustonosze poniewaz mam co w nich nosic - mam miseczkę C ;-) Tylko może jest jakas rownie dobra firma ktorej biustonosze sa tez rewelacyjne? np dim czy lilly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, masz racje Triumf jest faktycznie piękny i nie do zdarcia:) Mam niektóre biustonosze, żeby nie przesadzić- 7 lat!!! Mają wzory klasyczne i dlatego nie wychodzą z mody! Co do bielizny lubię tez intimissimi, ale raczej nie jest to bielizna na codzień, do pracy. To romantzm w pieknym wydaniu, hmmm, takie bielizniane smaczki, które lubią i dziewczynki i chłopcy, którzy na nie patrzą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akademia
intimisimi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akademia
ja w intimissimi chodzę do pracy !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam akurat taką, w której nie byłoby mi wygodnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wygladają ceny w intimissimi? tak jak w triumph pewnie :-O ja tez lubie chodzic w niegrzecznej bieliznie do pracy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomi omi 26
ja tez triumph ale szkoda mi kasy tyle wydawac ale jak maja przeceny to zawsze cos fajnego kupie. kiedys za 25 zl kupilam stanik i 2 pary majtek.triumpha oczywiscie.warto jest sie wiec rozejzec za jakimis przecenami. pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intimissimi jest super - uwielbiam te bielizne, nosze ja na codzien, nawet jak mam na sobie znoszony sweter i dzinsy to swiadomosc, ze pod spodem sa takie cuda poprawia mi nastroj i jakos lepiej sie czuje ;) ceny rozne, ale do przyjecia - majtki zaczynaja sie od 30 zl, staniki od 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akademia
popieram ostatni post... Intimissimi jest super.... I ta bielizna, którą noszę na co dzień, jak i ta, którą wkładam na specjalne okazje ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość envika
a czy ktos kupuje bieliznę z takiej włoskiej firmy lilly? słyszalam ze jest fajna. tylko nie wiem jak z jej noszeniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triumph
w staniku chodze 3 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże C
ja też triumph, moje ostatnie odkrycie lady form pretty super staniczek, łądny i duzy biust świetnie wygląda kupiłam tez ostatnio stanik za 26 zł firmy Ismena, jestem bardzo zadowolona choc jakośc nie taka jak triumpha ale bardzo wygodny i duzy biust się dobrze tzryma i wygląda też, polecam a znacie jeszcze jakeis fajne sprawdzone staniki dla duzych biustów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże C
bomba a jkies modele i fasony konkretne polecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelkaHej
Ja w bieliznę zaopatrzam się w Triumphie, co dwa tygodnie jestem na zakupach w Jankach i przy okazji kupuję sobie coś ładnego z bielizny :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep.www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl A jak się zadzwoni to i rabacik można utargować. Zaopatrzysz się tutaj w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie tu Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferują zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Modele Rc. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska 1987764
Ja korzystam z firmy http://mewa.com.pl/ i jako stała Klientka jestem bardzo zadowolona z prezentowanej jakości oraz ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamiraR
Też mam kilka swoich ulubionych marek, ale raczej sa to polskie firmy i nie takie drogie. Tutaj https://ekskluzywna.pl/ często kupuje, może to tez chodzić o miejsce gdzie kupujesz bo w innych sklepach widze biezlinę dużo drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o rajstopy to ogromny wybór mają w sklepie https://kokietki.pl tak dużej ilości modeli , kolorów i rozmiarów dostępnych od reki na próżno szukać w sklepach stacjonarnych. A co najważniejsze dostawa pod drzwi lub jak kto woli do paczkomatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zawsze bieliznę kupuję w alles.pl :) super mi się sprawdza. Jest wygodna, nic się z nią nie dzieje po praniu :). trochę jest droższa niż sieciówkowa, ale i tak się opłaca, bo jest na długo:D. Ale wzory mają tam piękne <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Ja to bardzo, ale to bardzo lubię polskie marki i zawsze kupuję bieliznę w sklepie https://www.kostium.com. Polecam duży wybór i najlepszej jakości polskie marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z droższych tylko w triumph kupiłam i były to jakościowo bardzo dobre biustonosze ale ta cena jest zbyt wysoka i tak według mnie, teraz jestem fanką takich materiałowych staników i kupuję na promocjach z zalando, mój ulubiony jest z anny field za 20 zł a wygląda niesamowicie i jest bardzo wygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, uzyszkodnik napisał:

Nie wiem, chyba nie mam ulubionej, ostatnio tez kupilam 2 staniki z Triumpha, ale nie powalily mnie. Kupowala ktoras z Was cos firmy Agent Provocateur?

Agent Provocateur są piękne i delikatne ale solidne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staniki kupuję zazwyczaj stacjonarnie, bo chcę przymierzyć na spokojnie i nie bawić się w odsyłanie. A Pani zawsze doradzi nawet w takim zwykłym ESOTIQu. A bieliznę kupowałam też w sieciówkach, ale ostatnio zamówiłam sporo sztuk od LA/MA - śliczne barwne wzory albo urocze koronki. Dla mnie spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam koronkową bieliznę.Powiem Wam. że od czasu kiedy zaczęłam kupować sobie takie fikuśne stroje poprawiło się nasze życie intymne. Mąż ma na mnie zdecydowanie większą ochotę smile
Zerknijcie sobie jeszcze na gry erotyczne. 

Są to gry dla dorosłych .Ostatnio przetestowaliśmy taką grę na naszą rocznicę i naprawde jest to świetna sprawa. Potrafi nakręcić atmosferę jak nic innego.

No i dodatkowo afrodyzjak sex elixir 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałam ostatnio w rozkosz i powiem Ci,że bardzo byłam zadowolona. Na poczatku zastanawiałąm się jak to będzie bo tak sobie myślałam czy nie wybuchnę śmiechem jak bedziemy sobie grali ale nic z tych rzeczy.Gra jest bardzo podniecająca. Oraz kręci Cię chociażby świadomość,że grasz w coś takiego niegrzecznego tak więc jak najbardziej super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×