Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zinerytka

ZINERYT

Polecane posty

Gość agusia .... ..
dobre pytanie.. czy mozna pic alkohol jak sie go stosuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopytek
zineryt jest bardzo dobry.naprawde dobry. spokojnie wysusza krostki zaczerwienienia a najwazniejsze co robi to wysusza płynące krostki lejące sie takie płynowe i te białe syfy w 100%. ja stosuje 2 miechy i jest ok. zostały mi już tylko blizny ślady po tych krostkach co kiedy sm iałem ale to już jakoś czymś innym trza. jeżeli chcecie cos sie zapytać to moje gg:13503408

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona.blg
czy po nałożeniu trzeba odczekać jakiś czas i potem go spłukać? Mi dermatolog kazała coś spłukiwać ale nie wiem który z leków: dexapolcort, zineryt czy akneroxid? wiadomo Wam coś na ten temat? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nytnnu
splukuje sie akneroxid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alk89
Bardzo dobry lek, nie wysusza skory, dziala bardzo skutecznie, po odstawieniu(najczęściej na lato) nie powoduje powrotu do stanu przed stosowaniem Zinerytu, warunkiem jest oczywiście konsultacja z dermatologiem, bez tego ani rusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_We
Dziewczyny, mam do odsprzedania ZINERYT, data ważności jest do 05-2010. Jest to proszek i rozpuszczalnik do sporządzenia roztworu do użytku zewnętrznego. W trakcie stosowania pierwszego opakowania dermatolog przepisal mi drugie. Na szczescie nie bylo juz koniecznosci zaczynac nastepnego wiec to stoi nie rozpakowane. Jesli ktoraz z Was potrzebuje to z checia odsprzedam. Kupilam za 46.10 zl (cena jest na opakowaniu) a odsprzedam za 30 zl. Jesli ktos jest zainteresowany to prosze o kontakt na ani_w MALPA wp.pl Pozdrawiam ANia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZINERYT
W ulotce jest napisane, żeby stosowac go przez 12 tygodni ale mi pomaga już po 3-4 dniach chociaż trądzik i strupki mam spore to bardzo przyspiesza gojenie i potem zostaje mi cała buteleczka i nie wiem co z tym zrobic bo ma ważnośc przez 5 tygodni. Dzielę się z siostrom (odlewam jej do jej buteleczki bo ma swoją) ale jej też po nim szybko zchodzi i nie mamy co zrobic z nadmiarem a szkoda bo drogie to jest jak na moją kieszeń. Mogli by sprzedawac połowę tej dawki za połowę ceny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZINERYT
Przepraszam za trzy błędy, miało byc: siostrą, schodzi, mogliby. To od szybkiego pisania (chyba ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katie_tw
Witam :) właśnie wracam od dermatologa który przepisał mi właśnie Zineryt. nie wiedziałam nic wcześniej o tym leku więc nie zadałam najważniejszych pytań... A mianowicie: czy przed użyciem leku trzeba oczyścić buzię(tonik albo żel...), czy należy go spłukać po jakimś czasie od nałożenia( jakim?), czy później jakiś kremik nałożyć i wogóle czy można czymś buzię smarować... Tak ogólnie to nie mam strasznych problemów z cerą ale obecnie mam dziwną wysypkę na czole i to mi kazała stosować... A mam 17 lat. Proszę o jakieś informacje jeśli komuś coś lekarz na ten temat powiedział, albo sam wie dobrze :) Ja niestety nie zostałam uświadomiona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkafriens
zineryt jest ekstra mi pomogl) w niektorych aptekach mozna go dostac bez recepty ale trzeba pochodzi.... mozna sie z tym opalac .... efekty sa szybko zauwazalne . ale ja juz nie moge go uzywac bo staosowalam przez ponad rok i za bardzo moja skora sie do niego przyzwyczaila ,,,:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskich po świętach :) jestem posiadaczką wspniałych pryszczy na polikach i już na prawde mam ich po wyżej uszu :> lekarz tydzien temu przepisał mi zineryt stosuję go wiec juz tydzien i moja skóra nie jest ani trochę lepsza Jest przesuszona...na co nie nazekałabym, bo przeciez to na alkoholu wiec z tym sie liczylam ale skóra jest tak sucha że aż pęka i mam czerwone plamy...a co najlepsze ... mam więcej pryszczy ale nie takich ropiejących jak zwykle..powychodziły mi na całej twarzy takie małe zwykle czerwone pryszczyki...ale wyglądam ochydnie do tej pory miałam tylko pojedyncze na policzkach wielkie ropne...z pare takich wielkich. teraz wygladam masakra!!! nie wiem czy to przez to ze nakładam makijaz??? moze mi ktos powiedziec czy podczas stoswania zinerytu nie mozna sie kremowac trustymi kremami i nakłądac podkladu? help help help ;(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karii27
hej. mnie tez dermatolog przepisal zineryt i akneroxid. oba te preparaty dzialaja cuda. juz po 5 dniach efekt byl widoczny a po 14 dniach skora byla jak nowa. ja mialam tradzik taki grudkowo-zaskornikowy na czole, dostalam go dopiero w wieku 26 lat. nic nie pomagalo. dopiero zineryt i akneroxid mi pomogl.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Tak czytam te wasze opinie na temat Zinerytu wiekszosc z nich jest pozytywana prawie wszystkie. Natomiast ja po prawie 2 tygodniach jego stosowania nie jestem za bardzo zadowolony o ile przez pierwsze pare dni 5 moze pomagal tak teraz tak mnie wysypalo ze szok, do tego zrobila mi sie taka jakby kaszka na czole. Wczesniej Stosowalem przez 2 miesiace Skinoren Zel, wogole moje leczenie trwa juz prawie 7 miesiecy i dlatego bardzo sie zdziwilem ze az tak mnie wysypalo. Ehh myslalem ze to juz bd koniec a tu taki klops ;/ wraz z inerytem zaczolem uzywac Cetaphil MD do nailazania raz dziennie po okolo 30 min od nalozenia Zinerytu. Pomozcie czy mam isc wczesniej do dermatologa czy zaczynac druga butelke Zinerytu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryczek
stosuje zineryt juz 2 tygodnie zauwazylem poprawe tylko jak sie nim posmaruje to mnie swedzi skora ale to chyba dobrze bo wtedy sie goi , skora sie swieci i jest nie przyjemny zapach ! czy ktos ma takie same objawy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zienryt zawiera erytromycynę , wiec bakterie uodparniają się na nią w przeciagu 2 tyg :O A że zawiera ( ?octan cynku ), to dodaje mu to trwałosci gdzies tak z nastepne 2 tyg potem powinnyscie go odstawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuupppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LinkaEvE
Hej od dzisiaj zaczynam stosowac zineryt na plecy myslicie ze to pomoze? mam straszne problemy z pryszczami na plecach i nic mi nie pomaga :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doooorri
Używam go od niedawna i pomaga mi. Mam trądzik na czole i znika ,ale wysusza skórę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneliseee
Hejka , to chyba prawda , że lek powoduje nagły wysyp ! ( może skóra odreagowuje , wypuszcza wszystko co złe by potem już nic tam nie zostało :DD ) nie wiem , w każdym razie wysypało mnie straszznie , tak jak przed kuracją , czyli dwa miechy temuu , żal . pl ! a ten zineryt nawet dobry , wysusza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walijka
uuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walijka
ok Ja mieszkam w Wallii U.K. Poniewaz nie stosuje antykoncepcji , z czym wiaze sie mozliwosc zajscia w ciaze lekarz zapisal mi Zineryt , jako ewentualnie najbezpieczniejszy.Po pierwsze jest on calkowicie za darmo w tym kraju, jak prawie wszystkie leki. Po drugie, na mnie dziala ok. Pierwszy raz uzywalam przez ok 6 tygodni z czym efekty bylo widac juz po dwoch. Ladna cera utrzymala sie przez ok 3 miesiace, potem znow stosowalam ok 4 tygodni. Z czym glownie na noc, z lenistwa. niezbyt regularnie.Bylo ok na kolejne kilka miesiecy . o2 tygodni znow zaczelo mnie wysypywac wiec dzis lekarz przepisal mi kolejne 2 buteleczki.Zineryt wysusza skore a mozna ja kontrolowac uzywajac kremy, mimo wszystko lepiej miec troche wysuszona skore niz bolace, czerwone diody.Po posmarowaniu skora sie sciaga i troche piecze, ale da sie wytrzymac. Pozdrawiam,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha..
Chciałam sie zapytać czy u ktrejs z Was Zineryt spowodował wypyp? Bo u mnie tak i nie wiem czy to dobry objaw czy go odstawic bo bedzie jeszcze gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawidooo
Ja stosuje go 4 miesiąc i widze dużą poprawe;) Na początku stosowania wychodzą wielkie ropne pryszcze i tak musi być , ponieważ ten lek po czasie to wysuszy i będzie ok ;] Dieta też jest ważna , ja pije 2 litry dziennie wody , nie jem czekolady co jest bardzo trudne , wogóle staram sie słodyczy nie jeść , nie jem keczupu , ostrych potraw i naprawde jest lepiej ;p też pije zieloną herbata ale nie wiem czy coś pomaga . Teraz chyba używam 5 buteleczke zinterytu i już prawie nic nie wychodzi , lecz mam czerwone ślady po trądziku. Teraz jade w kwietniu do dermatolog i musi mi coś innego zapisać , bo sie lato zbliża a co sie z tym wiąże jest dużo słońca , a przez słońce jak sie stosuje zinteryt to robią sie brązowe plamy na buzi. no chyba że stosuje sie jakiś dobry filtr. Polecam !! i trzeba być cierpliwym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katie_tw
Witam :) chciałam pokrzepić wszystkich czekających na jakieś pozytywne efekty działania tego leku :) wpradzie niewiadomo jakiego trądziku nie miałam ale bardzo mi to przeszkadzało i po ok 2 miesięcznej kuracji wszystko zniknęło a jak stosowałam zineryt punktowo na pryszcze to od razu mi je wysuszał i zapobiegał rozwojowi :D tak że nie ma co się zrażać i trzeba słuchac lekarza i nie przesadzać z tym smarowaniem tez bo co za duzo to niezdrowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bi3it
Zmagam się z problemem od 3 lat... dodam tylko że okres dojrzewania mam już dawno za sobą i nie wliczam go do swojej kuracji ... Na początku po wizytach u dermatologa stosowałem leki takie jak: - Epiduo - Differin - Unidox - Tetralysal 3 paczki po 300 mg i 2 paczki po 150 mg. Po ponad 6 miesiącach efekt był i jest zerowy. Postanowiłem wiec zmienić dermatologa bo wstyd pokazać się w pracy ... z dnia nadzień twarz wygląda coraz gorzej Aktualnie nowy dermatolog przepisał mi " Zineryt " stosowałem go dopiero 3 razy wczoraj wieczorem, dzisiaj rano i dzisiaj około 20:00 (tak wcześnie ponieważ mam nocną zmianę w pracy) więc jako tako nic na jego temat jeszcze powiedzieć nie mogę ... z tym że po posmarowaniu się skóra na twarzy robi mi się strasznie czerwona ... czy to normalne? Lekarz doradził mi również kuracje lekiem " Tretinex " z tym że będzie ona trwała około 6 miesięcy i będzie kosztowała z 1800 zł... Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×