Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ollllllllllllla

Czy warto kupywać perfumy z allegro

Polecane posty

Gość ollllllllllllla

Czy ktoś z was kupywał przez allegro markowe perfumy ? Chciałabym zakupić sobie, ale nie wiem czy to nie podróbki, bo jest ogromna różnica w cenie między sklepem, a allegro. Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUPOWAŁ
i KUPOWAĆ!!!!!! kobieto załamałas mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupYwać
a co to znaczy? Nie warto kupYwać- ale warto polskiego się nauczyć analfabetko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem warto. kupowalam juz kilka razy markowe , sa duzo tansze. polecaM SPRZEDAWCE BARTEKALLEGRO CZY COS TAKIEGO, MA ONAD 3 TYS KOMENTARZY I PERFUMY TO NA PEWNO ORYGINALY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollllllllllllla
W Krakowie mówi się kupywać, mądralino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupywac zawsze mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe
bo ja jakos jestem z krakowa jak ktos jest ciołkiem to owszem moze tak mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam ostatnio na allegro
"Dla was" tak sie nazywal sprzedawca, wszystko ok. perfumki 100%orginalnosci!!! Ale trzeba uwazac, jest duzoooo oszustow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiha
Proszę, proszę do wyzywania to jest ich pełno, a do porad to mają bardzo mały mózdżek.Gównażeria od razu widać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowiankaaaa
A ja też mówię kupywać i wcale się tego nie wstydzę, a wy wielkie Polki to jesteście, tu wyszydzacie, a wokoło gadacie, że nasz kraj jest do bani. Poprawcie swoje myślenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princess Fiona
pelno odp nie na temat!! Ludzie, nie macie poprawiac bledow tylko udzielic odp!! niech sobie dziewczyna pisze jak chce- nie o to przeciez tu chodzi. swoja droga tez jestem ciekawa czy warto kupowac perfumy z allegro- i co, nikt mi nie odpoowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedawca z allegro
pewnie ze warto!!! wspierasz wtedy zlodziejstwo i (w najlepszym wypadku) szary rynek :) zapraszam i milych zakupow :classic_cool: juma@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja wiemmm
ja teraz zamówiłam.. opakowanie identyczne zapach rowniez ten sam.. ale jesli chodzi o trwałość. to z orginałami się nie równa. Więc to napewno nie śa orginały za 70 - 90 zł.. tylko tureckie podróby. a nakretka była tego dowodem :) ale czy warto? w sumie pachnie ładnie i jest w miare trwała.. ale orginał to nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×