Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość toska85

jak najszybciej wyszczuplic uda??

Polecane posty

Gość toska85

jestem szczupla, ale na udach mam cellulitis, chce sie tego pozbyc i miec jakies 3 cm mniej w udach... co najlepsze? cwiczenia, kosmetyki... bieganie??... prosze napiszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kremiki jakies specjalne na celulit plus cwiczenia oczywiscie...jak tylko sie zrobi cieplo polecam dlugie rowerowe wyciecieczki jak najczesciej:)a teraz moze jakies cwiczenia w domku...moze skakanka:):P w kazdym razie od wiosny i cale lato rower;)i nogi beda jak skala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska85
no wlasnie, ale jakie kremy najlepsze?? no i cwiczenia? czy bieganie jest dobre, tzn. moze czy jest wystarczajaco dobre? czy tylko bieganie wystaczu czy inne cwiczenia tez? czy wolne bieganie czy szybkie, czy skakanka lepsza? no wlasnie nie wiem jakie cwiczenia:/ a od jutra bym juz zaczela, a latem oczywiscie ze rower bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kremow to raczej nie poradze nic...ale wiem od kolezanek ze cwiczac i balsamujac sie regularnie(jeszcze wlaczajac w to masaz ud) mozna zauwazyc roznice nawet uzywajac zwyklego balsamu:)bieganie na pewno jest dobre,ale jakie meczace;):Pdlatego polecam skakanke;)mozna przed telewizorkiem sobie kicac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska85
hm zwykle balsamy?? oj nie nie juz wole kupic jakis na cellulit za 10 zl niz zwykly:) zawsze mam ta swiadomosc, ze jest na to specjalnie przeznaczony i moze wbije sobie do glowy, ze cos mi tam zniknelo:P przy skakance tez mozna sie nameczyc:P a w miejscu przed tv tez mozna biegac hehe wyczytalam tez gdzies, ze swietnie uda rzezbia cwiczenia przy biurku... np. siedzi sie przy kompie, nogi ma sie pod biurkiem i trzeba nogi rozlozyc maksymalnie dociskajac do "scianek" biurka tak z calej sily przez chwile i rozluznic i tak na zmiane to jest dobre na zewnetrzna czesc ud, a na wenwnetrzna czesc ud, nalezy zlaczyc kolana i tez sciskac z calej sily, po chwili poluznic i tak w kolko, wiec takie gadki tu mozna polaczyc z cwiczeniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dobre dobre;) kurcze szkoda ze nie mozna z tym polaczyc jeszcze nauki i na przykalad sprzatania:P hehe ale sie ubawilam z tym balsamem;)jakbym siebie slyszala:P no nie ma to jak autosugesia:Pczy nie wiem jak to nazwac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska85
dokladnie tak, autosugestia;) ale fakt faktem, ze te specjalne balsamy maja specjalne skladniki, wiec cos tam na pewno pomoga, chocby troszeczke... co do cwiczen to wlasnie je wykonuje, ale jak zaczytam sie to zapominam hehe jeszcze mozna posladki napinac i rozluzniac - to tez jest dobre cwiczenie i w ten sposob siedzac przed kompem bedziemy miec piekne uda i posladki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam serum eveline 3d
w polaczeniu oczywiscie z cwiczeniami, bo inaczej nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska85
a mozesz napisac ile to serum kosztuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam serum eveline 3d
14 lub 16 zl, jest bardzo wydajne, mozna tez dokupic peeling i krem z tej serii. A z cwiczen polecam najbardziej jogging - na dlugie dystanse. To naprawde super rzezbi nozki i nie tylko. Najlepiej biegac w lesie lub parku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska85
to warto sprobowac, a stosowalas go osobiscie? czy slyszalas tylko o nim? bo jestem ciekawa po jakim czasie stosowania tego serum plus cwiczen sa efekty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupla 77
ja mialam cellulit na udach, okropny! a jestem wysoka.. ale zaczelam uzywac "total body lift " z clarins po dwoch-trzech tyogdniach zauwazylam widoczna zmiane, teraz mam juz druga tube (jest bardzo wydajny i pieknie pachnie) a cellulitu juz dawno nie mam :) ale nadal go czasami uzywam, bo skora wtedy jest przyjemnie napieta i jedrna:) uzywam tez tego kremu/zelu na brzuszek:) WATRO!! bo to dziala! cena - ok 180 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska85
szczupla 77: troche drogie to, a stosowalas go z cwiczeniami czy sam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska85
anusianiusi: musialam sie zalogowac, zeby zobaczyc:P ale juz widzialam, wlasnie mam tendencje do pejacacych naczynek, wydaje mi sie bardzo fajny ten balsam... mam nadzieje, ze skutki rzeczywiscie beda widoczne, moze wiesz po jakim czasie regularnego stosowania widac juz jakies efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OKT
ZDECYDOWANIE EVELINE EXTREEME 3D TO JEST SWIETNE I DO TEGO CWICZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:-) Ja stosowałam krem na cellulit Avonu i naprawdę mi pomógł!!!Tylko warunek stosowałam dwa razy dziennie i do tego troche ćwiczeń albo rower.Teraz zima i usiadłam na.... i znowu muszę zacząć tą kurację. Warto,polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska85
hm to moze najpierw wyprobuje to z eveline, tanie ijuz kiedys slyszalam jak kto to zachwalal:) na razie mam jeszcze z ziaji... kiedys kupilam na szybko, urzywalam niedlugo, pzrestalam i teraz znowu, takze trudno powiedziec cos o efektach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeweline
eveline nic nie daje :| przynamniej serum eveline 3d. dobry jest dove, ok 28 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ujędrniający balsam do ciała Skin so soft-z avonu-(koszt -teraz chyba 20zł)fajniutki jest,poprawia jędrność,gładkość i sprężystośc skóry.No i po 3tygodniach zauważyłam redukcję cellulitu.Trzeba go stosować rano i wieczorem. Poza tym to co już było u góry-...na rowerek i gazu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska85
kurcze im wiecje tych preparatow tym ze mna gorzje, bo nie wiem co kupic:P chyba to eveline, ale przejrze jeszcze w sklepach na polkach, a teraz jeszcze pytanie odnoscie cwiczen, tak ciagle o tym rowerku, ale teraz nie mam mozliwosci, moze ktos mi powie, ile powinnam dziennie biegac i przez jakis czas, zeby byly dobre efekty? a moze skakanie lepsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaczelam duzo tanczyc, zrec mnostwo brokulow, przestalam uzywac soli i pilam czerwona herbate. Miesiac wystarczyl, mam udka jak marzenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje panie, ja to polecam wam basen! cos niesamowietgo jak ujedrnia skore, jak dziala cudownie na miesnie...normalnie masaz trening i zabawa w jednym :) oczywiscie co kto lubi :P a procz tego na uda to mam dla was jeszcze link do stronki z cwiczeniami na nogi uda i posladki :P trzymam kciuki za was! http://www.modeling.pl/?sub=artykuly&fil=read&poz=11&art=48&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska85
basen... noze moze w koncu bylo by trzeba sie tam znowu wybrac:P ale cos mnie juz tak nie ciagnie, wole bieganie:) ograniczenie soli?? eee ja tak lubie sobie "doprawic" jedoznko:) ale ok, poswiece sie i przestaje z tym:P czerwona herbata? musze poczytac na co dokladnie jest i brokuly tez pomogly? watpie:P a tanczenie to uwielbiammm:) nawet w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja niedługo zacznę skakać na
skakance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×