Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Witaj Obserwator;) moze umyj plecki Setuś🌻;) i co wunika z Twoich obserwacji;) jak Nasze uklady Ok.?:> Setuś🌻 miłej kapieli czekam na Ciebie na topiku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wannie milutko i przyjemnie tyle , ze woda dosyc dzybko robi sie chlodna;) Szepcik gdzie Ty tu modera widzisz. he?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻 ale Ty mnie znasz i Wiesz ze bardzo lubie rozrabiac;) a poza tym to ja nic zlego nie pisze:> tylko zartuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcik🌻 ale mozna zartowac na swoim nicku;) Moze tej osobie , pod ktora sie podszywasz, nie jest do smiechu wtedy. Pomysl jak moze sie czuc tamta osoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotku ale Ty mnie znasz i Wiesz ze ja tylko zartuje Setuś🌻 Wiesz ze mam sumienie i to duzo za duze jak na moje gabaryty:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcik wiem, znam ale postraw sie na miejscu tych osob pod ktore sie podszywasz;) Nie wszyscy maja takie poczucie humoru jak ty🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcik ja juz sama zjadlam na kolacje kanapeczke z serem zoltym , szyneczka i ogoreczkiem kons.... , poczestuje sie tylko oliwka jesli jest z migdalem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szelescik🌻ja wtedy bylam w najglebszej fazie snu;) Robal🖐️wzajemnie:) U mnie leje i kolorowo nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzelestNocy
Setuś🌻 Robalku;) no no ja o to nie prosilam:P;) lobuz:P;) Milej niedzielki😘🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×