Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Witam 🌻 Zycze Miłego dnia ....ostatnio sie tu widze wyprawia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiały z O2
Stosunek kobiet do mężczyzn 2:1,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicka nie podam
Najlepiej nie znać dnia ani godziny. Bach! I niczego nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcik🌻swietnie sie czuje;)A Ty po sp....? Diabliczko🌻dlaczego rtak dlugo Ciebie nie bylo, juz myslalam , ze calkiem o Nas zapomnialas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna w zielonych butach
jak nad morzem dzisiaj szumi Szeleście ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1
smieszne sa te glupoty ktore tu wypisujecie zastanawiajcie sie dalej ... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1
no dobra niech bedzie, ale ale jak nie znajde sobie szybko baby ktora umie dobrze gotowac to palne sobie w leb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuniu skarbie nie zapomnialam o Was nie ma takiej mozliwosci;)👄 Szepcie👄 Robalku👄popieram Setunie sliczna stopka;) Rybaku👄 nie ma czasu na nic:(mnostwo pracy a do tego dom i inne obowiazki a poza tym jakos tak smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko🌻 smucic sie mozna zawsze ale chyba nie o to w zyciu chodzi zyjemy tylko raz i warto to zycie przejsc z usmiechem na twarzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Diabliczko🌻 nie mozna w zyciu miec wszystkiego zawsze jest ` cos` `za cos` i wiem ze w zyciu nie ma nic za darmo.. heh smutne ale bardzo prawdziwe. ale lubie sie usmiechac nawet do tych zlych rzeczy`takie zycie`;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko🌻 na to pytanie nie znam jeszcze odpowiedzi. wiem ze warto sie spotkac moze z Setuś🌻 fantastyczna dziewczyna i bardzo wartosciowy Czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diavbliczko🌻mam nadzieje , ze w swieta sobie odpoczniesz:) Szepcik 🌻 dzieki za te slowa , ja to samo moge powiedziec o \\Tobie❤️ wiec..;)cos rtrzeba wymyslic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane kobiety obie jestescie wartosciowe👄 Szepcie👄Setus👄 wymyslcie cos zebysmy sie spotkaly mykam spac zycze wam milusiej nocki i do jutra moze uda mi sie wskoczyc do Was reszcie ferajny z łajby Rybaka👄 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko Wszystkie trzy jestemy wyjatkowe i juz!:) Spij dobrze❤️:) Szepcik chbya bede miala dlugasne ferie;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko;) ja mieszkam daleko ale Ty i Setuś🌻 moze to ja powinnam dostosowac sie do Was;) a jak sie spotkamy to poszalejemy:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szepcik zobaczymy jak to bedzie:0 Ale jesli tak, to tak:d ale fajnie by bylo w trojeczke sie spotkac i poszalec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×