Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość Życie To Surfing
niestety, tak jest.... wstawaj i walcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam konika polnego
gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrego wieczoru
Dziękujemy ci Tusku nasz za leki i za drogi Po których jeżdżą auta z benzyną po 6 zł Tobie chwała na wieki Dziękujemy ci Tusku nasz za Radka i Niesioła za szczucie i za plucie na wszystkich dookoła Tobie chwała na wieki Dziękujemy ci Tusku nasz za szkoły w likwidacji za troskę o rodziny partyjnej biurokracji Tobie chwała na wieki Dziękujemy ci Tusku nasz za nasze puste domy za dzieci za granicą i tłumy poniżonych Tobie chwała na wieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kofeina na mnie nie działa
Pamiętacie jego pierwsze expose? Mówił, że młodzi będą wracać z emigracji a jest wprost przeciwnie-mnóstwo młodych wyjechało i wyjeżdża coraz więcej. Obiecywał mieszkania dla młodych a likwidują program "Rodzina na swoim" a zresztą młodzi i tak nie mogą dostać kredytu na mieszkanie bo są zatrudniani na umowę zlecenia. Mówił, ze bezrobocie spadnie a drastycznie wzrosło. Mówił, ze będzie lepiej w służbie zdrowia a jest coraz gorzej. itd. itp. Tusk czaruje i czaruje. Jestem pewien iż drugie expose Tuska warte ok. 800 mld. zł. jest równie wiarygodne jak reklama Amber Gold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×