Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość gość
piękna piosenka i teledysk, mam nadzieję,że o nas zachaczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.youtube.com/watch?v=i7t62FLLBgA to chyba już jesień, szkoda piękne kolory drzew, czerwone pnącza winogron, słońce tak blisko zachodzi mnie szkoda lata a Twój ogródek już wysprzątany, liście spadają, pewnie nie klony zielone, dęby też, tylko żółtych liści na orzechach mało jesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złota jesień jest piękna:), byłam w Turawie z rodziną , kemping jest w remoncie, w niektórych miejscach jeziora są wyschnięte, ośrodek wygląda biednie, ale tam tak jest ładnie, mam sentyment, bo tam spędzałam lato w dzieciństwie, domki stoją wysoko , gdy schodzi się na plażę, a tam łodzie, ludzie spacerują, jest trochę pusto, bo kiedyś powódz' tak wszystko zmieniła, trawa , bajorko, zdarzają się niemiłe zapachy, dużo czasu minie, gdy wszystko podniesie się do lasu ścieżkami chętnie chodzę, dużo liści, cieszę się słońcem, bo później prędko nic nie będzie, drzewa zapadną w sen, a my obudzimy się na wiosnę . Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"drzewa zapadną w sen".... mówił Tobie ktoś, że pięknie piszesz, obrazowo, humanistką jesteś, humanistką romantyczną, a to dzisiaj rzadkie, pisz kiedy masz ochotę, czytać przyjemnie na jacht, łódkę nie wyrażałaś zainteresowania, chodzenie po górach się kończy, póżna jesień, a więc znowu narty? wiem odpada, robię już teraz czarter na Adriatyk, duży jacht, kilka kabin, jedna specjalnie dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszesz i wysyłasz wręcz ostentacyjnie, chcesz przytulenia piękne są te rytmy, uśmiechnij się i napisz nasze gusta są podobne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie, bo gdyby nawet , bylibyśmy na długim rejsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez rejs, zyciem sie nazywa... wspólnym zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie, że piszesz tak, życie to rejs po co stać na redzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawno tu nie zagladałam chyba zasniedziałam i nie pisze fajnie nie jestem fajna nie jestem mila i zostane na brzegu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobnie u mnie stary , wytarty, trzęsący powiekami. brwi wrastające do oczu, zostaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×