Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Dzień dobry!!! No,może tym razem się nam uda?? Dziewczyny, odzywac sie proszę ;) Miłego dnia!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i tak;) uuuu proszę pomarańczko się pojawiła,ale niekoniecznie słodka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć bomba - przeczytałam własnie i zobaczymy;) Podziękowałam również w redakcyjnym:) I wam też dziekuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogubić sie można :D:D:Dale lepiiej na ogólnej niż na ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się dzieje??????????? gdzie się podziały wczorajsze zagubione?????????? a tak w ogóle, to dzień dobry:D ależ z was są ranne ptaszki:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się na posterunku:)🖐️😘:D lecę do redakcji podziękować i przeprosić za wszorajsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze cari tak mnie rozsmieszylaś tą ciązą:D:D:D:D,że zapomnialam się przywitać i z tobą i z agami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżko:D dlaczego topic zniknął od zaciążonych, znowu któś go wywalił, czy same się chciałyście przenieść???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianko,a zostałyśmy skasowana;) Ale Moderia pozwoliła na nowy temat witaj;) Agami,ja też podziekowałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo kasiu:D już przeczytałam w redakcji co i jak:) fajnie, że w końcu udało się gdzieś ten topic podczepić:) dziecko krzaczek daje mi wycisk od 6 rano:) a o 5.50 obudziła mnie parówka, która stwierdziła, że idziemy na spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżko:D dziękuję za kawę:D już sobie zrobiłam tzw. nocnik z mlekiem i słodzikiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nie na ciąży już:) hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj wróżko🌻 Kasia🌻 julianka🌻 Agamiczek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianko,ja też już po kawusi,ale od wróżki chętnie przyjme bom śnięta coś.. koszmary jakies miałam... pajaki mi się śniły,co to znaczy?? parówa to pies???? cari:D:D:D:DD:🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×