Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Agami witaj 🌻 amfa coś mi ślimaczyło i nie poszło to co pisałam, a mianowicie,że ze mnie to byś nić nie zrobiła juz ,a moze jednak ta metamorfoza by wszyła hi Kasik daj Agami i Amfie namiar na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżka 🌻ka masz:)jak tam dotleniłaś sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bym chciala przejśc metamorfozę ....tylko taką bardziej kosmetyczno -pielęgnacyjną achhhhhh cari zrobimy z ciebie boginię poczekaj tylko ...bliżej wiosny.żeby tych czap nie nakladać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrózia,no kurde nie mam tych zdjęć bo i mi wcieło po formatce:( 🌻za stronkię ale jak masz cosik,to chętnie obejrzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem odważna i moge przejść te metamorfoze :classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy ,ale taka odważna nie jestem ,żebyś mnie zwiazała:Dco to to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynamy cari od dietki ble,ble,ble,ble ale jak narazie muszę przeprowadzić liposupcję,bo tego się nie da spalić :P po tym będzie ok :) wprowadzimy dietkę ,policzymy kalorie i musza być koniecznie poranne szpagaty z mamutem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżko,chyba nie dostałam... mialam tylko z mieszkania i znad morza... ja też chce metamorfozę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te szpagaty to najlepiej tak po 3 razy dziennie widzę ,ze reszta jest w porządku ....ewentualnie możemy cię trochę podciągnąc do góry kasią dawaj wyciąg ...cari trzeba trochę wydl€żyć :D :P ok teraz zajmie się toba pani kosmetyczka amfa ,ktora chyba nawiala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wróżko ,ale o dietce nie było mowy :Dco ty chcesz mnie na zielonym trzymać ,albo na suchym chlebie jak te kaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napstrykaj,napstrykaj i podsyłaj;) ja jak kupie kabelek od telefonu to też se napstrykam i na kompa zdjęcia wrzuce i też powysyłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh metamorfoza poczuc się piekna i wyjatkowa i żeby stado facetów się oglądało... ehhhhhhhhhhhhh marzenia............. ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem!! jedna reka ciezko bylo pisac :P naplotkowalam sie przez tel teraz moge plotkowac tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari same zielsko i woda o pieczywie też nie ma mowy ,bo rozpycha zolądek :D kasia dziś metamorfoże przechodzi cari jutro dopiero twoja kolej:D a pojutrze moja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1: wróżko nie ma zdjec od ciebie :( po 2: cari wyslij swoja fote to zaraz zarzuce Ci jakies zmiany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa dostalas ode mnie czy nie ???? gadaj !!! i zajmi się cari ona potrzebuje kosmetyczki ,a ty nawialas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zrobimy cari makijaz ala Kleczkowska ze Zlotopolskich co?? :D Mysle ze pieknie podkresli urode :P i jest taki uniwersalny...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WRÓŻKO!!!!! NIE MAM ZDJEC OD CIEBIE!!!!! :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasi dla siebie chce dobrze wygladac dla mamutow juz nie:classic_cool: bez pieczywka nie ,uwielbiam pieczywko taki świezutki chlebuś jeszcze ciepły ummm albo bułeczka chrupiaca ummmm nie wspomne o ziemniaczkach ummmm ja tylko metamorfoze na pysk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa normalnie czekaj ,bo już się wsciekam ,że nie doszly amfa,a może by tak cari zrobić wlosy zielone będzie tak wiosennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMFA ja ci pokaże Kleczkowska TY TY TY amfa bo cie zaczaruje i bedziesz bszydsza niż 1dama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zielono pomalujemy oczy..wloski moze na fioletowo albo na niebiesko co?? tez wiosennie :D:D 🌼 wyslij foty na ten drugi adres!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilam dziś po mieście i zobaczyłam nowe trendy na wiosnę olaboga wszystko ma pelno kolorowych cekinow i buty też tym oblepione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżo ty też co ja nie Wiśniewski TY TY TY wróżko bo cie tez zaczaruje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×