Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość się pytam..

w co na rozmowę kwalifikacyjną do biura rachunkowego?

Polecane posty

Gość się pytam..

doradźcie Dziewczyny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość się pytam..
oczywiście o ubiór chodzi :) spódnica/ spodnie? i co z tymi włosami.. nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina z lublina
elgancko, prosto.. jakis garniturek, garsonka... ale przede wszystki CZYSTO i schludnie :) nie przesadzaj ani z makijażem, ani z biżuterią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość się pytam..
Katarina, a mogłabyś trochę dokładniej? ważne jest pierwsze wrażenie.. to pierwsza moja praca i pierwsze tego typu stresy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina z lublina
ojejku ciżko powiedziec.. zajrzyj do szafy i wybierz cos eleganckiego i w czym dobrze sie czujesz.. chodzi o to zebys byla ubrana anie przebrana :) mysle ze najbezpieczniejszym zestawem jest spodnica przed kolano i do niej marynarka... zadnych krzykliwych kolorow... do tego eleganckei buty na niewielkim obcasie... i jeszcze uśmeich i praca jest twoja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość się pytam..
z tym uśmiechem to chyba najtrudniej będzie ale mam nadzieję, że jakoś dam radę... a mogłoby być coś takiego? spódniczka czekoladowa sztruksowa troszkę za kolana + gładka bluzka taka kremowa+ marynarka czekoladowa sztruksowa, buty brązowe i do tego brązowa torebka, a włosy spięte klamrą? ten sztruks może być czy to powinno być coś bardziej eleganckiego? z drugiej strony nie chciałabym wyglądać jakbym na egzamin się wybierała.. no nie wiem.. niby banalny problem, a kurcze nic wykombinować nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Materiałowe spodnie też będą odpowiednie, do tego bluzka lub koszula, może być jakiś sweterek, nie musisz wyglądać jak dyplomatka :D Stonowane kolory, podobno granat jest wskazany - bo świadczy o naszym profesjonaliźmie ;) A włosy ? chyba lepiej związać. I nie przesadź z perfumami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość się pytam..
dzięki Dziewczyny :) serdeczne dzięki... za formę obrazkową także ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten sztruks może być jesli krój jest bardziej elegancki niż sportowy. Ale też powinnaś czymś go rozjaśnić, bluzka, apaszka, żebyś nie wyglądała ponuro i staro. Góra zdecydowanie jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brazowy kolor jakos mi nie
pasuje, lepiej cos czarnego lub granatowego, takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym postawiła na szarą sukienkę z czarnymi stawkami po bokach. Dekolt jest mały. Bez problemu możemy do niej dobrać albo baleriny albo półbuty. I oczywiście czarny sweterek. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja1

Z tą ...enką z cosmosmoda.pl to jakiś żart? Chociaż, w sumie ostatnio do biura rachunkowego na rozmowę kwalifikacyjną przyszło cudo około 50-letnie w wytartych jeansach i różowym sweterku. Nic mnie już nie zdziwi :). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×