Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fetish

Wasze kremiki na BIUŚCIK

Polecane posty

Co możecie polecić ?? Do tej pory uzywałam Galenic - ale niedługo wraca moja koleżanka ze Stanów wiec jak zwykle przywiezie mi zapas kosmetyków :) Ale do tego czasu coś musze sobie wklepywać :) :) co nie nadwyręży mojego i tak zmaltretowanego portfela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuuuuuuu
dr Eris - body art - MODELUJąCY krem do biustu (broń Boże ujędrniający krem do biustu!!): dla mnie istna rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a stosował ktos Eveline
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do cuuuuuu : a czemu nie ujedrniajacy? za mocno ujedrnil i ci zeby wybil? :P nie no zartuje zartuje :) poprostu jedna osoba mi mowila ze ujedrniajacy jest boski a modelujacy be, a ty mowisz ze modelujacy boski a ujedrniajacy be :P ja chyba kupie dwa i sama sprawdze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycuszek
ja stosowałam eveline 3D extreme, i cycki mi sie o 2 rozmiary zwiekszyły. Jest niesamowity!!! i ten zapach! Zapach ma naprawdę zniewalający Polecma. POza tym kupiłam go tylko dla ceny, przecież wszystkie tego rodzaju specyfiki są cholernie drogie, a tu? 15 zł :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuuuu
dla mnie be jest ujędrniający :P, może dlatego, że tylko po modelującym powiększył się mój biust o pół numeru (mam 75 B bez zadnych wspomagaczy, więc się przydał) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkosmkitka
a eveline przestała swój produkowac, buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslałam o Evelline - podobno wogóle dobre kosmetyki(seria antycellultis) .........mam nadzieje że z tym powiększeniem to żarty :) i tak mam dd więc na więcej się nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu przestaLA
produkowac???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany to ja biore jednak ujedrniajacy :D mam miseczke C, i bron boze nie chce zwiekszac... kurde jak to kobitom trudno dogodzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walcie smiało
mowicie ze dr eris jest dobry?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuuuu
ja mówić że modelujący jest dobry na niewielkie biusciki :). Do tego trzy razy w tygodniu wykonuję mało forsowne ćwiczonka z 0,5 kg ciężarkami i jesst naprawdę dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubię z ATW- bo ślicznie pachnie i ładnie ujedrnia i wzmacnia delikatna skóre biustu:) Zawiera też wyciagi z bluszczu, może być stosowany przez mamy karmiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycatka
Ja też szukam kremu,ale żeby broń Boże nic mi już nie powiększył (mam miseczkę D :D ) Dawajcie swoje typy!A z tym kremem z Eveline to oczywiście jakaś bujda!Dwa rozmiary???Ja uzywam i nic mi nie przybyło,poza tym jakby tak było to już by go dawno nie było w sklepach,bo by się większość dziewczyn rzuciła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipsssssssss
dobrze że powiedziałyście o tym powiększaniu przez eveline - dla mnie byłby to koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z Lancome
lub innych tego typu firm - jest cos wartego zainwestowania ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy dajcecie
jakie powiekszanie? przecież to BZDURA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cuuuu
mam chyba taki sam rozmiar jaki Ty mialas - niepelne 75B i tez chcialabym go troche powiekszyc i w ogole musze zaczac cos uzywac na biust, bo nigdy nic nie uzywalam:/ po jakim czasie zauwazylas efekty?:) i czy jest wydajny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuuuu
stosuję 2 x dziennie od trzech tygodni. Po tygodniu był jędrniejszy, jakby troszkę podniesiony. Troszkę kremu wklepuję w biust, troszkę masuję tak ok. 2-3 minutki. Do tego ćwiczę trzy razy w tygodniu z ciężarkami 0,5 kg. Biust jest większy... jędrniejszy, aż chce się go dotykać :-D. Nawet mój chłopak twierdzi, że jest super (oczywiście nie wie że stosuję ten krem) i jak to robię ;). Zostało mi pół tubki. Dla mnie bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro pisza
ze modelujący jest dla biustów Ai B, a ujędrniający doa c+, czy to oznacza, że ten krem naprawdę powiększa piersi? Ile ten modelujący kosztuje w zwykłej drogerii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cuuuu
dzieki:)) jutro chyba pedze go kupic :P widzialam w internecie koszt troche powyzej 40 zl... takze nie jest zbyt tani, ale warto wyprobowac, ostatnio tez zaczelam cwiczyc na klatke tez, wiec moze tez troche sie powiekszy:) mam nadzieje! dzieki cuuuu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uzywalam Biothermu bust up...skora mila w dotyku ale czy duzo jedrniejsze??/ Bo ja wiem...ale u mnie to inna sprawa, bo ja po zakonczeniu karmienia jestem, wiec powrot do normy musi potrwac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1985
to ja to od "do cuuuu" :P wlasnie dzisiaj zakupilam ten balsam modelujacy Dr Eris body art... poszlam do 1 drogerii to za 49 zl mieli!! :/ ale ujedrniajacy, poszlam do innego sklepu i mieli modelujacy za 37, 90 zl!! i do tego dostalam prezent moglam sobie wybrac jakis maly balsamik aksamitny ab perlowy z tego:) takze warto chodzic po wszystkich sklepach i wyczajac ceny bo nieraz to przeginaja z drozyzna:/ ale ok nie to mialam pisac, zaczynam od dzisiaj kuracje 2 razy dziennie i zobaczymy co bedzie:) o efektach moge pisac;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuuuu
do inki To super że kupiłaś za 37 - ja u siebie zapłaciłam 45 :/. Po tygodniu będziesz już widziała efekty ujędrnienia i podniesienia biuściku. A jak podoba Ci się zapach?? Bo dla mnie to czysta rewelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1985
wlansie zapach tez mi sie bardzo podoba:) w ogole bardzo fajnie sie rozsmarowywuje i ladnie wchlania, jak narazie jestem bardzo zadowolona, oby efekty tez byly zadawalajace:) ale tez musze zaczac go wmasowywac 2-3 min jak robisz pus cwiczenia, bo moze od samego smarowania nic nie bedzie?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała orchidea
A co sądzicie o SPA morska kuracja Bielendy? Modelująco-ujędrniający. Stoi sobie u mnie w łazience na półce. Wlasciwie nikt tego nie uzywa ( termin waznosci jak najbardziej ok :) ) Uzywala tego któras z Was? Aaa i czy smarując piersi robicie sobie od razu jakis maly masaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balsamy z Erisa do biustu mają ceny sugerowane, tzn. A,B 46zł C 49zł czasami oczywiście zdarzają się jakieś kuszące promocje, ale niestety rzadko :( To nie wina sklapu, że tyle kosztują, bo to Eris sam nalepia takie ceny. Zmartwię Was jednak faktem, że niedługo cała seria Body Art ma jeszcze podrożeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1985
szkoda... ale najpierw zobacze efekty, jak beda zadowalajace to jestem w stanie odkladac na ten balsam, ale bede chodzic i sie orientowac gdzie chocby troche jest taniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×