Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość gość

Jam mam bardzo dobre doświadczenia z makijażu permanentnego. Może dlatego że chodzę do sprawdzonego salonu urody, który zajmuje się makijażem permanentnym. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu to polecam wam wybrać się do charismabeautyclinic.pl Nie będziecie tego żałowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W mojej ocenie bardzo fajnie wygląda oferta www.brwi.com.pl/, więc jak planujesz poprawić wygląd brwi to zobacz sobie co tam proponują. Między innymi innowacyjny makijaż permanentny, który w mojej ocenie będzie taką świetną opcją, dzięki której będzie można zadbać odpowiednio o brwi, tak że faktycznie ten ich wygląd zostanie istotnie poprawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli chcesz zadbać o brwi to polecam Ci zajrzeć na brwi.com.pl/ i tam poszukać dla siebie oferty. Świetnie przygotowane kosmetyczki, które faktycznie doskonale wiedzą jak zająć się brwiami, będą w stanie skutecznie zaproponować Ci odpowiednią kosmetykę, makijaż permanentny brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Ja mogę polecić jak ktoś jest z okolic Katowic 

Centrum Urody Butterfly - robiłam u nich makijaż permanentny brwi i nawet załapałam się na promocję i zrobiła mi pani kreskę górną oka 🙂 pani Monika to profesjonalistka w 100 % dokładnie wszystko wytłumaczy , nie ma co się bać.... mogę wszystkim polecić pania Monikę 👍 salon znajduję się w Katowicach na ul. Markiefki 78 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli makijaż permanentny, to tylko u pani Estery z Magic Visage. Makijaże tego typu wykonuje z pasji, ukończyła liczne szkolenia i nie bałabym się powierzyć jej swojego oka  Ceny nie są wygórowane, na termin nie trzeba czekać kilka miesięcy, sprawdźcie same. Najlepiej udać się do siedziby salonu i samemu się przekonać, jak to wszystko wygląda. A na stronie sporo zdjęć ze stylizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi makijaż permanentny robiła ta pani facebook.com/permanentmartaifkowiczgorzen. Pięknie zrobiła mi usta. Profesjonalistka z bardzo dobrym podejściem do klientki. Spokojnie mogę ją polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam robionę brwi, polecam Gabinet Medycyny estetycznej w Poznaniu Madame Art. Wspaniałe linergistki tu mają Panią Magdę i Pania Hanne. Najlepsze jak dla mnie jeśli chodzi o brwi, ale i usta bo także jakiś czas temu u nich sobie zrobiłam  www.madameart.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi brwi robiła Pani Ula Ifkowicz i jestem mega zadowolona. Żadnych prześwitów czy tez innych problemów. Wszystko dokładnie zrobione z precyzją i starannością. MA dobre kosmetyki i dobry sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety pierwszy makijaż permanentny miałam źle zrobiony, skusiłam się promocja... i wyszło jak wyszło. Dopiero usuwałam go  laserem tutaj w Gabinecie Medycyny Estetycznej Madame Art w Poznaniu www.madameart.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o profesjonalne szkole nia makijażu permanentnego polecam Akademię Nouveau Contour, można nawet dotację dostać na szkolenie. U nich też wzięłam w leasing świetną maszynkę do makijażu permanentnego IQ, najlepsza na rynku. Precyzyjna. na tak dobrej w życiu nie pracowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zajmuję się tym profesjonalnie od lat i pracuję na materiałach od polskiej hurtowni Mo’s Beauty Shop i jej linii MO’s Permanent. Jestem zadowolona, klientki wychodzą ode mnie z uśmiechem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze robią makijaż w Nefretete na ul Żytniej. Polecam Panią Ulę. Jest świetna a przy tym miła i kontaktowa. Chętnie udziela mi rad jakich kosmetyków używać. Jest profesjonalna, dokładna i rzetelna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze usta robi ta pani facebook.com/permanentmartaifkowiczgorzen. Jestem właśnie po makijażu ust i jestem mega zadowolona. Ładnie dobrany kolor, dokładne wykonanie. Ja mam teraz więcej czasu rano przed pracą i nie martwię się że się rozmażę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alinkaalina12 dzięki za info na Panią Martę. Właśnie zrobiłam sobie przed świętami u niej usteczka. Jestem mega zadowolona. Tak jak pisałaś pełen profesjonalizm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że dobrze wykonany makijaż permanentny powinien podkreślić naszą naturalną urodę. Dzisiejsze pigmentacje są dość płytkie - ich efekt utrzymuje się od roku do 3 lat, ale dzięki temu makijaż nie odbarwi nam się na twarzy w niepożądane kolory (np. czerwone/niebieskie ślady) jak w przypadku kiedyś wykonywanych głębokich pigmentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłam i nie zrobię. To tatuaż, a on ma do siebie to że po jakimś czasie wygląda tragicznie. Dzieje się to dosyć szybko.

Widziałam jak piękne brwi wyglądają po dłuższym czasie- tragedia.

Podsumowując: zabieg trzeba powtarzać, jest drogi. Lepiej poświęcić tą minutę życia na pomalowanie brwi lub ust.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Lapis_lazuli napisał:

Czy ja wiem? Moja fryzjerka ma ładne brwi, myślałam że to swoje ma takie naturalne, a ona mówi że robiła. Ja się obawiam i raczej nie zrobię.

 

  800 zł za brwi. Tak słyszałam ostatnio.

Ciekawe czy za 20 lat takie brwi beda nadal modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×