Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Witaj, Gj. Właśnie się nad tym zastanowiłam i tak właściwie, to nie wiem. Łeb mnie dziś boli, Ciebie zdaje się też;-) Chodzę jakaś nieprzytomna, nie wiem w co ręce włożyć. Gośka znowu chora (tydzień pochodziła do przedszkola). Ala chyba łapie właśnie choróbsko od Gośki. Poza tym nic. Zastanawiam się tylko, kiedy wziąć urlop, żeby pozałatwiać formalności związane z firmą. Jakoś zmobilizować się nie mogę:-( A co u Ciebie. Nie mam czasu przeczytać zaległości. Po co idziesz z Julką do neurologa? Kontrola, czy jakieś nowe problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna współczuje chorób dziewczynek:( Głowa już mnie nie boli:) Ja z JUlką właściwie do kontroli i po skierowanie na eeg. KIedy ruszasz ze swoją firmą i co właściwie będziesz robić? Jęsli można spytac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zielna ;) widzę że nie tylko ja dzis spiczniała chodzę :o Dzieciaczki śpią a ja zaraz mykam na kurniczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzyło mnie tłumaczenie młodszym kolegom po fachu, jak powinien wyglądać projekt budowlany i patrzenie, jak małolaty składają knoty do urzędu i nie mają żadnych kompleksów. Mam dość zapierniczu za marne grosze, kiedy mam świadomość, że dłubiąc palcem w nosie i robiąc jeden projekt miesięcznie będę miała więcej kasy, niż teraz. A na brak zleceń w dzisiejszych czasach na pewno narzekać nie będę. A i czas dla dziewczyn będę miała bardziej elastyczny. Zobaczymy, jakie okażą się realia. Najwyżej wrócę do urzędu. Tam przyjmą mnie z otwartymi ramionami. Nikt z budowlańców nie chce pracować za takie pieniądze, więc będą na mnie czekać z utęsknieniem:-) A na razie idę spać;-) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mnie dzis tez łeb bolał :-( męzus niedawno wrócił z roboty, ja dopiero oddychnęłam...zastanawiam sie czy sobie teraz nie ufarbowac włosów sama...nigdy tego nie robiłam , ale kuzynka mnie dzis wystawiła a tak mi zalezało na tych kłakach 😠 milej nocki kobitki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evita30
Dobranoc babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez padam ... Juni dal mi dzisiaj popalic, chyba jakies przesilenie czy cuuuuśśśśśśś . Zasnac nie mogl przez trzy godziny, ale teraz juz mam nadzieje, ze padl na kilka godzin. Juz nie moge sie doczekac jak bedzie chodzil albo chociaz siedzial, moze znajdzie sobie wtedy jakies produktywne zajecia ( ale ja naiwna jestem cio :-) ) a teraz to wszystko mu nie tak hustawka zle, nosidelko zle, lezec zle, siedziec nie moze wszytko kurde zle a ja nie mam silki, zeby go tak caly dzien na raczkach nosic, a i nawet nie powinnam. Nie wiem czasmi mam dosc. Chyba musze sie w sobote gdzies wyrwac na jakies tance wygibance, bo zwariuje, chociaz on jest teraz na etapie strajku i obrazil sie na butelke wiec nawet nie wiem jak to bedzie z tym jedzeniem podczas mojej nieobecnosci ajjjjjjjjjjjjj mowie Wam czasami to, az sie krzyczec chce !! Dodatkowo jeszcze posprzeczalam sie ze starszym Jakubem i tak ooooooooooooooo bllleeeeeeeeeeeeeeeeeee. Mam nadziej, ze jutro bedzie lepiej !! :-( Dobranoc wszystkim ... Jutro podam Juniemu pierwsze jabluszko iwec moze to mu poprawi humor !! i sprawi, ze mniej bedzie plakal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie śpię!!! tak się cieszę baby moje kosiane:D :D :D Majka całą noc spała w łóżeczku i ani miołkła w nocy. Cud jakiś nad Bałtykiem czy co? Pierwsza taka noc !!!!! Doczekałam się!!!!Już ją wyściskałam ,teraz bawi się jak aniołek grzecznie. Kala , gumisia cię wyprzedziła :D :D :D, wstawaj babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evita30
Cześć wszystkim! właśnie zaparzam kawkę ,czy ktoś chętny?{ale bym jeszcze pospała ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry;) jak ktoś jeszcze śpi tooo..... pobuuuuuudkaaaaa:D OIlinka dała mi dziś dłużej pospać jak widać Myślałam że nic nie jest w stanie mnie tak wkurzyc ale sie myliłam-śnieg za oknem 😡 i nadal pada😭 Miłego dzionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pada deszcz, ja dziękuje takiej wiośnie:O gotuję bigos -do garów marsz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodzie to ja zazdroszczę, ojj co ja bym dała żeby tak spać choicby do 10 😭 Olinka mi zwineła rano kawałek papryki surowej z talerza i wtryniła mam nadzieje ze nic jej nie bedzie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się Kala ,mojej znajomej dziecko (11miesięcy) uwielbia paprykę i nic jej nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala zapraszam do nas.Ładna pogoda i nawet słonko wychodzi od czasu do czasu. Ja wczoraj byłam z dzieciaczkami u lekarza.Julka waży 4400,zdrowa,prawidłowo się rozwija.Kuba dostał maść na nogę.Powiedziała,że nic nie widzi,ale jak będzie jeszcze utykał to za tydzień mam zrobić badania ogólne i na ASO.Nie wie co mam o tym myśleć.Wczoraj mąż zrobił ciasto solne i kazał Kubie obić rączki i nóżki.Julce już nie zdążył,bo spała.-Narobili przy tym tyle bałaganu,że teraz muszę to sprzątać.Jeszcze w nocy mąż zastrajkował i nie chciał wstawać do małej,to mu się oberwało.Teraz muszę zająć się sprzątaniem,zastanawiam się od czego zacząć a tak naprawdę to chętnie bym się położyła.Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika to mnie uspokoiłaś :D ale z tego co widziałam to jej bardzo smakowało:D Luiza nie badz taka daj tego słońca trochę a tak na serio to sie u nas przejaśniło oooo juz słoneczko doleciało szybka jesteś:P juz +8 stopni i to dziadostwo sie juz na szczeście rozpuściło :D Dziś mam zamiar zrobić generalny pozadek wiec mykam. papatki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie odzywalam sie przez kilka dni,bo nie mialam kiedy.Jestem w trakcie zalatwiania pracy-narazie jeszcze palcem na wodzie pisane.Zbieram potrzebne papiery,maz uruchomil wszystkie mozliwe znajomosci i zobaczymy.Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, 🖐️ tesciowa przyjechala dzis, zamiast dopierro jutro( jak wiecie przyjezdza co dwa tygodnie jak ja mam studia) ciekawe jaki ma dla mnie prezencik na urodziny...., pewnie jakis ciuszek :-) :D . moj mezus ma jutro urodzinki, a ja w sobote, niestety nie bede mogla z wami tego oblac, bo bede wkrakowie w weekend... niestety mezusiowi nic nie kupilam, bo nie mialam kiedy :-( moze jeszcze cos wymysle... ale przeciez wiadomo, ze najwspanialszym prezentem jaki dostal sa nasze dzieciaczki:D :D:D Jagoda, moj dzidzius jest troche wiekszy od twojego i tez zawsze byl i jest absorbujacy, tez nie chce siedziec, lezec ani nic,. czasem nie wiem o co mu chodzi. no i oczywiscie najbardziej lubi byc noszony, no i jest,... u nas tez dzeszczowo :-( papatkiii !!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evita30
Monika może razem zrobimy imprezkę ja mam urodzinki w środę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evita30
ok. u mnie jest dziś zimno i nic mi się nie chce,a tyle mam rzeczy do zrobienia,serdecznie Was pozdrawiam mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aku ku... Jestesmy ... Dzisiaj poszlismy w rekordy i spalismy do 13 :-) :-) :-) wiem , wiem nie powinnam tego głośno mówic, ale jakos nie moge sie powstrzymac ;-) teraz jedziemy na basenik tzn mama i tata a Juni zostaje z babcią hihihihihi , ale pewnie da jej popalić. Za to Wy widze jak zawsze ranne ptaszki na sluzbie od 6 rano hehhehe nie matwcie sie, pewnie za chwilke bedziemy sie przy tej porannej kawce spotykały w komplecie , bo nie posadzam mojego syna o nieskonczonosc takiego dluuugiego snu . U mnie pogoda hmmmmmm chyba podobna jak u Was czyli niiiiiiijaka !! Aale bądzmy dobrej mysli przeciez w koncu musi przyjsc ta wiosna :-) :-) Manika mam nadziej, ze bigosik pychaaaa ja tez wczoraj gotowalam , a co jako mama karmiaca zjadlam sobie wczoraj bigosik , bo wiecie zapomnialam Wam powiedziec, ze Juni oprocz tego, ze spi do 12 to jeszcze je wszyyystko co mama bigosy, kapusty , mandarynki, nio poprostu wszystko hehehhe :-) buzka zmykam na basenik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziuuuuuuuu....jak Gumijagoda robiła pobudkę to ja już siedziałam w pracy 😭 Tak w sumie to jestem zadowolona, że się zdecydowałam, ale jak widzę, że Wy tu tak fajnie plotkujecie to tak strasznie Wam zazdroszczę.... Ja dziś 😡 Najpierw koledzy w pracy, potem mąż, teraz dziecko :( Tak dużo napisałyście, że nie odniosę się do wszystkich wypowiedzi Jedynie się pochwalę ;) Ja też kupiłam Paulince śliczny różowiutki kapelusik, a wcześniej biało-różowe adidaski. A dziś teście kupili jej na urodziny różowe pantofelki. Normalnie piękna ta moja królewna:D Monika, sto lat 🌻 🌻 🌻 Zmykam wieszać firanki, bo mąż wreszcie karnisze przykręcił!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×