Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

no bigosik pycha, choć to dopiero 2 dzien, na golonce i z grzybkami, mniammmm... jutro będzie lepszy bo dodam czosnek i sie \"przegryzie\". Włożę sobie trochę w słoiki bo wyszedł wielki gar, będzie już na święta;) Majka mnie zamęcza, co za żywioł, kto powiedział że dziewczynki są grzeczniejsze? Paskudnie wygląda z tą śliwką pod okiem ,chyba do soboty nie zejdzie. Nijak to nie pasuje do różowej sukienki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evita ,zrób sobie nika na czarno, bo się zaraz jakaś gnida pod Ciebie podszyje. Dzisiaj był dym na jednym topiku, ale go na szczęście usuneli, ale wyzwiska i obelgi były chamskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia po co pisałaś o tych firankach babo 😭 Dla nie wtajemniczonych napisze w skrócie-Olinka siedziała na podłodze, bawiła się i się zaplątała w firankę braciszek oczywiście jej pomógł i zerwali karnisz.....spadł obok Olinki-na szczęście, ja godzinę po tym mialam jeszcze łzy w oczach na samą mysl co się mogłos stać. A teraz sobie siedzę i mam wrażenie że całe osiedle na mnie patrzy:o nie nawidze czegoś takiego-bardzo sobie cenię prywatność i intymność a nie żeby mi jakieś cymbały do domu patrzyli 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Paulinki z okazji 2urodzin od wirtualnej ciotki:) 🌼👄 🌼 👄🌼 👄🌼 👄🌼 🌼👄👄🌼 🌼👄🌼 🌼👄🌼kwiatek]👄🌼👄🌼👄 Zuziu nie córcia będzie dla Was źródłem samych radości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu wszystkiego naj naj dla cudnej pannicy __________@@@@@@________@@@@@ ________@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@___________@@__@@@______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@___________@__________@@ ____@@@@@@________@@@@@_______@@@@@@ __@@@@@@@@@____@@@@@@@_____________@@ __@@____________@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@____________@@@ _@@@____________@@@@@@@@@____________@@@@ __@@@@____________@@@@@@_________@@@@@ ____@@@@@@___________@________@@@@@@@ _________@@___________@@_______________@@ ________@@___________@@@______________@@ ________@@@________@@@@@@_________@@ _________@@@@@@@@________@@@@@@@ __________@@@@_________________@@@@ ___________________________________@@ ____________________________________@@ _____________________________________@@ _____________________________________@@_________@ _____________________________________@@_________@@ _____________________________________@@________@@@@ _____________________________________@@_______@@@@@ ____________________________________@@______@@@@@@ _________________@________________@@______@@@@@@ _______________@@@_____________@@____@@@@@@@ ______________@@@@@__________@@___@@@@@@ _______________@@@@@@______@@_@@@@@ _________________@@@@@@___@@_@@@ __________________@@@@@@_@@@@@ ❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę, zaraz lecę do pracy... DZIĘKUJĘ WAM KOCHANE KOBIETY!!!!! 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki Najserdeczniejsze zyczenia dla panny Paulinki❤️ 🌻 U nas świeci słoneczko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzis chyba bedzie ladny dzien,,chyba wezme malego na plac zabaw ;) Zuzia ,,wszystkiego naj naj dla corusi :):) 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA PAULINKI [ KWIAT] kala ma opakowanie po altimelu !!! podac ci kod ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Zuzia wszystkiego najlepszego dla córci!!!!!! Właśnie uśpiłam Julkę,chwila spokoju.Dzisiaj pogoda paskudna-deszcz.Znowu siedzenie w domu.Muszę troche poprasować,bo już nie dużo mi zostało i zacząć robić porządki przed świąteczne.Dzisiaj mam wenę do sprzątania więc to wykorzystam.Popołudniu mam zebranie komitetu rodzicielskiego w przedszkolu.Jestem ciekawa jak moja mama poradzi sobie z dwójka dzieci.Będę kończyć,bo Julka jednak tylko drzemała i znowu nie śpi.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evita30
Cześć! Wszystkiego dla Paulinki ,dużo uśmiechu i radosci.Umnie dziś też jest brzydka pogoda,córcia moja cala noc płakała nie chciała spać,o czwartej rano chciała układac klocki.Amnie teraz glowa peka,[kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evita30
Przepraszam ,że tyle błędów narobiłam miało być wszystkiego najlepszego dla Paulinki,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! nie jestem mamą siedzącą w domu z dziećmi ale w poniedziałek przez cały dzien muszę zaopiekowac się 8-letnią dziewczynką. w związku z tym chciałam poprosić Was o podrzucenie mi kilku pomysłów na udane zabawy w domu z 8-latką :) z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika dziś już się nie uśmiechasz-chyba przestanę budzić:P i daj troche słońca nie bądź taka:P Katarinka jak tam zabieg oczyszczający?? A ja właśnie usmażyłam dzieciaczkom grzybki, Olinka napasiona to poszła spać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat sto lat niech zyje zyje nam , niechhhhhh zzzzzyyyyyyyyyyyyyyyyjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee naaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :-) :-) Wszystkiego Naj Naj Paulinko. Twoj wirtualny kolega Juni skonczyl wczoraj 4 miesiace i tez zyczy Ci wszystkiego bajecznego.... A my co?? w standardzie dopiero wstalismy :-) :-) teraz sniadanko i za chwilke zmykamy do fryzjera i na pazurki, a co ?? mamie tez sie nalezy . A jutro imprezka hihihihi mleczko odciagniete, wiec mam nadziej, ze wypije jakiegos drineczka i wreszcie sie wyluzuje. :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra pochwale się wam nie bede taka:P Bawiłam się z Olinką , stawiałam ją i siadałam dalej a ona do mnie szła i przeszla poł pokoju :D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D Kurna nawet nie wiecie jaka szcześliwa i dumna jestem z mojej Olinki 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorętsze życzenia dla Paulinki przesyła ciocia Gosia🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ola dość puźno zaczeła chodzić (13,5 miesiąca) wreszcie zmieniłam jej buciki i jak ruszyła to odrazu przez całą kuchnię, widocznie nie czuła się pewnie w poprzednim obuwiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jezeli chodzi o mikrodermabrazje to jestem zadowolona z efektu chociaz sama nazwa tego zabiegu jest wysobe przesadzona to jako glebszy piling jest ok !!! polecam dzisiaj robie jeszcze raz... wczoraj dostalam zaproszenie na 25 - lecie zespolu piesni i tanca w ktorym spedzilam 10 lat (oczywiscie przechodzoc z grupy mlodszej do starszej) tak sie ciesze !!! tyle wspomnien wiaze sie z tym zespolem tam poznalam moje pierwsze milosci :D i najlepsza przyjaciolke juz sie nie moge doczekac niektorych nie widzialam ponad 10 lat a moj werek jest na etapie robienia baniek zurzyl juz 3 buteleczke i mam caly dywam w plynie teraz to juz tylko wyszurowac splukac i dywan wyprany :D dzisiaj przychodzi moja siostra i zostaje na noc bedzie nam razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala :D :D :D Słoneczko chyba poszło do Ciebie bo u mnie teraz pada deszcz:O Bardzo szybko Twoja córcia drepta, gratulki:) Wiem jak dumna się czujesz, niedawno sama przez to przeszłam . Serce matki rośnie;) Gumisia no nie ma to jak kochające się rodzeństwo. Słodkie dzieciaczki👄 właśnie piekę szynkę i karkówkę w piekarniku, więc zalatana jestem, może się odezwę wieczorkiem, chociaż pewnie będę musiała lecieć po alkohol do monopolowego, bo mój chłop pracuje do późna i w szystko na mojej głowie, pa, niewiasty🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika ... widze ze przygotowania do przyjecia urodzinowego majeczki w trakcie :) ja narazie tylko kupilam urodzinowe czapeczki swistalki maski serpentyny i balony a i oczywiscie tort zamowilam... dzisiaj werek dostal juz pierwsze urodzinowe kartki z zyczeniami od dziadkow (moich tesciow) i chrzestnego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika przez ciebie ślinotoku dostałam :P Olinka znów przeszła pół pokoju więc to juz na dobre teraz sie zaczeło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×