Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gość .................tak
Pamiętamy topik:) Tylko hasła już zapomniałam do mojego pseudo MARGARET Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .................tak
Pamiętamy topik:) Tylko hasła już zapomniałam do mojego pseudo MARGARET Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, gdzie te czasy kiedy siedziało się beztrosko na forum i do głowy mi nawet nie przyszło, ze mój synek będzie tak chory:-( czuje zapach kawy którą wtedy piłam, nie do wiary jak inne było wtedy życie, wydawało się ze trudne, a było poprostu beztrosko, jak wieczne wakacje. los jednak wszystko odmienił, zamienił w walkę...:-( www.ciurus-milosz.bloog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,wszystkiego dobrego w Nowym Roku... masz rację Monika,te beztroskie czasy nie wrócą,pewnie u każdej z nas wiele się pozmieniało...trzymam za Was kciuki,troszkę jestem na czasie dzięki NK ,wiem mniej więcej co u Was:),fajnie byłoby jednak czasami powracac tu na nasze stare poczciwe kafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurka0905
Fajna i przyjemna praca w domu dla mam Powstała nowa Firma w branży spożywczo- przemysłowej zwana FAMILO : -jest to Sieć Konsumencka. -zostając jej członkiem uzyskujemy bezpłatny dostęp do sklepu internetowego w którym samodzielnie robimy codzienne zakupy w cenie 5% do 20% taniej. - istnieje możliwość uzyskania rabatów - duże promocje - Dostawa paczki zakupowej kurierem do domu - rejestracja darmowa -przy kilkogodzinnej pracy spory zarobek Zapraszam do darmowego podjęcia współpracy : http://www.familo.com/r/laurka0905 Życzę sukcesu. Patrycja Podlewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki :) Zaglądacie tu jeszcze niekiedy? Pewnie u każdej z nas wiele się zmieniło. Fajnie byłoby kiedyś jeszcze porozmawiać, poużalać i pośmiać się razem. Serdecznie Was pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
Dzieci to zywe srebro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Kochane Mamy :) nazywam sie Karolina jestem mama 2 letniej Julki i 10 miesiecznej Zuzi bardzo sie ciesze ze trafilam na to forum dla mam ,teraz wiem ze nie jestem sama :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na Facebooka ,, Baba Jaga" Najlepszą odzież dziecięca w niskiej cenie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Wam malowanki od Wydawnictwa MD Monika Duda. Na stronie www.wydawnictwomd.pl znajdziecie ogromny wybór malowanek z naklejkami, bajek dla dzieci, encyklopedii, książek edukacyjnych a także zabawek. Doskonała rozrywka na nudę i kreatywne spędzanie czasu z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×