Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Krzys2006

mężczyzna a stringi

Polecane posty

Gość gość
Moj chlopak nosi stringi,mial kilka par bokserkow ela wszystkie wywalilam do kosza a na miejsce kupilam kilka par stringow.Nie zgadniecie ktore najbardziej lubi:z siateczki wyglada w nich ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakladam stringi na weekendy, bo wtedy po przepracowanym tygodniu .mamy czas na dlugi prawdziwy sex .Zona bardzo lubi je zdejmowac zebami i mnie to bardzo nakreca.kupuje je w internecie na ebay .uk,jest tu bardzo duzy wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadek 2
Prześledziłem ten wątek i mam swój punkt widzenia na ten temat. Według mnie stringi bardziej pasują facetom niż kobietom ze względów higienicznych i zdrowotnych. U kobiet noszących stringi często dochodzi do infekcji pochwy ( nie będę wyjaśniał szczegółów ). Mężczyźni noszący stringi mają z tego wiele korzyści, stymulowaną prostatę, a także w okresie letnim nie przegrzewane jądra. Na pewno przeciwwskazaniem noszenia tej bielizny dla obojga płci są hemoroidy. Na pewno ze względów wizualnych stringi pasują do ludzi młodych wysportowanych. Mam 63 lata i od 60-tych urodzin chodzę w męskich stringach dostałem od żony. Jestem szczupły 170 wzrostu i 65 kg wagi. Na początku miałem opory bo jak wypada dziadkowi w takiej bieliźnie chodzić, ale przecież noszę je przykryte spodniami, nie paraduję na basenie, na plaży. Nie muszę golić miejsc intymnych i nóg ( w moim przypadku musiałbym się golić prawie cały ). Mam w szufladzie wszystkie rodzaje bielizny, ale latem tylko stringi a szczególnie na wyjazdy w ciepłe kraje. Noszę je nie od parady tylko dla własnej wygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek 36

Witam ja nosze stringi bardzo polubiłem jak kiedys była mi kupiła. Nie jestem zadnym geyem. Jestem bi i uwazam ze kazdy ma prawo nosic co chce a wogóle to faceci pierwsi zaczeli nosic stringi. I nie wyobrazam sobie nie miec ich w swojej garderobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w swojej garderobie tyle samo sztuk stringów (Key, Solla, SestoSenso), co bokserek. Są mega wygodne, tylko trzeba sobie dobrać odpowiedni fason i rozmiar. Jestem wysportowany, szczupły i nie wyobrażam sobie innej bielizny niż stringi na różnego typu aktywność fizyczną jak siłownię, koszykówkę, siatkówkę. Jedynie na basen chodzę w bokserkach. Natomiast nie cierpię zwykłych majtek, które gdzieś tam się wbijają w środek pośladka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak facet zadbany to jak najbardziej. Widziałam nie raz w Hiszpanii fajnych przystojniaków na plaży w stringach. Nie powiem ślinka ciekła  :classic_love:  Na codzień czemu nie, skoro taką bielizną produkują to znaczy że jest popyt i ktoś to nosi. Raczej to nikogo nie powinno obchodzić co tam masz pod spodniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od lat mam tak, że jeśli jakakolwiek bielizna, to stringi.  A na plażę, łąkę, czy gdziekolwiek by się powygrzewać i poopalać, to tylko stringi.  Wzbudza to uwagę i zainteresowanie trochę, ale zazwyczaj sympatyczne czy neutralne, a durne uwagi po prostu ignoruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, gotb napisał:

Ja od lat mam tak, że jeśli jakakolwiek bielizna, to stringi.  A na plażę, łąkę, czy gdziekolwiek by się powygrzewać i poopalać, to tylko stringi.  Wzbudza to uwagę i zainteresowanie trochę, ale zazwyczaj sympatyczne czy neutralne, a durne uwagi po prostu ignoruję.

I prawidłowe podejście. Zresztą w gronie kobiet to też wywołuje zgryz. Sama zawsze na plaży smigam w stringach, niektóre kobiety patrzą się na mnie jakbym im wielką krzywdę zrobiła. Oczywiście to po części zwykła zazdrość, bo pewnie same by chciały, ale są zbyt obleśne i się wstydzą swojego ciała. Albo nie bo, nie wypada i inne głupie powody. Na zagranicznych plażach to normalny widok. i nie chodzi tu o płeć. Stringi wyglądają tak samo zajebiście sexy  na fajnej zgrabnej kobiecie jak i na przystojnym facecie. I w drugą stronę też wyglądają ochydnie na tłustej rozlewającej się ropusze jak i zaniedbanych grubym facecie z obwłosionym tyłkiem.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2021 o 08:35, misiakofa napisał:

I prawidłowe podejście. Zresztą w gronie kobiet to też wywołuje zgryz. Sama zawsze na plaży smigam w stringach, niektóre kobiety patrzą się na mnie jakbym im wielką krzywdę zrobiła. Oczywiście to po części zwykła zazdrość, bo pewnie same by chciały, ale są zbyt obleśne i się wstydzą swojego ciała. Albo nie bo, nie wypada i inne głupie powody. Na zagranicznych plażach to normalny widok. i nie chodzi tu o płeć. Stringi wyglądają tak samo zajebiście sexy  na fajnej zgrabnej kobiecie jak i na przystojnym facecie. I w drugą stronę też wyglądają ochydnie na tłustej rozlewającej się ropusze jak i zaniedbanych grubym facecie z obwłosionym tyłkiem.

Facet w stringach na plaży to jednak rzadsze zjawisko, ale zgadzam się z tobą w 100%

Z lepszych komentarzy podsłuchanych od przechodzącej grupki dziewczyn, późne licealistki albo wczesne studentki, to "Ej, to jest facet! Ale on ma zgrabniejszy tyłek niż ja!!"  :-D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogoda nareszcie taka, że można pośladki poopalać... na razie w ogródku...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.07.2021 o 18:36, misiakofa napisał:

Ja już paraduje nad morzem, w torbie 5 par bikini skąpych 🙂

A ja paraduję nad rzeką i jeziorem... na razie w mieście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 22:59, Gość makabra............ napisał:

facet w stringach jest obleśny i śmieszny.

Sama sam jesteś obleśny z pipa chodzisz zarośnięte jak busz w Amazonia więc nosisz kalesony po babce prababce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Bialy1987 napisał:

Sama sam jesteś obleśny z pipa chodzisz zarośnięte jak busz w Amazonia więc nosisz kalesony po babce prababce 

Ciekawe, czy przez 12.5 roku Gość makabra zmienił/a zdanie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chodze w stringach czy na plaze czy na basen nie rozumiem facetow w kalesonach po kolana a podspodem welnianych boksrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na saune tez pewnie jak to sie nazywa polkalesony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Lukk napisał:

To na saune tez pewnie jak to sie nazywa polkalesony

Na saunie wystarczy mi tylko ręcznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×