Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wscibska baba

na solarium z makijazem??

Polecane posty

Gość wscibska baba

🖐️ Czy idac na solarium musze koniecznie zmyc makijaz? Z gory dziekuje za odpowiedz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgdgdf
hehe :D:D sam ci spłynie :P pod wpływem ciepła i wierz mi ze to 100 razy gorzej bedzie wyglądało jakbys poszła bez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy
czy opalasz twarz czy nie. Ja np. nie moge opalac twarzy, dlatego nie zmywam makijazu, wylaczam lampy na twarz i dodatkowo zakrywam ja chusteczkami, a na to nakladam bluzke, zeby sie nic tam nie dostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++ ja ++++
chodzilam z makijazem i wszystko bylo ok. wcale nie splynal :P ale to chyba zalezy w takim razie od kosmetykow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmywać, zmywać, żeby nie było plam. Jak porządne solarium to powinno być i mleczko i waciki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wscibska baba
dzieki Dziewczyny:-) Chodzi mi o to,ze jakos tak dziwnie wyjsc do ludzi bez "tapety",a mleczka i wacikow to raczej nie maja tam gdzie sie wybieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to moze
wsadz do torebki wlasne mleczko i kilka wacikow?? i puder zeby po opalaniu wrocic do makijazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esyfloresy
pod wpływem lamp możesz (ale nie musisz) dostać uczulenia na niektóre składniki kosmetyków które akurat masz na buzi, zwłaszcza tuszu. Pod wpływem promieniowania zmieniają one nieco swoje właściwości, bynajmniej nie na naszą korzyść. Nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoo matko a co za problem
zmyc twarz a pozniej sie podmalować ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze! A ja się zastamawiałam dlaczego nie mogę opalić ładnie twarzy...tzn. dlaczego w ogóle mi sie nie opala. Wcześniej nie mialam takich problemów z twarza w solarium...No to trzeba bedzie zmywać makijaż. PS. Nigdy mi nie splynoł:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puder i fluid to przeciez oczywiste ze trzeba zmyc, ale rzes nie zmywam i jakos mi sie nie rozmazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×