Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taksobiesiedze

Firanki

Polecane posty

Dnia 17.03.2006 o 11:09, Gość jakaś taka bylejaka napisał:

Te z szantungu kupiłam jakieś 3 lata temu na Allegro. Kosztowały 40 złotych.

A ja w Ikea kupowałam, też tanio 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałam firanki z szyciem i to był najlepszy wybór. Nie musiałam się niczym przejmować a na efekty nie trzeba było długo czekać. Wszystko to za sprawą Centrum Firan ze Strzyżowa. Profesjonalne podejście do każdego szycia oraz ogromny wybór asortymentu. Szczerze mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona56

Ja nie mam firan, uważam, że do mojego wnętrza nie za bardzo pasują. Dodatkowo za bardzo zbierają kurz. Ja zdecydowałam się tylko na plisy tego typu https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html. Bardzo ładnie prezentują się na oknie i pasują do nowoczesnych wnętrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Górka

Polecam Centrum Firan ze Strzyżowa, gdzie można zamówić firanki i zasłony z szyciem. Duża wygoda. Sama zamawiałam i jestem bardzo zadowolona. Wysokiej jakości materiały, a firanki pięknie się prezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati

Ja zawsze kupuję firanki na allegro. 

1. Tania dostawa. 

2. Tanie firanki. 

3. Nie martwię się, że ktoś nie wyśle produktu itp itd... 

Ostatnio kupowałam od tego użytkownika: 

https://allegro.pl/uzytkownik/Norbi_92

I w sumie firanki na zamówienie, a po 2 dniach miałam je w domu  

No i tam jest dużo wzorów do wyboru  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaS

W Lublinie najlepiej iść do Domu Firan. Macie tam świetny wybór, dobrą jakość tkanin no i fajne ceny. Do tego miła obsługa, dobrze doradzają. No i mają tez pracownię krawiecką, więc na miejscu mogą wam uszyć firany czy zasłony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Ja swoje firany kupiłam na room99 i powiem ze jakość maja świetna . W każdym pokoju je mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mam od nich zasłonki, jestem bardzo zadowolona, z gramatury i z jakości szycia, perfekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka

Uszyją wam na wymiar piękne zasłony i firany we Wrocławiu w www.domfiran.com na Braniborskiej. Mają tam ogromny wybór cudnych tkanin, lamówek, taśm, podpięć a nawet karniszy i szyn sufitowych. Duży plus za przyjazne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Ja osobiście jestem zwolenniczką szycia na miarę i indywidualnie do każdego okna, unikasz wówczas wielu poprawek czy brzydkiego efektu jak za długa czy na krótka firanka , zasłona. Zawsze zamawiam firanki w Centrumfiran.pl szyją bardzo dokładnie i pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×