Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faraya_

Cholerne plamy od potu!!! juz nie wiem co robic....

Polecane posty

Gość faraya_

mam ogromny problem z poceniem sie. wyprobowalam juz wiekszosc antyperspirantow m.in. rexona, lady speed stick, fa, avon, secret, herbina itp i efekt zawsze ten sam: gdy ubiore bluzke z jasnego materialu pod pachami zaraz robia mi sie okropne mokre plamy. wyglada to strasznie po prostu. i bardzo mnie krepuje. staram sie bardzo dbac o siebie, ale co z tego jak z tymi plamami od potu i tak wygladam jak brudas:( slyszalam o antidralu, ale podobno strasznie wysusza, a ja i bez tego mam sucha skore - miejscami jakby byla z papieru - i nie wiem czy to dobry pomysl w moim przypadku. ale z drugiej strony, zrobie duzo zeby pozbyc sie tych obrzydliwych plam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjfl
jasne ale takie antidrale i inne kulki moga spowodowac raka piersi! nie jest naturalne "zatrzymywac" pot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och wy z tym rakiem...
to jest kolejny mit... Spróbuj vichy do skóry wrażliwej lub depilowanej... mi pomógł (ma białe opakowanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollllllllllllla
etiaxil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he heh he he he he
co za glupoty z tym rakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he heh he he he he
´picie herbaty z pokrzywy zmniejsza pocienie. Tylko to czasu wymaga i systematycznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he heh he he he he
Vichiy - mnie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam ten problem
i chętnie sie dowiem jak go zliwidowac, faktycznie ten antidral pomga?? a cena? bo vichy jest drogi ale jesli jest naprawde skuteczny to spróbuje, a jesli vichy to jaki, kto zna dobry antyperspirant? jasli chodzi o tego raka, to czytałam artkół na ten temat, nie wiem czy mu wierzyc? chodzi o to,ze uzywając antyperspirantów blokujem ujście z organizmu potu z którym wydzielane sa rozne toksyny, poprzez pocenie organizm sie oczyszcza no a jak my mu to blokujemy to to w nas zostaje, gdzies zbadano, ze to moze byc przyczyna rka piersi wlasnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez ja sobie
piersi nim nie smaruje tylko pachy.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new
jak nie stać Cię na vichy, kup sobie antyperspirant w kulce DERMEDIC(jest też w kremie, ale tego nie uzywałam) , też jest tylko w aptekach, i jest świetny i do tego ładnie, delikatnie pachnie!!!!!! Też uzywałam tych antyperpisrantów co wymieniałaś (vichy też), a tylko dermedic mi pomógł i jest tańszy od vichy:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antidrat tylko pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faraya
no wlasnie vuchy jest drogi, gdybym wiedziala ze mi pomoze to bym go kupila. ale co jesli sie okaze ze skutekbedzie jak przy innych antyperspirantach. sprobuje tego dermedic albo antidaralu. tylko chcialabym poznac opinie dziewczyn, ktore je stosowaly. czy faktycznie pomogly? slyszalam ze antidral strasznie wysusza i ze skora pod pachami szczypie i peka???i dlatego troszke sie boje. jak to jest naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faraya
mialo byc Vichy oczywiscie, nie vuchy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
jak jest z tym antidralem i ta kulka dermedic? pomagaja naprawde??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiiiiiii
Dla mnie jest lepszy etiaxil, a pocę się bardzo i w 100% pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afle
Antidral, bardzo wysusza, ale stosuje sie go co kilka dni, a na codzień Vichy, drogo, ale z efektem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunia 456
etiaxil-po prostu super.swoje kosztuje ale warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thank you
Ja uzywam antidal juz prawie 3 rok i super dziala, a strasznie sie pocilam... Jezeli zatkamy ujscia pod pacha to ten pot może wyjdzie gdzie indziej, bo przecież pocimy sie całym ciałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taki sam problem!! z pod pach leca mi strumienie patu,przeciez to nie jest normalne!!kupowalam tylko ciemne rzeczy zeby tego nie bylo widac za bardzo!!....jedna wielka meczania!!tek tak macie??........ i ile mniej wiecej kosztuja takie kremy??......czy jest mi wogle cos w stanie pomoc??..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaga
Jezeli mascie problemy z poceniem napiszcie na e-mail renowka1@vp.pl .Ja tez mialam takie problemy , otrzymalam duzo porad ktore stosuje i jest juz ok.Trzeba tylko opisac problem i to wszystko Co do antyperspirantow i preparatow np. antidral to napewno sa szkodliwe moja kalezanka uzywala antidral co 2 dzien i codziennie normalnego antyperka po jakims czasie miala problemy z wezlami chlonnymi ,a teraz okazalo sie ze ma raka , lekarz powiedzial ze jezeli to nie glowna przyczyna choroby to napewno w duzym stopniu przyczynily sie do tego wlasnie te specyfiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunia456
ja stosuję etiaxil 2xw tygodniu a potem już nie muszę stosować żadnych innych antyperspirantów.może ta dziewczyna o której pisze aaaga po prostu przesadziła z częstością .Zresztą nie moge jakos uwierzyć że w skutek tego powstał ten rak, przecież pocimy sie całym ciałem .może już coś tam wcześniej się złego działo np z węzłami chłonnymi a anidral mógł to zaostrzyć . etiaxil kosztuje ok 60 zł. Jest dostępny w dwóch wariantach: dla osób z wrażliwą i normalną skórą.Oprócz tego pod pachy ,można też kupić (jeśli się nie mylę) antypersp. do stóp i dłoni.Ten pod pachy jest w formie roll-on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna pytajaca
Etiaxil, nic innego, jest naprawde super. Polecma z czystym sumieniem, wypróbowałam na sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiiila
Bardzo dobry jest Stoppot- nareszcie mam suche stopy i dlonie, aż chce się żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×