Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plplplp

co na wesele?

Polecane posty

Gość plplplp

poradzcie mi prosze w co sie ubrac na wesele pod koniec kwietnia.nie bede tam pelnic zadnej waznej roli tylko bede osoba towarzyszaca mojego chlopaka.mam 23 lata mam170 cm wzrostu waze 62kg(bez komentarza...)mam duzy biust i szersze biodra jasne wlosy dosc krotka fryzurke jasna cera niebieskie oczy... chyba tyle szczegolow.prosze o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek na zwłoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenka
założ wieczorową sukienkę, dopasowaną do figury:) moze być nawet czarna, ale inne kolory - brąz, zieleń, niebieska, czerwona, fiolet - też będą na miejscu i z tego co obserwowałam, osoby towarzyszące zazwyczaj tak się ubierają;) aa, na to żakiet oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumi
Ubierz się po prostu ładnie i ciekawie,podkreśl swoje atuty.Nie kieruj się zasadą bo wszyscy tak wyglądają to ja też będę podobnie.Załóż sukienkę,jaką sama zdecyduj...Człowieka trzeba zobaczyć aby dostosować do niego fason,poza tym makijaż wiele zmienia w wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem idealna będzie sukienka do kolana w kolorze fioletowym. Jeżeli chodzi o rękawy to są do łokci i w całości wykonana z koronki. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco. Będziesz królową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam opcję szycia na miarę w salonie Evita. Szyłam u nich sukienkę na wesele mojego brata we wrześniu i byłam bardzo zadowolona zarówno z obsługi jak i efektu końcowego :) bardzo fajne jest to, że podczas takiego szycia my same możemy tworzyć sukienkę, przy kupnie gotowej ze sklepu ciężko znaleźć taką, która w 100% będzie nam odpowiadała :/ Efektem końcowym była idealnie dopasowana, spełniająca wszystkie moje wymogi sukienka, w której zrobiłam wrażenie na gościach i sama czułam się fantastycznie :) Polecam każdemu kto ma problem z zakupem idealnej dla siebie sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama Pani na pewno wie w jakich kolorach czuje się najlepiej. Więc polecam zerknąć na stronę tam jest wiele fasonów w przeróżnych kolorach więc na pewno znajdzie Pani coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
Nie wiem czy czarny kolor jest odpowiedni na wesele. Sukienka na pewno, ale kolor bardziej żywy, sama wiesz w jakich barwach jest ci najlepiej. A pomyśl też o eleganckich dodatkach np http://protime24.pl/ masz tu dużą ofertę zegarków znanych i cenionych marek. Wydaje mi się, że zegarek z małą tarczą i elegancką bransoletką będzie idealnym wykończeniem stroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×